Біоламінування волосся в домашніх умовах

Біоламінування волосся в домашніх умовах
Розкішне волосся, гарна зачіска в усі часи були ознакою доброго здоров`я. На жаль, сьогодні ритм життя такий, що ми не завжди встигаємо приділяти належну увагу своїй зовнішності. Погана екологія, неправильне харчування, тривале перебування на сонці, зловживання засобами для фарбування і укладання та інші шкідливі фактори призводять до розшарування кінчиків волосся, сухості, тьмяності, витончення і навіть випадання.

Як же впоратися з цією проблемою? Як повернути своєму волоссю красу і здоров`я? Є чудовий вихід із ситуації, що склалася - біоламінування волосся. Тим більше, що дуже просто зробити цю процедуру не виходячи з дому, самостійно. Не варто витрачати зайві гроші і час, якого нам і так не вистачає.

Так що ж таке біоламінування волосся? Це досить нескладна процедура, яка забезпечує якісний догляд за волоссям, захищає їх від зовнішніх впливів, повертає волоссю здоровий блиск, сяйво і красу, відновлюючи структуру і зміцнюючи кутикулу волоса. У виробництві засобів для біоламінування, використовуються натуральні компоненти, а саме протеїни, екстракти рослин і целюлоза.


При проведенні процедури відбувається насичення волосся поживними речовинами, після чого утворюється захисна плівка. Плівка огортає кожну волосину окремо, вона досить міцна і легка, не дозволяє волоссю злипатися. Таке покриття захищає волосся від пошкоджень і допомагає зберегти укладку при вітрі і вологій погоді. Фарбоване волосся після проведення біоламінування не втрачають кольору і блиску, так як міцна плівка не дозволяє вимити фарбувальні пігменти. Особливо примітно, що після проведення процедури збільшується товщина волосся, отже, обсяг вашої зачіски буде помітно збільшений.

Вибір продуктів для біоламінування за кольором є від безбарвного до різних відтінків. Щоб провести біоламінування в домашніх умовах не потрібно особливих знань і навичок. Перед нанесенням складу для біоламінування необхідно вимити волосся очищує шампунем. Далі нанести спеціальний склад на волосся, витримати час, вказане в інструкції, після чого промити з використанням закріплює шампуню. І останній етап - нанесення кондиціонера для харчування волосся. Тепер залишилося висушити, укласти і насолоджуватися сліпучою красою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фітоламінірованіе волосся фото

Фітоламінірованіе волосся

Пошкоджені волосся доставляють масу клопоту своїм власникам, тому багато хто з нас вдаються до різноманітних способів…

Як зберегти блиск волосся фото

Як зберегти блиск волосся

Волосся повинні виглядати красиво і молодо, бути добре підстриженими і зволоженими, повними енергії та здоров`я,…

Ламінування волосся фото

Ламінування волосся

Ламінування волосся що в салоні краси, що в домашніх умовах, змінить твоє життя - сказала мені подруга і показала свої…

» » Біоламінування волосся в домашніх умовах