Покажи мені свою помаду, і я скажу, хто ти

Покажи мені свою помаду, і я скажу, хто ти
Патрончик губної помади є в косметичці у кожної жінки, незалежно від її віку, кольору шкіри і характеру. Без цієї маленької дрібнички неможливо вийти з дому, а часто жінка з ненафарбовані губами відчуває себе голою і дуже невпевненою в собі. Які ж таємниці приховує в собі губна помада?

Ви вже, напевно, чули про те, що за формою помади можна визначити характер жінки. А не замислювалися, чому це відбувається? Здавалося б, ну яка тут може бути зв`язок? Справа в тому, що нанесення помади на губи для жінки процес природний - вона про це навіть не замислюється, просто фарбує губи, і все. У той час як саме такі ось несвідомі дії контролюються підсвідомістю, тому мимовільний рух руки, що тримає патрончик з помадою, може видати деякі риси вашого характеру. Так, наприклад, жінки з округленим краєм помади зазвичай добродушні, м`які і дуже товариські. А ті, у яких форма помади утворює гострий кут, навпаки, люблять посперечатися, іноді бувають вкрай прискіпливі і володіють яскравим і колючим характером.

Однак не тільки форма може розповісти про жінку, а й сам колір, який вона вважає за краще. Любительки блідо-рожевих відтінків, як правило, ще дуже молоді або намагаються затриматися в дитинстві. Якщо жінка фарбує губи яскравою помадою, будь то червона або темно-фіолетова, вона прагнути не тільки привернути увагу, але також робить сильний акцент на своїх чоловічих рисах характеру: волі, активності і силі, протистояти такій жінці дуже важко. коричневі відтінки воліють багато жінок, такий вибір говорить про їх привабливості, доброті та оптимізмі. Якщо ж жінка фарбує губи оранжево-червоною помадою, з нею слід бути дуже обережним - в ній прихований внутрішній вогонь і не завжди їй вдається його приборкати.

За спостереженнями багатьох физиогномистов і візажистів, глянувши на жінку, можна зрозуміти, яким характером вона володіє, виключно за манерою фарбувати губи. Адже і тут різних варіантів може бути безліч: одні користуються олівцем, інші тільки однією помадою, хтось робить у губ чіткий контур, а хтось залишає їх натуральну форму незмінною. Вчені довели, що всі ці особливості також невипадкові. Наприклад, якщо жінка малює «губки бантиком», це говорить про її авантюризм і непосидючому характер. спокійні розважливі дами фарбують губи акуратно, дотримуючись їх кордонів, вони малюють чіткий контур олівцем, або ж просто повторюють форму губ, обводячи його помадою. Жінки скромні і не люблять постійної уваги і губи фарбують також - м`яко окреслюючи їх межі та вибираючи не надто яскраві відтінки.


Зверніть увагу і на манеру фарбувати губи. Якщо жінка спочатку фарбує верхню губу по половинкам, а потім приступає до нижньої - вона послідовна і ретельно обмірковує свої дії. Вітряні панянки красять одну губу, а потім стискають губки, щоб колір розподілився рівномірно. А ось манера одночасно наносити колір на губи зверху і знизу, особливим чином затискаючи патрончик помади між губ, говорить про яскравої індивідуальності і сильному темперамент.

Цікаво, що протягом життя форма, кольори і навіть манера фарбувати губи у жінки може змінюватися, так само точно змінюється і її характер. А ось якщо ви хочете поекспериментувати, можете спробувати змінити що-небудь з перерахованого самі і відразу помітите зміни в характері і манерах. Будьте різною, не бійтеся змін, і ви завжди залишитеся загадковою і бажаною!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Палітра помад для блондинок фото

Палітра помад для блондинок

Справжні модниці в своїй колекції напевно мають багато різних помад різноманітних кольорів і відтінків. Колір помади…

Поради по макіяжу губ фото

Поради по макіяжу губ

Багатьом жінкам здається, що вони вміють фарбувати губи. Олівець, помада - і через хвилину губи нафарбовані. Але щоб…

Як підібрати помаду для губ фото

Як підібрати помаду для губ

Мода на яскраві губи з`явилася ще в Стародавньому Єгипті. Часи змінювалися, а помада досі є головною зброєю краси…

Як правильно наносити помаду фото

Як правильно наносити помаду

Помада може тривалий час залишатися на губах, якщо її правильно нанести. Крім того, це дозволить зробити недоліки губ…

Як фарбувати губи фото

Як фарбувати губи

За допомогою губної помади навіть губи, далекі від ідеалу, можна перетворити в привабливі і хвилюючі. Для цього…

» » Покажи мені свою помаду, і я скажу, хто ти