Кручу, верчу, кучері хочу

Кручу, верчу, кучері хочу
Кудрі роблять образ будь-якої дівчини жіночним і романтичним. Навіть найпростіший повсякденний образ вони перетворюють в ошатний і елегантний. Крім того дівчина з накрученими волоссям більше привертає увагу чоловіків і сама відчуває себе впевненіше, знаючи, що сьогодні вона володарка карколомної зачіски.

Існує безліч способів завити красиві кучері навіть в домашніх умовах. Безумовним «лідером» тут є бігуді. Бігуді є майже у кожної жінки, а якщо їх немає, бігуді можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині за цілком доступною ціною. Коклюшки, термо-бігуді, бігуді-липучки, бігуді-бумеранги - все це різні види бігуді, які вам дозволять добитися бажаних локонів. Основне правило тут таке: чим менше діаметр бігуді, тим дрібніше виходять кучері.

Також серед способів домашньої завивки кучерів популярні різні технічні пристосування, такі як плойка, стайлер, фен і кругла гребінець. За допомогою плойки ви зможете створити чіткі, графічні локони, фен і гребінець, навпаки, вибирають любительки живих і струмуючих кучерів. Стайлер є досить універсальним інструментом, характер кучерів залежить від насадки, яку ви оберете.


Але всі домашні способи забезпечать вам пишну зачіску тільки на 1-2 дня, а потім доведеться повторити весь процес. Якщо ж ви хочете домогтися довгострокового ефекту кучерявого волосся, слід звернутися до салонним способам завивки. Ще наші бабусі робили, так звану «хімію» - хімічну завивку волосся. Ця послуга і зараз популярна в салонах, хоча препарати для «хімії» стали більш сучасними і щадними. Перевага хімічної завивки полягає в найбільш боргом ефекті кучерявого волосся, але в той же час такий спосіб надає максимально шкідливий вплив на здоров`я волосся.

Салони пропонують і більш щадні методи створення кучерів: карвінг, біозавивка, японська завивка і т.д. Такі способи менш шкідливі, але й ефект тримається всього 2-4 місяці.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зробити локони фото

Як зробити локони

Розкішні локони - це мрія багатьох жінок. Комусь така розкіш дана від природи, а хтось мріє перетворити гладкі пряме…

Як накручувати м'які бігуді фото

Як накручувати м'які бігуді

Найвірніший і перевірений часом спосіб, що дозволяє зробити з прямого волосся чудові локони або милі кучерики - це…

Як зробити кучеряве волосся фото

Як зробити кучеряве волосся

Кучеряве волосся - мрія багатьох жінок. Але що робити, якщо природа не нагородила тебе пишними локонами? Насправді,…

Які бувають види бігуді фото

Які бувають види бігуді

Найпростіший і безпечний спосіб зробити розкішні локони, дрібні кучерики або хвилясті хвилями волосся - це…

Великі локони - як зробити? фото

Великі локони - як зробити?

Красиві і доглянуті великі локони - як зробити їх такими без особливих зусиль і ризику для волосся? Можна сказати це…

Як вибрати бігуді фото

Як вибрати бігуді

Сьогодні на прилавках магазинів можна побачити бігуді різноманітних форм, розмірів і видів - як розібратися, які з них…

» » Кручу, верчу, кучері хочу