Бути коханкою: як це?

Бути коханкою: як це?
Коханка - абсолютно особлива жінка. І якщо задуматися, то перед очима одразу ж з`явиться гарна, розумна і загадкова дівчина з глибоким поглядом і виразним обличчям - такі вже стереотипи. Саме коханці дістається вся увага чужого чоловіка, все його теплі слова, вся ласка і любов.

Роль коханки дає своєї виконавиці багато можливостей. По-перше, при таких відносинах можна створити саме ту емоційну близькість, яка практично неможлива після довгих років шлюбу. Адже коханці не доводиться прати, готувати вечерю, доглядати за дітьми, словом, виконувати всі ті побутові речі, на які приречена дружина. Коханка - це прекрасне бачення, найчистіше адреналін, який робить стосунки яскравим спалахом. А так як зустрічаються коханці досить рідко, то й набриднути один одному не встигають. Кожна зустріч - як в перший раз.

Та й ставлення чоловіка до такої жінки особливе. Вона не його дружина і нічим йому не зобов`язана. Вона - абсолютно вільна людина, яка в будь-яку хвилину може піти. Тому він починає хвилюватися, і коханка отримує все, чого хоче, будь то шуба, колечко або вечерю в ресторані. Так, в ролі коханки насправді дуже багато переваг. Але є і недоліки.

Справа в тому, що жінка влаштована по-особливому, і якщо їй подобається людина, то через деякий час їй захочеться набагато більшої близькості з ним. Згодом перестає вистачати «вкрадених» зустрічей і квапливих поцілунків. Їй хочеться тривалих і стабільних відносин, які чоловік їй запропонувати не може. І ось тоді приходить усвідомлення того, що дружина, діти і робота завжди будуть у улюбленого на першому місці.


З іншого ж боку, нікому не хочеться розбивати сім`ю і позбавляти дітей батька. Коханка залишається наодинці зі своїми стражданнями і болючою закоханістю. І навіть якщо вдається відвести чоловіка від дружини, то чи є гарантія, що через кілька років він так само сильно не захопиться кимось іншим, кинувши вас з дитиною на руках. Адже один раз він уже це зробив.

Питання про те, чи варто ставати коханкою, зовсім неоднозначний. У будь-якому випадку право вибору належить одній лише жінці - вона краще знає, що їй підійде.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

У чоловіка коханка фото

У чоловіка коханка

Отже, в один прекрасний або не прекрасний день, сталося так, що ви почули цю фразу. Що робити? Розридатися? Негайно…

Я, мій чоловік і його коханка фото

Я, мій чоловік і його коханка

Знайомство, любов, зустрічі і, нарешті, весілля. А що далі? Довге щасливе сімейне життя, як в казці? На жаль таке буває…

Коханка, стань дружиною! фото

Коханка, стань дружиною!

У суспільстві існують певні закріпилися стереотипи. Наприклад, коханка, - хто це? Звичайно, особа, гідна всілякого…

» » Бути коханкою: як це?