Естетична гінекологія: види операцій

Естетична гінекологія: види операцій
Естетична гінекологія - це операції, які іноді просто необхідні для відновлення фізичного та емоційного здоров`я жінчині. Ця галузь медицини не так розвинена в Росії, а ось представниці прекрасної статі в Європі давно вдаються до таких видів операцій.

Відомо, що здоров`я і привабливість прямо залежать від самооцінки жінки. Деякі проблеми з інтимними органами, їх вроджені чи набуті дефекти можуть надовго вибити жінку з колії. Естетична гінекологія покликана повертати жінкам красу і здоров`я, з чим вона успішно справляється.

1. Лабіопластика великих статевих губ. З віком статеві губи набувають неприємного колір, деяку зморшкуватість, що може доставляти неприємність жінкам. Крім того, збільшення статевих губ буває спадковим дефектом. Збільшення їх може бути пов`язано з надлишком в жіночому організмі чоловічого гормону. Пластика допомагає привести великі статеві губи в порядок і повернути їм привабливого вигляду.

2. Лабіопластика малих статевих губ також покликана виправити вроджені чи набуті дефекти. Нормальні малі статеві губи мають розмір близько 4-5 сантиметрів. Однак часто зустрічаються асиметричні або занадто витягнуті статеві губи. Хірургічне втручання дозволяє повернути губам нормальні розміри і зробити їх естетичними, красивими. Операція проводиться швидко, жінка може самостійно пересуватися вже через 40 хвилин після процедур. Період реабілітації триває близько 5-7 днів і не відбивається на житті жінки.


3.Вагінопластіка. При випаданні або опусканні матки можна скористатися пластикою піхви. Ця операція повертає не тільки красу, але і здоров`я, усуває дискомфорт і нормалізує роботу статевих органів. Після процедур не залишається шрамів, що важливо.

4. Ліпосакція. Видалення жиру з області над лобком можна порівняти зі звичайною ліпосакції. Небажані сантиметри і нерівності шкіри йдуть, шрамів після операції не залишається.

5. Гіменопластика або відновлення дівочої пліви може знадобитися при певних обставинах. Для лікарів байдуже з яких міркувань ви робите цю операцію. Перемичка створюється з слизових оболонок, сама операція нескладна і заподіює мінімум незручностей надалі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому сверблять статеві губи? фото

Чому сверблять статеві губи?

Сверблячка статевих органів - вкрай неприємний симптом, який може доставити масу клопоту дівчині. Причин, за якими…

Пластика статевих губ фото

Пластика статевих губ

Пластика статевих губ або Лабіопластика відноситься до розділу естетичної хірургії. Ця операція спрямована на…

Корекція форми статевих губ фото

Корекція форми статевих губ

Лабіапластіка, яку також часто називають Лабіопластика або корекцією статевих губ - це досить поширений вид операції.…

» » Естетична гінекологія: види операцій