Бігова доріжка: запорука здоров'я та міцного духу

Бігова доріжка: запорука здоров`я та міцного духу
Компактні спортивні конструкції стають все більш універсальними і можуть замінити стадіони або спортивні зали. Бігова доріжка необхідна тим, хто займається бігом, любить інтенсивні навантаження і хоче підтримувати оптимальну фізичну форму.

Кардіотренажери не тільки допомагають швидко схуднути, але і зміцнюють серце - в цьому їх основна перевага перед іншими спортивними снарядами. Заняття на біговій доріжці, яка відноситься до цієї групи тренажерів, розвивають м`язи, тренують судини, роблять хребет гнучким і рухомим.

Від вибору бігової доріжки залежить ефективність тренувань - якщо займатися на ній незручно, то слід змінити параметри навантаження або подумати про зміну моделі. Сучасні електричні бігові доріжки оснащені мотором, потужність якого необхідно зіставляти з вагою людини, що тренується. Тут діє правило - чим потужніший, тим надійніше. Розміри бігового полотна слід підбирати під комплекцію людини, довжину його кроку, швидкість бігу та ін. Оптимальний варіант - ширина в 40 см і довжина 120-130 см. З технічних характеристик бігової доріжки значення мають датчики часу і витрати калорій, показники швидкості і відстані, зміни пульсу і тиску. Наявність ключа безпеки на панелі управління запобігає випадкові травми, а можливість програмування індивідуальних схем занять збільшує продуктивність тренування.

Під час занять необхідно завжди стежити за часом - інтенсивне тренування повинна тривати не більше 20 хвилин, при цьому величина пульсу не повинна перевищувати 130 ударів в хвилину. Після основної частини слід невелика десятиминутная розминка і завершення тренування (5-10-хвилинна ходьба, пульс не більше 110 ударів). Контроль пульсу необхідний для запобігання перевантажень - 135 ударів вимагають уповільнення темпу і зниження швидкості. Слід відразу ж спробувати відновити дихання - дихайте спокійно і більше видихайте.


Якщо ви хочете збільшити інтенсивність тренувань, то змініть кут нахилу. Біг «в гору» вимагає великих зусиль, при цьому час заняття можна скоротити, адже продуктивність зросте. Спеціальна програма на панелі управління бігової доріжки дозволяє налаштувати потрібний кут нахилу в будь-який момент. Зміна нахилу дозволяє збільшити навантаження без зайвого впливу на колінні суглоби і поперек.

Частота занять на біговій доріжці визначається рівнем фізичної підготовки і бажанням людини, що тренується. Для підтримки фігури і здоров`я досить двох або трьох тренувань на тиждень.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як вибрати бігову доріжку фото

Як вибрати бігову доріжку

Бігова доріжка нарівні з еліптичними і велотренажерами - один з найпоширеніших способів підтримати себе у формі, не…

» » Бігова доріжка: запорука здоров'я та міцного духу