6 Психолого-сексуальних комплексів жінки

6 психолого-сексуальних комплексів жінки
На якість сексу часом впливають ті чи інші комплекси-страхи прекрасної чарівниця. Подумай: в той час, як ти могла злітати на сьоме небо від блаженства і парити в чарівному екстазі, ти боїшся зізнатися йому, що у тебе це вперше або ніяк не можеш зважитися на щось нове в сексі. Давай розберемося, як прибрати непотрібні побоювання.

З еротичними комплексами впоратися дуже легко, - іноді досить просто визнати їх і прийняти. Спробуй під час занять любов`ю нагадати собі, для чого ти займаєшся коханням - щоб отримувати задоволення або переживати з приводу тієї чи іншої деталі. І насолоджуйся.

Однак, буває і таке, коли сексуальний комплекс дуже сильний. В цьому випадку, звичайно, не варто ламати себе і робити те, до чого ти поки не готова, відчуваючи при цьому дискомфорт. Мабуть, це той випадок, коли краще всього розповісти твоєму коханому про те, чого ти боїшся, у вас обох з`явитися можливість поступово підготувати тебе до чогось нового. Будь справжньою. Не бійся показувати себе такою, яка ти є насправді. В кінцевому рахунку, це ти у себе одна. А чоловіків на світі багато.

Комплекс № 1
"Я товста"
Страх свого тіла зазвичай притаманний молодим дівчатам, початківцям коханкам або тим представницям прекрасної статі, які і в звичайному житті соромляться будь-яких аспектів своєї зовнішності. Подумай: адже у тебе і до сексу з ним був такий же животик, цього ж розміру груди і зовсім в точності такі ж ноги. І він все одно вибрав тебе. Так віддавати йому до кінця.

Комплекс № 2
«Я боюся сказати або показати йому про те, чого хочу»
Побоювання здатися занадто розпусною сягають корінням глибоко в дитинство, коли батьки вчили нас бути скромними дівчатками, а сексуальна розкутість вважалася гріхом. Допомагає уявне перевтілення. Уяви, що твій партнер займається любов`ю з повією, розпусний секс подобається майже всім чоловікам, і ось сьогодні дівчиною за викликом будеш ти. Можеш навіть розповісти коханому про те, що уявляєш, - йому сподобається.


Комплекс № 3
«Я боюся, що він попросить мене зробити ось ЦЕ»
Багато жінок побоюються того, що чоловік попросить їх в ліжку про те, чого вони до цього ніколи не робили. Наприклад, погладити ось тут, використовувати оральні ласки ось там, спробувати ось ту позу або включити в процес ось ці штучки. Якщо ти відчуваєш, що «і хочеться, і колеться», сміливо говори «так» і спостерігай, як стаєш іншою, більш вільною від страхів. У разі, коли ти не готова переступити заповітну межу, розкажи чоловікові про свій страх, - це допоможе тобі залишатися самою собою.

Комплекс № 4
«Я боюся, здатися йому недостатньо сексуальною»
Цей комплекс, на противагу одному з вищеназваних, полягає в побоюванні здатися чоловікові недостатньо збудливою в силу невеликого досвіду, недостатні знання або створилося стереотипу про себе. Чоловіки збуджуються набагато швидше жінок, і часом їм достатньо лише побачити гумку від панчіх, щоб запалитися, чого вже говорити про той момент, коли він в твоєму ліжку.

Комплекс № 5
«Я боюся випробувати оргазм з ним»
Деякі чоловіки, у що б то не стало, спрага доставити дівчині задоволення, при цьому на ділі проявляючи не самі кращі способи для цього. В результаті, партнерка відчуває напруга, зосереджується на оргазмі, а якщо він так і не настає, починає вважати себе фригідною. Хоча справа може бути лише в чоловічий поспішності, твоєї втоми, недостатньому духовному зближенні або страху розповісти про те, що тебе збуджує. Досліджуй своє тіло, знаходите на ньому гарячі точки разом з чоловіком і насолоджуйтеся!

Комплекс № 6
«Я боюся, що він дізнається про те, що я не відчуваю оргазму з ним»
Цей комплекс змушує багатьох жінок зображати оргазм. Адже «якщо я не кінчаю, значить, зі мною щось не в порядку». Хоча істинними причинами можуть бути елементарне незнання партнера твоїх ерогенних зон або найпалкіших еротичних фантазій - того, про що варто йому розповісти!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розмови під ковдрою фото

Розмови під ковдрою

Часто відверті розмови про секс між партнерами вважаються ганебними, непотрібними. Хоча часом це необхідно. Щоб секс…

» » 6 Психолого-сексуальних комплексів жінки