Мені не потрібний чоловік, мені потрібен секс!

Мені не потрібний чоловік, мені потрібен секс!
Деякі успішні ділові жінки найчастіше виявляються глибоко нещасними в особистому житті. На те, щоб любити і бути коханою, буквально не залишається часу. У більшості випадків робота забирає все нерви і сили, тому зав`язувати стосунки зовсім не хочеться. Адже вони вимагають багато вкладень на емоційному рівні. Особливо це відноситься до жінок середніх років. Зазвичай у них вже є діти, а також є кілька розпалися шлюбів, тому вони не відчувають ніякої необхідності в створенні повноцінної сім`ї.

Багато жінок намагаються вирішити цю проблему, зав`язуючи недовгі інтрижки, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя. Однак більшість чоловіків в корені не згодні з подібним ставленням. Спробуємо розібратися чому.

Нерідко жінки не приховують те, що у них немає часу на залицяння і романтичні пригоди. Таким чином, чоловік, який вступив в інтимну зв`язок з такою жінкою, відчуває себе не завойовником, а лише іграшкою для задоволення сексуальних бажань. Йому не треба домагатися об`єкта своєї пристрасті, що робить жінку в його очах менш привабливою.

Крім цього, такий підхід передбачає, що чоловіків в життя такої жінки було і буде ще досить багато. Це теж відіграє свою роль у відносинах.

Що ж робити, якщо чоловік незадоволений таким станом речей і хоче більшого?


Один з найпростіших виходів - заводити стосунки з уже одруженими чоловіками. У них є увагу і ласка, тому вони не будуть вимагати їх від вас. Крім цього, у них немає достатньої кількості часу, тому вам не доведеться спілкуватися з ними часто. Вони рідко претендують на близькі або дружні стосунки, проте вкрай винахідливі в ліжку. Зазвичай одружені чоловіки прагнуть втілити з коханками все те, про що бояться або соромляться розповісти дружинам.

Інший варіант - не посвячувати чоловіка в усі деталі вашої біографії. Ні в якому разі не розповідайте вашому партнерові про те, що ви не готові до шлюбу або серйозних стосунків. Не потрібно говорити, скільки у вас було чоловіків, не варто відразу "брати бика за роги". Дозвольте йому спокусити вас, трохи позалицятися. Нехай він вирішить, що домігся вашого розташування за допомогою свого неземного чарівності.

Не намагайтеся підлаштувати зустрічі під ваш робочий графік. Іноді дозволяйте йому вибрати час і місце. Більше посміхайтеся і намагайтеся розслабитися. Чоловіки вкрай некомфортно себе почувають поряд з напруженими жінками. Частіше дивуйте його і дивуйтеся самі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » Мені не потрібний чоловік, мені потрібен секс!