Якщо подруга - зірка

Якщо подруга - зірка
У всіх людей своя доля. І буває так, що знайомі і друзі раптом стають відомими людьми. Або навіть зірками. Спочатку ви не помічаєте особливих змін, а просто радієте за подругу, пишаєтеся її успіхами. Тільки шкодуєте, що у неї все менше часу для того, щоб з вами зустрічатися. І все частіше на ваші телефонні дзвінки вона скоромовкою відповідає: «Прости, жахливо зайнята зараз, зовсім немає часу, я передзвоню». І не передзвонює.

Спочатку ви не ображаєтеся, розумієте, що у неї дійсно може не бути часу, адже вона зараз нарозхват, багато працює. Головне, ви адже подруги, і при зустрічі, яка все ж станеться, вам як і раніше буде про що поговорити. Але кожна зустріч з вашою подругою - зіркою все частіше приносить розчарування або залишає після себе якийсь неприємний осад.

Ваша знайома поблажливо вислуховує ваші новини - дитина зробила перший крок, навчився сам їсти суп, чоловік отримав підвищення, в відпустку ви з`їздили до Туреччини, а ви схудли на два кілограми. Вона неуважно посміхається, постійно відповідає на численні дзвінки, говорить про щось, незрозумілою для вас, а в кінці зустрічі говорить: «Вибач, я не можу тебе підвести, у мене термінова зйомка». Сідає в свою красиву нову машину і їде в невідому і яскраве життя. І ви поступово розумієте, що в цьому житті для вас, мабуть, немає місця.

Не варто ображатися на подругу. У неї справді почалася зовсім інша життєва історія, з іншими ритмами і інтересами. Як правило, як би добре вона до вас не ставилася, їй дійсно складно викроїти час для зустрічей. І часом людині публічній, особливо на зльоті кар`єри, складно зосередитися на проблемах інших - він зайнятий собою і своїми справами.


Не варто чекати від подруги-зірки, що вона буде вникати в усі нюанси вашого життя. Ви ж теж не вникаєте в те, у скільки вона встає і о котрій лягає - ви бачите лише красиву картинку, як і всі - успіх, шанувальники, красива авто. Тому якщо ваша подруга раптом стала зіркою, не нав`язуйте їй свого спілкування, як би близькі ви не були раніше.

Якщо вона дійсно цінує ваше суспільство, то вона обов`язково знайде час для вас, не забуде про ваш день народження і день народження вашої дитини, і при спілкуванні буде такою ж милою і простий, як і раніше. Якщо ж ні, якщо вона змінилася і віддалилася, змиріться з цим. Так тому і бути.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Симптоми розриву відносин фото

Симптоми розриву відносин

Раптовий розрив відносин, без пояснення причин не найкращий досвід у ваших стосунках. Дуже часто буває так, що чоловік…

Ідеальна кількість подруг фото

Ідеальна кількість подруг

Справжні подруги ніколи не набриднуть і не стануть вашими суперницями. Вони потрібні, але не як "жилетка для сліз" або…

Подруги і конкуренція фото

Подруги і конкуренція

У кожної жінки є подруги, з якими вона спілкується, обговорює новини і ділиться секретами. Але просто так вони дружити…

12 Ознак справжньою подруги фото

12 Ознак справжньою подруги

Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне - вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга,…

» » Якщо подруга - зірка