Мій чоловік - романтик

Мій чоловік - романтик
Про романтичному чоловікові мріють більшість жінок, проте в природі вони трапляються не так часто, як хотілося б всім бажаючим. Може бути, це і добре. Дружини романтичних чоловіків далеко не завжди вважають, що їхнє життя схоже на казку. В їх сім`ях також нерідкі сварки і розбрат. Що ж потрібно знати жінці, якій пощастило вийти заміж за романтика?

Для початку все-таки варто привітати себе з успіхом. Ви можете бути впевнені, що вас очікує красива життя: ванна з пелюстками троянд, любовні записочки під подушкою, несподівані романтичні сюрпризи та інші приємності, на які так ласі жіночі серця.

З іншого боку, не слід впадати в ейфорію і дивитися на свого чоловіка крізь рожеві окуляри. Не думайте, що якщо ваш чоловік - романтик, то він геть позбавлений недоліків. Думаючи так, ви відкриваєте собі широку дорогу до розчарування.

Романтик - це тонка, чутлива натура. Звідси ростуть як гідності, так і недоліки. Про достоїнства ми вже поговорили. До недоліків відноситься властивість багатьох романтиків робити сюрпризи невчасно. Дружина одного романтичного чоловіка скаржилася, що практично всі вечори, які влаштовує її чоловік, зазвичай припадають на той день, коли у неї маса ділових зустрічей на роботі, і вона приходить додому напівжива від втоми. Відмовитися ж від цих заходів вона не може, тому що чоловік образиться до напівсмерті.


В надмірної уразливості полягає ще один недолік романтичних чоловіків. Цю рису в коханого чоловіка слід прийняти як належне, оскільки вона є зворотною стороною романтичності. Дружині чоловіка-романтика потрібно бути особливо акуратною, щоб не зачепити його тонкі почуття.

Крім того, досить поширений варіант, коли романтичний чоловік зовсім не вміє рахувати гроші. Його почуття далекі від настільки низинних сфер, і гроші швидко витікають крізь його пальці. Романтичний чоловік готовий вкласти все, що у нього є, в Вродливий жест і потім довгий час сидіти на мілині. На стадії залицяння такі вчинки підкорюють жіноче серце. Однак, коли кохана стає дружиною, їй зовсім не подобається, коли сім`я на довгий час залишається без грошей, бо чоловік ухнув все на чергову чудову ідею. Кращим виходом тут буде взяти сімейний бюджет в свої руки.

Дружині чоловіка-романтика також необхідно бути романтичною. Навіть найщедріший на вчинки чоловік буде розчарований, якщо дружина буде тільки приймати, нічого не даючи взамін. Якщо ви будете пам`ятати, що такі чоловіки люблять не тільки дарувати романтику, а й приймати її, ваша спільне життя стане схожа на прекрасну казку.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » Мій чоловік - романтик