Як добре виглядати на фотографіях

Як добре виглядати на фотографіях
«Невже це я? А мені здавалося, що я виглядаю зовсім інакше ... Ти взагалі не вмієш знімати! Або це я завжди погано виходжу? ». І в підсумку такий радісний творчий процес як фотографування закінчується вельми сумно - сварками, образами, звинуваченнями і навіть сльозами. Але ж щоб «правильно» виглядати на фотографіях, варто дотримуватися кількох нескладних правил.

Для того, щоб добре вийти на фото, бажано знати свої пропорції. Так, наприклад, круглі обличчя краще виглядають, якщо трошки повернути голову (трохи в профіль). А ось якщо вас не зовсім влаштовує ніс, в профіль фотографуватися НЕ следует- не варто при цьому і опускати підборіддя.

Взагалі легкий нахил або поворот голови роблять обличчя на фотографії більш реальним, «справжнім», а завдяки невеликому повороту тулуба ви станете ще й візуально стрункішою. А коли ви сидите, то ноги будуть здаватися тонше, якщо ви не хочете притискати їх до стільця.

Якщо вас фотографують знизу, ваші ноги будуть здаватися довшою, ніж вони є насправді, але стегна при цьому стануть ширшими. При зйомці зверху, навпаки, голова і плечі вийдуть більші, ніж «в життя».

Вірно вибирайте ракурс. Пам`ятайте, що в кадрі повинен бути один центр композиції. Тобто головна тема - або ви, або пам`ятка, а ось разом ніяк не вийде. Тому будівлі і т.п. краще знімати окремо або не звертати увагу на те, як пам`ятки поміщаються в кадр, сприймаючи їх як фон. Причому не треба намагатися розмістити горизонт рівно посередині знімка.


М`яке світло краще різкого. Чіткі тіні можуть зробити очниці чорними, а шкіру нерівною. До того ж, різке світло надто виділяє зморшки. для зйомки підійде природне освітлення без прямих сонячних променів в вашу сторону. Чи не знімайте проти світла, якщо не вам не потрібен всього лише силует на тлі пейзажу. При зйомці в приміщенні можуть знадобитися додаткові джерела освітлення.

Не бійтеся експериментів, намагайтеся фотографуватися в різноманітних позах і з різними виразами обличчя. Запам`ятайте, як ви краще виходить!

є правила і щодо групових знімків. Вони повинні бути живими, прямо-таки рухливими! Чи не вставайте в ряд, нехай хто-небудь постане ззаду або розподілені на сходинках. Ефектно виглядатимуть квіти або схожі предмети в руках (келихи, сувеніри тощо).

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як добре виглядати на фото фото

Як добре виглядати на фото

Цілий альбом фотографій з відпустки, і на кожному знімку ти - справжнісінька красуня! Думаєш, що швидше за інопланетяни…

Як стати хорошим фотографом? фото

Як стати хорошим фотографом?

Ти купив цифрову камеру і тепер відчуваєш себе володарем чарівного інструменту, який дозволяє відобразити будь-які…

Макіяж і освітлення фото

Макіяж і освітлення

Макіяж має властивість змінюватися в залежності від освітлення, тому необхідно знати деякі правила. Ці правила…

» » Як добре виглядати на фотографіях