Головні вороги сексуального здоров'я

Головні вороги сексуального здоров`я
Сексуальне здоров`я - це гарантія міцних і довгих продуктивних відносин між партнерами. Але у цих відносин існують вороги, які заважають радіти життю і отримувати задоволення від сексу.

Один з головних ворогів сексу - Це погані відносини з партнером. Проблеми в стосунках, відсутність гармонії і нерозуміння в родині підривають все основи сексуальних відносин. І якщо іноді рідкісні яскраві сварки закінчуються миром в ліжку, то щоденні звичні сварки ніяк цьому не сприяють.

Якщо подружжя постійно критикують і принижують один одного, вони надходять по меншій мірі, недалекоглядно. Агресивна поведінка, ревнощі, суперництво, сварки через фінансів, невміння знайти компроміс руйнують сексуальну гармонію.

Ще один важливий момент, що негативно впливає на здоровий секс - це постійні перевтоми і стреси. Неможливо бути сексуально здоровим довгий час, якщо працювати цілодобово і цілорічно. Незабаром такий поспіх переросте в невміння розслаблятися і перемикатися, коли це потрібно. Через це молоді та успішні жінки і чоловіки отримують масу захворювань і починають байдуже ставитися до плотських утіх.


Куріння - ще один недруг сексуального здоров`я, навіть пасивне. Ожиріння - біда багатьох чоловіків і жінок сексуально-активного віку, яка приносить масу неприємних проблем, від задишки до серцевих нападів. Деякі повні жінки повністю відмовляються від занять сексом.

Існують також деякі психологічні причини, що заважають здоровому сексу. Якщо справа в комплексах, що йдуть з дитинства, через суворі пуританських установок батьків - тут є сенс просити допомоги у фахівців-психологів. Результатом таких установок може бути вагинизм, неможливість отримання оргазму і больові відчуття під час сексу. Але всі ці симптоми успішно виліковуються грамотної допомогою.

Деякі захворювання можуть знижувати потяг, наприклад, діабет, атеросклероз, урологічні проблеми або шизофренія. У цих випадках потрібно, перш за все, працювати над основною хворобою, але навіть під час лікування
не слід відкладати секс до кращих часів, намагайтеся вичавити хоч трохи зі знесиленого лібідо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс в похилому віці фото

Секс в похилому віці

Про те, в якому віці секс може бути, люди сперечаються досі. Занадто рано, занадто пізно - все це не дуже чіткі рамки…

Вороги сексу фото

Вороги сексу

Секс - це мистецтво. Щоб ваше інтимне життя не перетворилося на рутину і не зійшла нанівець за короткий час, ви повинні…

Секс після сварки фото

Секс після сварки

Бурхливе з`ясування відносин властиво багатьом сімейним парам. Щоб заспокоїтися після сварки, деякі закохані вдаються…

Чому чоловік не хоче сексу? фото

Чому чоловік не хоче сексу?

Багато хто вважає, що чоловіки кожну вільну хвилину думають про секс, а ось жінки намагаються ухилитися від подружніх…

Ворог сексуальних відносин фото

Ворог сексуальних відносин

Втома, стреси, нервозність, проблеми зі здоров`ям, погана атмосфера в родині - все це і багато іншого впливає на…

Вороги жіночого сексу фото

Вороги жіночого сексу

У здорового повноцінного сексу є вороги, які отруюють життя, роблять її безрадісною, позбавляють звичних задоволень. І…

Два головних ворога сексу фото

Два головних ворога сексу

Які вороги можуть бути у сексу в століття вільних відносин? Людей оточує море інформації на цю тему і не менше…

У ліжку з ... Ворогом фото

У ліжку з ... Ворогом

Дуже багатьом парам мимоволі доводиться періодично перетворюватись у ворогів в запалі бурхливої сварки. Але як бути,…

» » Головні вороги сексуального здоров'я