Елос-омолодження: як повернути красу і здоров'я шкіри

Елос-омолодження: як повернути красу і здоров`я шкіри
У всі часи жінки прагнули якомога довше зберегти красу і молодість. На якісь тільки жертви не йшли красуні, щоб залишитися вічно молодими! Рецепта вічної молодості - на жаль - поки немає, але сучасні технології дозволяють повернути шкірі і здоров`я, і красу.
Інноваційний спосіб оздоровлення і поліпшення стану шкіри - елос-омолодження - одна з найкращих методик, яка визнана у всьому світі. За допомогою цієї процедури можна позбавитися від таких неприємних вікових ознак, як дрібні зморшки, судинні зірочки, пігментні плями, кола під очима, набряклість. Ефект омолодження помітний відразу ж після першого сеансу. Це абсолютно безпечний метод, апарат не пошкоджує шкіру, вплив здійснюється за рахунок випромінювання оптичної і електричної енергії, яка поверне вашій шкірі сяйво молодості. Протипоказань для проведення процедур елос-омолодження практично немає. Єдиним перешкода служить алергія на світло, але такі алергії зустрічаються не так вже й часто.

Процедура елос-омолодження триває від 15 хвилин до однієї години. Кількість необхідних сеансів призначає лікар дерматолог на попередній консультації. Зазвичай для досягнення максимального ефекту потрібно пройти курс з 5-10 сеансів.

Ви просто лягайте на кушетку. На обличчя або на іншу оброблювану частину тіла наноситься спеціальний гель, потім відбувається обробка аплікатором спеціального апарату. Ніяких неприємних відчуттів не буде - тільки легке поколювання. Елос процедури сприяють виробленню в клітинах шкіри колагену і еластину.


Колаген забезпечує еластичність, прибирає зморшки, робить шкіру більш молодий, ніжною і гладенькою. А еластин відновлює шкірні тканини, прибирає пігментні плями і судинні зірочки.

Ефект практично такий же, як при кругової підтяжки обличчя. Але при цьому ваш організм не відчуває стресу від хірургічного втручання і наркозу, омолодження шкіри обличчя відбувається природним шляхом - за рахунок роботи клітин шкіри. Процедура абсолютно безпечна: насадку на апарат і частоту і інтенсивність впливу лікар підбирає строго індивідуально, з урахуванням поставлених завдань і особливостей вашого організму. Сеанс проходить під постійним контролем, а від перегріву шкіру захищає вбудований в апарат вентилятор.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сучасні методи омолодження фото

Сучасні методи омолодження

Сучасні технології краси пропонують свом методи омолодження. ФотоомолодженняФотоомолодження - метод, заснований на…

Що таке елос-омолодження фото

Що таке елос-омолодження

Природні процеси старіння шкіри не минуть нікого - рано чи пізно все помічають на шкірі зрадницькі зморшки, пігментні…

Сучасні методи омолодження фото

Сучасні методи омолодження

У певному віці кожна жінка стикається з проблемами старіння шкіри. Особливо засмучує факт передчасного старіння,…

» » Елос-омолодження: як повернути красу і здоров'я шкіри