Навіщо відвідувати гінеколога


Навіщо відвідувати гінеколога
Будь-яка жінка мріє бути красивою, бажаною і сексуальною, знайти сімейне щастя з коханим чоловіком і стати щасливою матір`ю. Все це можливо, якщо жінка впевнена в собі і не має проблем зі здоров`ям в інтимній сфері.

Турботою про жіноче здоров`я займається спеціальна галузь медицини - гінекологія. Оцінити стан здоров`я жінки може тільки кваліфікований лікар - гінеколог. Профілактичний огляд слід проходити як мінімум раз на рік. Більшість жіночих захворювань протікають безсимптомно, тому відвідини лікаря просто необхідно. Якщо вчасно виявити хворобу і дотримуватися всіх порад, що дає гінеколог, лікування пройде швидко і найбільш результативно.
Приводом для звернення до гінеколога можуть бути наступні симптоми:
- нерегулярний менструальний цикл-
- виділення і печіння в області статевих органів-
- біль під час статевого акта-
- біль при мочеіспусканіі-
- новоутворення статевих органів.
Найбільш поширеними жіночими захворюваннями статевої системи є: ерозія шийки матки, пухлина або кіста яєчників, безпліддя, міома матки, поліпи та інші.
До кожної пацієнтці здійснюється індивідуальний підхід і підбирається лікування, відповідне стадії захворювання, особливостей жіночого організму, загального стану здоров`я і віку.
індивідуальні засоби контрацепції також краще підбирати тільки разом з гінекологом. Він зможе підібрати найбільш підходящий саме Вам варіант, враховуючи всі нюанси: від стану здоров`я до вартості. До того ж, деякі «засоби захисту», можуть служити ще і лікарським засобом. Але якщо Ви вже готові завести дитину і плануєте народження свого малюка, то без гінеколога зовсім не обійтися. Саме він буде з Вами і Вашим малюком до самого народження, допомагаючи порадами і стежачи за Вашим безцінним здоров`ям. Довіртеся професіоналам!
Зовсім не варто соромитися відвідувати лікаря - гінеколога. До того ж, краще почати з`являтися в нього вже з юного віку. Ця проста необхідність допоможе простежити розвиток жіночої статевої системи, дасть можливість виявити її найменші відхилення, контролювати менструальний цикл, вчасно почати лікування, якщо воно необхідне. Також у лікаря завжди можна отримати консультацію про попередження гінекологічних захворювань.
Пам`ятайте, що Ваше здоров`я - це здоров`я Ваших майбутніх дітей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому після сексу болить живіт фото

Чому після сексу болить живіт

Деякі жінки після сексу відчувають якийсь дискомфорт в області статевих органів і живота. Такі симптоми часто вказують…

Життя і здоров'я жінки фото

Життя і здоров'я жінки

У сучасному світі люди, і зокрема жінки, стали більш серйозно ставитися до свого здоров`я. Погано те, що про це думають…

Правда про жіночих хворобах фото

Правда про жіночих хворобах

Відвідування гінеколога для багатьох жінок є проблемою. Поки грім не вдарить, ми все відкладаємо і відкладаємо візит до…

» » Навіщо відвідувати гінеколога