Як позбутися комплексу жертви

Як позбутися комплексу жертви
Комплекс жертви властивий людям, невпевненим у собі. Вони сприймають будь-яке звернення до себе як прояв агресії і бачать недоброзичливість в будь-якому висловлене побажанні та зауваженні. Цим комплексом вони практично провокують і привертають до себе дійсно агресивних людей, яким треба якось виплеснути свою агресію на інших. Якщо вам постійно здається, що вами нехтують і норовлять образити, то це і є комплекс жертви і, щоб він не заважав вам жити, від нього треба позбавлятися.

щоб позбавитися від нього вам необхідно проаналізувати своє поведінка. психологи використовують принцип взаємозв`язку, коли і велике і мале - ланки одного ланцюга. Навчіться долати його в малому і ви переможете за великим рахунком.

Якщо вам не подобається товар, який запропонований продавцем в магазині або не влаштовує столик в ресторані, за який посадив вас офіціант, то не мовчіть. Не треба говорити собі «Ну ось, я так і знав, звичайно, мені знову підсунули товар другого сорту» або «Так, знову мене посадили нема за той столик». Просто попросіть продавця дати вам інший товар, відмовтеся від покупки або попросіть офіціанта пересадити вас. Навіть висловлюючи свою претензію і прохання, ви самостверджується, озвучуючи своє ставлення до подій, і дієте на ситуацію з метою змінити її так, як треба вам.

Заявляйте про своє невдоволення і користуйтеся своїм правом вибору в тому випадку, якщо ваші претензії відхилять. Ви завжди можете відмовити від товару або покинути ресторан. Ви також можете вимагати для розмови менеджера магазина або метрдотеля ресторану. У цьому випадку, як правило, всі ваші заперечення будуть вислухані і, по можливості, рішення буде знайдено. Такі вчинки - перші кроки на подолання від комплексу жертви.


Усвідомте те, що кожна людина в своїх діях і вчинках керується за замовчуванням своїми інтересами. Якщо ви не говорите про себе і свої претензії, то оточуючі не будуть зважати на вас. Немає нічого страшного і поганого озвучити своє бачення проблеми, після якого ви завжди можете знайти варіант, який би влаштував усіх.

Знаючи про те, що кожен діє в своїх інтересах, ви зможете розуміти інших людей і не відчувати по відношенню до них злості, а то відношенню до себе - жалості за те, що все вас ображають. Тим самим, ви рятуєтеся від комплексу жертви і купуєте впевненість в тому, що ви заслуговуєте до себе хорошого, доброзичливого ставлення. Ви починаєте всім своїм спокійним і впевненим поведінкою вимагати до себе такого ставлення і, звичайно, отримуєте його.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Синдром жертви фото

Синдром жертви

Напевно кожен з вас хоча б раз у житті зустрічав людину, яка просто притягує до себе неприємності, людини з синдромом…

Скажи мені, що і як ти їси ... фото

Скажи мені, що і як ти їси ...

Якщо ви вже тривалий час намагаєтеся налагодити правильне харчування, але у вас це чомусь не виходить, можливо, причина…

Як повернути товар у магазин фото

Як повернути товар у магазин

Ми все купуємо речі і продукти. Іноді стикаємося з неякісним товаром, деколи куплена річ просто виявляється зайвою або…

Як здати куплений товар фото

Як здати куплений товар

Навіть в магазині, відомому своєю хорошою репутацією, вам може попастися річ, яка не влаштовує вас за якістю. Але що…

Вчимося прощати образи фото

Вчимося прощати образи

Почуття образи, як правило, виникає від невідповідності людей будь-яким нашим очікуванням, від того, що хтось не…

» » Як позбутися комплексу жертви