Моя дитина - біла ворона

Моя дитина - біла ворона
У ваших друзів діти мають свою компанію, спілкуються, грають, сваряться. А ваш малюк ніяк не може налагодити контакт зі своїми однолітками. На кому лежить відповідальність за це і як можна допомогти дитині в такому випадку?

Причин, через які чадо стає ізгоєм незліченно багато, але їх необхідно знати.

Якщо у вашої дитини не виходить налагодити дружні відносини з однолітками, то це не означає що йому не потрібно спілкування. Щоб вирішити проблему, необхідно звернутися до її джерел.

Індивідуальна кожна, і «білою вороною» народитися не можна. Батьки відіграють величезну роль у формуванні особистості, і саме вони винні в тому, що їх дитина стала ізгоєм. Наприклад, якщо батьки суворо контролюють поведінку, лають дитину, то малюк напевно не зможе відчувати себе спокійно в колективі.


У деяких сім`ях існує особливі комплекси: наша сім`я краще або гірше, вона культурніше, вона багатша - все це впливає на спілкування дитини зі своїми однолітками. Іноді батьки вимагають від дитини: «будь не таким як усі», і дитина з дитинства починає себе вести так, як йому заманеться. В результаті він так само залишається без друзів. Необхідно дати дитині зрозуміти, що він цікавий для оточуючих.

Якщо ваша дитина весь час проводить вдома, то слід поговорити з ним. Після розмови можете піти з ним удвох, наприклад, на спортивну майданчик, в кафе, відвідати культурні заходи.

На самій ранній стадії розвитку дитини все ініціативу повинні брати на себе батьки. Наприклад, познайомити з новим другом, завести гру, запропонувати заняття. Більш доросла дитина потребує непрямої підтримки. Батьки повинні контролювати його дії як би з-за рогу. Вони так само повинні підтримувати і приймати участь в дитячих компаніях, щоб дитина відчувала себе спокійно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Підготовка до дитячого саду фото

Підготовка до дитячого саду

Літо - це пора, коли багато дітей готуються піти в дитячий сад. У кого-то почалися канікули, а хтось тільки починає…

Причини поганої успішності фото

Причини поганої успішності

Найпопулярніша скарга серед батьків - це те, що його дитина вчиться погано. Погана успішність школяра спантеличує і…

Вигадані друзі у дитини фото

Вигадані друзі у дитини

Не раз, напевно, ви чули або бачили по телевізору історії, в яких у маленьких дітей є вигадані друзі і часто такі друзі…

Дитина в рік не розмовляє фото

Дитина в рік не розмовляє

Цілком природно, коли батьки схвильовані про те, як йде розвиток найважливіших навичок їхнього малюка. Якщо вас хвилює…

Дитина боїться інших дітей фото

Дитина боїться інших дітей

Багато батьків звертаються до психолога з питанням: чому дитина боїться інших дітей? Насправді, ця проблема не виникає…

Сон дитини після року фото

Сон дитини після року

Трохи подорослішавши, малюк незалежно і активно розпоряджається власним сном. У нього власний спосіб готуватися до сну,…

» » Моя дитина - біла ворона