Заміж двічі: правда і стереотипи

Заміж двічі: правда і стереотипи
На жаль, все частіше трапляється так, що перший шлюб щодо скоро закінчується розривом подружжя, які клялися один одному у вічній вірності і любові. І тому сьогодні друге заміжжя розлученої жінки стало вже чимось самим собою зрозумілим.

Через якийсь час після розлучення деякі жінки поступаються власних слабкостей і знову закохуються. І ось нарешті постає питання другого заміжжя: чи варто починати нове життя з новим чоловіком або ж старі помилки будуть все так же повторюватися?

Найбільш поширений стереотип думок про другому заміжжі приблизно такий: я виходжу заміж вдруге, це інша людина, я стала більш досвідченою, у нього теж є солідний життєвий досвід, ми вже розбираємося в людях і один в одному, я знаю все промахи першого шлюбу і не буду їх повторювати, щоб не розбити другий. Добре, якщо всі ці установки збережуться. Добре, якщо друге заміжжя дійсно складеться вдаліше, ніж перше. Проте, не слід закривати очі на деякі проблеми, які можуть виникнути в ситуації повторного шлюбу.

Почнемо з того, що тішити себе ілюзіями рано, тому що статистика вперто показує: 60% шлюбів, що укладаються повторно, знову розривають, причому за більш короткий термін, ніж перші. Інша проблема, яка є «обтяжуючою» фактором, - це наявність дітей у жінки або (і) у чоловіка. Звикати до чужих дітям буде важко, та й їм звикнути до думки про нову мамі чи татові виявиться нелегко.

Є гіпотеза, що ті, хто одружується і виходить заміж повторно, - це люди більш імпульсивні і непостійні. Їм весь час потрібна зміна вражень, а під час вторинного шлюбу їм набагато складніше спілкуватися з оточуючими. Таким вітрогон і нова сімейне життя може швидко набриднути, що неминуче призведе до розлучення.


Як зазвичай звикають до нового шлюбу? У перший час життя повне мрій про щасливе і безхмарне заміжжя. І справді, спочатку жінка щосили намагається виправдати очікування свої і свого нового обранця, але виходить далеко не все, і наступають перші розчарування.

Слідом за цим зазвичай відносини з другим чоловіком, його рідними і особливо дітьми стають дуже напруженими, жінку все починає в них дратувати. Ця напруга накопичується і все частіше виливається в сімейні скандали.

Добре, якщо адаптація досягає наступних етапів, на яких члени нової родини намагаються все-таки спільно вирішувати проблемні питання і поглиблювати відносини один з одним. заключна стадія, в ідеалі, - це все ж побудована нова сім`я з хорошими відносинами і новими порядками, які прийняті всіма її членами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Труднощі повторного шлюбу фото

Труднощі повторного шлюбу

На думку психологів, у повторний шлюб люди вступають більш обдумано. Це означає, що мексиканських пристрастей вони,…

Вийти заміж вдруге з дитиною фото

Вийти заміж вдруге з дитиною

Багато жінок, які виховують дітей самі, вважають, що неможливо вийти заміж вдруге з дитиною. Звичайно ж, багато в чому…

Уж замуж невтерпеж! фото

Уж замуж невтерпеж!

Всі жінки, ну або майже все, хочуть якомога швидше вийти заміж. Ця теза настільки сильно вкоренився в мисленні…

Чому жінки хочуть заміж фото

Чому жінки хочуть заміж

Що прийшла з Західних країн тенденція «самостійних» жінок, самодостатніх і не вступають в офіційний шлюб,…

Як вийти заміж вдруге фото

Як вийти заміж вдруге

Після того як перший шлюб закінчився повним крахом, залишилися тільки неприємні спогади і боязнь повторити помилку.…

Життя після заміжжя фото

Життя після заміжжя

Чи є життя після заміжжя або її немає? Цим питанням задаються всі дівчата напередодні весілля або, замислюючись про те,…

10 Міфів про розлучення фото

10 Міфів про розлучення

Розлучення в сучасному світі - справа звичайна. І, тим не менш, багато хто ставиться з розпаду шлюбу дуже болісно, …

Як не зіпсувати другий шлюб фото

Як не зіпсувати другий шлюб

Повторні шлюби схильні розпадатися частіше перших. Відбувається це через минуле обох партнерів. Самі того не…

Про користь шлюбу фото

Про користь шлюбу

Шлюб - союз між двома людьми. Багато різко висловлюються в сторону шлюбу, тому що не завжди шлюб приносить людям щастя.…

Проблеми повторного шлюбу фото

Проблеми повторного шлюбу

Сім`я - один з головних елементів щасливого життя. Однак число розлучень неухильно зростає. Спільний побут, життєві…

» » Заміж двічі: правда і стереотипи