Що в імені тобі моєму

Що в імені тобі моєму
Ім`я є невід`ємною частиною особистої історії кожної людини. Забавна прислів`я говорить: «Як корабель назвеш, так на ньому і попливеш», проте далеко не всі замислюються про те, що даний жартівливий принцип цілком працює і в людському житті.

Ім`я, як правило, вибирають батьки дитини, однак вони часто слухають поради своїх родичів і друзів. Вибір відбувається завдяки уявленням про майбутню долю і зовнішньому вигляді власного чада. Але найчастіше всі ці надії звертаються в прах і розходяться з реальною дійсністю.

Дати своїй дитині ім`я в першу чергу повинна мати. Потрібно прислухатися до дитини і серед безлічі варіантів вибрати саме те ім`я, яке буде відповідати його внутрішньому образові. Якщо дитя реагує на одне з імен - воно йому найкраще і підійде. Не варто називати свою дитину на честь одного з вже жили або нині живих родичів. Зірки можуть розташуватися таким чином, що подальша доля цього крихітного створення, ледь побачив світ, буде визначена.

Модні тенденції також не варто занадто сильно брати всерйоз - актори, музиканти, політики змінюються просто зі швидкістю калейдоскопа, і те, що було актуальним вчора, сьогодні вже буде просто смішним. Пам`ятайте, що ім`я дається людині на все життя. Не варто робити так, щоб подорослішавши, дитина захотів би піти в паспортний стіл і назватися абсолютно по-іншому.


Астрологи, а також ті, хто захоплюється езотерикою, намагаються прорахувати кожне ім`я, знайти його якісні характеристики і заглянути в майбутнє. У імен безліч значень, який часом в значній мірі відрізняються один від одного.

Коли людина досягає більш дорослого віку, він починає шукати відповідне йому ім`я сам, тому багато підлітків журяться з приводу того, як їх назвали власні батьки. Звідси випливають різноманітні клички і прізвиська, відповідні самому модному молодіжному сленгу. Ім`я - найважливіша грань кожної особистості, яка бере участь у формуванні світогляду і ціннісних орієнтирів.

Різних імен може бути безліч, проте дане при народженні - найважливіше. Енергетичні рівні носія того чи іншого імені багато в чому залежать від того, подобається воно йому чи ні. Батьки повинні пам`ятати, що називаючи дитини, вони не просто роблять те, що їм подобається, вони визначають його долю на довгі роки.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Роль імені в житті людини фото

Роль імені в житті людини

Яке питання ми задаємо, після того, як дізнаємося, дівчинка народилася в сім`ї або хлопчик? Вірно: "Як назвали?" Чому…

Як вибрати ім'я дитині фото

Як вибрати ім'я дитині

Як же вибрати ім`я дитині? Як не помилитися з вибором імені? Визначених правил або інструкцій не існує, але є деякі…

Як виховати дитину доброю фото

Як виховати дитину доброю

Сьогодні, на жаль, «сучасна молодь» свавільна, горда, неслухняна батькам, які не поважна до людей похилого…

Типи виховання в сім'ї фото

Типи виховання в сім'ї

Характер людини починає активно формуватися з самого раннього віку. На його розвиток впливає безліч факторів.…

Вибір імені для дівчинки фото

Вибір імені для дівчинки

Як назвати доньку - вельми непросте питання, адже у кожної людини є свої улюблені і красиві імена для дівчинки. Перед…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Що в імені тобі моєму