Мені б імідж поміняти, хай мене навчать

Мені б імідж поміняти, хай мене навчать
Імідж напрацьовується роками, однак жінкам властиво природне бажання змінюватися, приміряти інший образ, а іноді і трапляються такі події, які провокують зміни в звичному способі життя.

Змінюючи старий образ, необхідно враховувати всі складові: тіло, одяг, зачіску, поведінку. Дивлячись у дзеркало, спробуйте поглянути на себе іншими очима, з боку, тоді ви зрозумієте, що саме вам потрібно змінити. Прислухайтеся до себе природною. Наблизите свій колір волосся до натурального тону. Можна звернутися до допомоги професіоналів, які запропонують кілька варіантів нового іміджу.

Якщо вас не влаштовує пропорції свого тіла, то сучасна косметологія пропонує способи по корекції фігури, а легка промисловість - великий асортимент коригуючого білизни. Крім того, існують спортзали, лазні, масаж.

До одного образу можуть підходити різні зачіски і стрижки, з перукарем-стилістом необхідно вибрати ту зачіску, яка відповідає вашому типу особи, шкірі, формі вух, чола. Нового способу повинен відповідати новий макіяж. Професійний візажист навчить вас новим прийомам накладання декоративної косметики.

необхідно підібрати комплекти одягу для нового іміджу. Предмети одягу повинні приховувати недоліки фігури, підкреслювати її гідності, бути сумісною з іншими предметами гардеробу і подобатися вам самій. В такому, здавалося б, простій справі, як вибір одягу, не у всіх виходить підібрати ту, яка відповідала б новому образу. Зверніться до професіоналів, які допоможуть дати об`єктивну оцінку.


До нового образу необхідна взуття, стара взуття не буде відповідати обраному новим стилем. Необхідно до взуття і одягу підібрати аксесуари: шпильки, біжутерія, ремені, шарфи.

Без адекватної самооцінки і самоповаги новий образ не вийде. Нормальна самооцінка - це коли ви усвідомлюєте, що виходить у вас добре, а що не дуже, ставите собі реальні цілі і досягаєте їх. Подивіться на своє нове відображення в дзеркалі. Прорепетируйте гарну ходу з прямою спиною і піднятою головою.

Зовнішні зміни тягнуть за собою зміни внутрішні. Рідко буває, коли, побачивши новий образ, жінка захоче залишитися незмінною. Змінити імідж - означає стати загадковою, цікавою не тільки для оточуючих, але і для себе. Змінивши імідж, можна знайти особисте щастя і залучити позитивні зміни в житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як змінити себе кардинально фото

Як змінити себе кардинально

Коли хочеться кардинальних змін у житті, або коли вони вже почалися, хочеться помінятися і зовні. Адже робити одну і ту…

Як змінити зачіску фото

Як змінити зачіску

Вибір нової зачіски часто пов`язаний з бажанням змінити імідж і перенаправити сприйняття навколишнього світу і самого…

Час міняти зачіску фото

Час міняти зачіску

Деякі дами здатні протягом багатьох років носити одну і ту ж зачіску, немов боячись «приміряти» на себе…

Імідж - не тільки одяг фото

Імідж - не тільки одяг

Ви знаєте, як правильно подавати себе оточуючим? Насправді, зробити це не так-то просто, не дарма в західному світі вже…

Як змінити імідж фото

Як змінити імідж

Чи впевнені ви в тому, що образ, який ви кожен день бачите в дзеркалі - саме ваш образ? Ніхто не сперечається, що в…

Як змінити імідж фото

Як змінити імідж

Дивлячись на себе в дзеркало, ви вирішили, що настав час змін? Ви хочете кардинально оновити свій імідж, який буде…

Мода: імідж сучасної жінки фото

Мода: імідж сучасної жінки

Кожна жінка красива і приваблива по своєму, так закладено природою. Однак не завжди це помітно для оточуючих. На жаль,…

Як поліпшити імідж фото

Як поліпшити імідж

У більшості випадків по зовнішньому образу людини можна судити про його характер, уподобання і навіть соціальне…

Як створити новий стиль фото

Як створити новий стиль

Новий стиль - як нове життя. Тому дуже важливо, щоб зовнішні зміни відповідали внутрішнім. Новий стиль - це не тільки…

Як змінити свій імідж фото

Як змінити свій імідж

Зміна іміджу може значно підняти настрій і стати першим кроком на шляху до нового життя. Але далеко не всі знають, з…

» » Мені б імідж поміняти, хай мене навчать