Каблуки в цифрах і фактах

Каблуки в цифрах і фактах
Каблук - елемент взуття, який піднімає п`яту вище носка. Крім того, він робить кожну жінку вище, стрункішою і привабливіше її подруг, які віддають перевагу взуття на плоскій підошві.

Прийнято вважати, що каблук був винайдений близько п`ятисот років тому. У всякому разі, перші згадки про підборах у Франції ставляться до початку XVI століття, і приблизно в той же час - в 1509-му році - слово «каблук» з`явилося в нашій мові. Як на Заході, так і на Сході каблуки в той час експлуатувалися виключно чоловіками, допомагаючи їм при верховій їзді. Втім, є відомості про те, що прообраз каблука з`явився у древніх єгиптян, які винайшли підняту п`яту для зручності ходьби по зораному полю.

Поворотним моментом в історії каблуків став 1533-й рік, коли взуття з високою п`ятою вперше одягла жінка. Причому цією жінкою була сама Катерина Медічі. Символом жіночої привабливості каблук став значно пізніше - лише в XIX столітті, а справжній переворот у взуттєвій моді стався в 1950-му, коли Сальваторе Феррагамо явив світові тонкий сексуальний каблук-стилетто. В даний час в книзі рекордів Гіннеса зафіксований 43-сантиметровий каблук як найвищий з коли-небудь створених в світі. Правда, така висота була досягнута завдяки значній платформі подносочной частини.


Як би небезпечно не виглядали каблуки, люди не в силах від них відмовитися. Статистика стверджує, що 3 з 4-х чоловіків, тобто цілих 75%, буквально без розуму від жінок на високих підборах. але краса, як відомо, вимагає жертв: навіть найнижчий каблучок збільшує навантаження на пальці ніг на цілих 22%. МОЗ радить утриматися від носіння високих каблуків більше 3-4-х годин в день, а на каблуки вище 15-ти см працівники медицини накладають сувора заборона. Ідеальним для здоров`я стопи і постави вважається каблук заввишки 3-4 см, а вагітним жінкам каблуки більшої висоти і зовсім протипоказані.

Що стосується падінь, спровокованих каблуками, то це зовсім не міф, а сувора реальність. За статистикою майже кожна третя жінка з тих, хто ходить на високих підборах регулярно (частіше трьох разів на тиждень), постійно падають завдяки своїм улюбленим шпильках. Навіть супермоделі Наомі Кемпбелл далеко не завжди вдавалося пройтися по подіуму без пригод. Наприклад, в 1994-му році вона не змогла встояти на шпильках, висота яких була воістину запаморочливою і становила 23 см.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи шкідливий високий каблук? фото

Чи шкідливий високий каблук?

Ніхто не сперечається, що каблуки - це красиво, жіночно і елегантно. Взуття на підборах завжди давала своєї власниці…

Шкода від високих каблуків фото

Шкода від високих каблуків

Практично всі жінки носять взуття на підборах. Туфельки на шпильці виглядають дуже красиво і сексуально, ноги здаються…

Жіночі туфлі на шпильці фото

Жіночі туфлі на шпильці

В іміджі жінок туфлі на шпильці вважаються спокусливим атрибутом і з цією думкою згодні багато чоловіків. До речі…

Найбільші каблуки світу фото

Найбільші каблуки світу

Каблук давно став продовженням будь-якій жіночій ніжки. Покликаний візуально подовжувати ноги і робити їх володарку…

Хто придумав жіночі каблуки фото

Хто придумав жіночі каблуки

Взуття на підборах є неодмінним атрибутом гардеробу сучасної жінки. Каблуки візуально подовжують ноги, роблять ходу…

Чи не помада, а каблук фото

Чи не помада, а каблук

Відомий взуттєвий бренд Alberto Guardiani випустив незвичайну жіночу взуття.Фішкою нової колекції взуття від…

Каблуки? На здоров'я! фото

Каблуки? На здоров'я!

Важко уявити сучасну дівчину без взуття на високих підборах. Адже вони роблять їх вище, стрункішою. Та й чоловіків…

А я одягну високий каблук! фото

А я одягну високий каблук!

МОЗ і тут не втомлюється піклуватися про наше здоров`я. І недаремно. Масу проблем може спровокувати надмірне носіння…

Каблуки: носити чи ні фото

Каблуки: носити чи ні

О, як жінки люблять носити високі підбори, пурхаючи на них, немов екзотичні метелики. А чоловіки ще більше люблять…

Як вибрати каблук фото

Як вибрати каблук

Взуття на підборах здатна не тільки збільшити зростання і візуально зробити ноги довші, але і скорегувати деякі…

Каблуки: за і проти фото

Каблуки: за і проти

Як стверджують психологи, значення каблуків в житті жінки переоцінити важко. Адже в них вона відчуває себе більш…

» » Каблуки в цифрах і фактах