Чому жінки люблять покидьків?

Чому жінки люблять покидьків?
Покидьок звичайний - цей тип чоловіків, поширений повсюдно, і ви напевно з ними неодноразово зустрічалися. Вони працюють в сусідньому офісі, живуть з вами на одному сходовому майданчику або, прогулюючись, тримають під руку вашу кращу подругу. А може, такий екземпляр вже загніздилися на вашому дивані? Чому ж жінка схильна любити різко негативних персонажів, які називаються в народі покидьками, мерзотниками і козлами?

Причин, за якими жінка витрачає кращі роки на покидька, безліч. Але основних причин такого вибору чотири:

1. Таких хлопців люблять за красиві очі. Зрозуміло, не можна на 100% стверджувати, що всі красені - покидьки. Але певна закономірність в цьому є. Красунчик з дитинства оточений підвищеною увагою. У дитсадівському віці дорослі захоплюються його синіми очима і довгими віями, в школі дівчата захоплено зітхають, в інституті від прихильниць немає відбою. Вихований в такому середовищі хлопець володіє різко завищеною самооцінкою. Він не звик церемонитися, дівчата і так у його ніг, він може собі дозволити бути покидьком.

2. «Моя любов змусить його змінитися». Складно уявити жінку, ні разу не зіткнулася з покидьком на своєму життєвому шляху. Подруги не раз розповідали про «своїх козлах», та й сама жінка напевно мала в минулому досвід спілкування з такими особинами. Так що ж змушує жінок наступати знову і знову на одні й ті ж граблі? Все просто - в глибині душі кожна вірить, що її любов і ніжність зможуть розтопити його крижане серце, і він змінить своє ставлення до неї, але трапляється це не так часто.


3. Розвинений комплекс неповноцінності. На жаль, розладом самооцінки в тій чи іншій мірі страждає кожна панянка. Звичка займатися самокопанієм призводить до того, що жінка знаходить в собі масу недоліків і робить дивний висновок: така я нікому не потрібна, і, якщо вже у мене є цей покидьок, я буду продовжувати терпіти всі образи, аби тільки він мене не кинув.

4. Страх залишитися біля розбитого корита. Як не крути, жінки, здебільшого, залежать від чоловіків, в першу чергу у фінансовому плані. І далеко не кожна ризикне забрати дітей і піти, грюкнувши дверима, в двокімнатну хрущовку до батьків.

Ось тому і продовжують жінки терпіти приниження, зради, загули і ранковий запах перегару від свого благовірного, не ризикуючи змінити своє життя на краще.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ознаки зради чоловіків фото

Ознаки зради чоловіків

Згідно зі статистикою, троє з чотирьох чоловіків зраджують своїм дружинам. Причому дві третини цих самих жінок навіть і…

Бої за любов фото

Бої за любов

Про насильство в сім`ї говорити не прийнято. Всі ми знаємо, що таких сімей, де чоловік регулярно б`є дружину, безліч.…

Топ-5 жіночих страхів фото

Топ-5 жіночих страхів

Страх - одне з природних станів людини. Всі люди чогось бояться. Але страхи жінок і чоловіків багато в чому…

» » Чому жінки люблять покидьків?