Світ моди: олег овсіева

Світ моди: Олег Овсіева
Олег Овсіева, російський і голландський мислитель моди, космополіт, який творить найвишуканіші колекції одягу, роз`їжджаючи маршрутом Москва-Амстердам, почав роботу над новою колекцією сезону весна-літо 2006.Посетів батьківщину, під час насиченого міжнародного графіка дизайнер знайшов час для спілкування з FashionTime на різноманітні теми модного спільноти.

Олег Овсіева: "Я не належу до тих дизайнерам, яким для натхнення потрібно щось конкретне. Спершу з`являються думки не про окремі моделях, а ціла картинка: показ, шоу, макіяж, зачіски, взуття. Нові образи фіксуються у вигляді різноманітних ескізів. А ось далі це все може радикально змінитися, так у мене сталося з колекцією осінь-зима. При її створенні, спочатку, у мене з`явилася дуже чітка картина, але через два тижні інші ідеї повністю стерли її ".

Розробки пана Овсіева для Модного Дому «VIVA VOX» потрясли всіх, хто хоч якось цікавиться модою. його колекції відрізнялися оригінальністю, вишуканою розкішшю і відображали час і простір середини ХХ століття.

Олег Овсіева: "Під час створення зимової колекції я сконцентрувався на формі, обсязі, силуетах, і відвів на задній план яскраві палітри. Колірна гамма відповідала моєму уявленню про зимовому періоді. Конструкції були розроблені Едуардом ван Рейном, професіоналом у сфері Haute Couture і технології макетного муляжу. у мене з`явився шанс скористатися його неосяжним архівом ексклюзивних журналів і записів з показами мод, там я знайшов багато «родзинок» в плані форми. Звичайно, не можна все цитувати «в лоб» - купувати вінтажну одяг на великих базарах, а потім дублювати її в нових тканинах, - це ще нічого не означає, важливо вловити настрій епохи. Не можу сказати, що якась тема на всі 100% остаточно вичерпана і назавжди. "


Овсіева часто задають питання: «Чому він творить свої проекти в Голландії, а не на батьківщині?».

Його остання робота стала міжнародним проектом - дизайн розроблявся в Амстердамі, відшиваються одяг в Модному Будинку «VIVA VOX», а матеріал для неї був привезений з Італії.

Овсіева відповідає: "Я космополіт, і для того, щоб працювати, мені потрібно просто ізолюватися від зовнішнього світу і розслабитися, а в якій країні це буде - мені все одно."

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Etro фото

Etro

Італійський бренд ETRO відомий в світі Високої Моди вже більше сорока років і до сих пір товари цього модного будинку…

Дизайнер кору пластініна фото

Дизайнер кору пластініна

Дизайнер Кіра Пластініна є дочкою російського олігарха Сергія Пластініна. Однак не тільки гроші батька сприяли…

Жертва моди андре тан фото

Жертва моди андре тан

Успішний український дизайнер Андре Тан зробив блискавичну кар`єру. Одяг, яку він розробляє - стильна, практична і…

Світ моди: сергей теплов фото

Світ моди: сергей теплов

Сергій Теплов - знаменитий дизайнер родом з уральського міста Єкатеринбурга. Сергій закінчив екатеринбургский ліцей…

Світ моди: лена васильева фото

Світ моди: лена васильева

Вона почала свій шлях з театральної майстерні, але вже в 2005 р відкрила свій власний будинок моди. Працює Лена в стилі…

Дизайнер вика газінская фото

Дизайнер вика газінская

Надію російського дизайну Віку Газінская можна назвати «універсальним» модельєром - незважаючи на жорсткий…

Прет-а-порте: giorgio armani фото

Прет-а-порте: giorgio armani

Дизайнер і модельєр Джорджіо Армані (Giorgio Armani) народився місті П`яченца в Італії 11 липня 1934 року. Після…

» » Світ моди: олег овсіева