Чистота небезпечна для здоров'я. Правда про пральному порошку

Чистота небезпечна для здоров`я. Правда про пральному порошку
Всім нам з дитинства знайома фраза: чистота - запорука здоров`я. Однак іноді відбувається так, що чим більше господині борються за чистоту, тим слабшає їх несприйнятливість і імунна система їх домочадців. Уже багато вчених згодні з цим твердженням.

Сказати, що ринок переповнений засобами побутової хімії - це нічого не сказати. Погодьтеся, вибір величезний. Але, вважаючи за краще той чи інший порошок або ж засіб, яке ви будете використовувати для миття посуду, ви абсолютно не замислюєтеся про те, чи є цей продукт екологічно безпечним для здоров`я.

Давно доведено, що в даний час випускається велика кількість найрізноманітнішої побутової техніки, яка провокує виникнення бронхіальної астми, а також алергічних реакцій, які найчастіше відображаються на шкірі, або ж захворювань, пов`язаних з шлунково-кишковим трактом. Вся справа полягає в тому, що всі пральні порошки в своїй основі містять фосфатні сполуки. Крім них до складу порошку входять і поверхнево-активні речовини, і відбілювачі, ароматизатори, без яких немислима ніяка побутова хімія. Всі ці елементи мають властивість осідати на тканини, причому вони залишаються на ній навіть після ретельного ополіскування. Саме ці сполуки і чинять негативний вплив на стан шкірного покриву.

Дуже актуальна проблема вибору підходящого прального порошку для одягу маленьких дітей. Як показуємо статистика, кожен десятий народжена дитина має схильність до алергії. Додайте до цього ще не зміцнілий імунітет дитини, жахливу міську екологію - проблеми зі здоров`ям малюка забезпечені. Тому дуже важливо бути гранично уважними при виборі прального порошку, особливо, якщо мова йде про здоров`я маленької людини.


Альтернатива фосфатвмісними пральних порошків є :, і це пральні порошки, до складу яких входить сесквікарбонат натрію, більше відомий як «трону». Ця речовина менш небезпечно для організму людини. З`єднання трони є відносно безпечними для шкіри як дорослого, так і дитини. Можна також надати перевагу і содосодержащіе порошки. Однак багато господинь можуть залишитися незадоволені якістю прання.

Непогано було б також ще в магазині перед покупкою вивчити склад прального порошку. Не варто лякатися різних хімічних термінів. Краще зверніть увагу на знаки, які зображені на упаковці: вони будуть для вас інтуїтивно зрозумілими. Ознайомтеся також і зі способом застосування порошку. Дуже часто трапляються ситуації, при яких неправильне використання порошку призводить до проблем зі здоров`ям.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пральний порошок для дітей фото

Пральний порошок для дітей

З народженням малюка у батьків з`являється багато нових щоденних турбот. Одна з них - прання дитячої білизни, і молоді…

Екологічне миючий засіб фото

Екологічне миючий засіб

Frosch - оберіг вашого будинкуТак легко зберігати спокій і благополуччя в домі, коли про чистоту дбають екологічні…

Порошок для манікюру фото

Порошок для манікюру

Забудьте про манікюр минулого століття, де використовувався тільки лак і в основному на природних нігтях. Це нудно! В…

Як прати пальто з вовни фото

Як прати пальто з вовни

Доброю господині відомо, що речі з різних тканин вимагають і різного догляду. Наприклад, потрібно дуже уважно ставитися…

Як відбілити білу сорочку фото

Як відбілити білу сорочку

Незважаючи на зміни в основних тенденціях моди, біла сорочка залишається популярною. Крім того, для офісних працівників…

Як відбілити білу блузку фото

Як відбілити білу блузку

Час безжально до білих речей: вони сереют і жовтіють. Часта прання, неякісна вода, неправильно підібраний пральний…

Чим прати дитячу білизну? фото

Чим прати дитячу білизну?

Ссамого народження малюка батьки піклуються про його здоров`я. А здоров`я крохізавісіт від багатьох факторів, в тому…

Гелеві таблетки для прання фото

Гелеві таблетки для прання

Колись прання була задоволена трудомістким процесом. До тих пір, поки на зміну примітивним агрегатів не прийшли пральні…

Секрети правильної прання фото

Секрети правильної прання

Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна…

» » Чистота небезпечна для здоров'я. Правда про пральному порошку