Перша любов не забувається?

Перша любов не забувається?
Перше кохання. Для одних це солодкі спогади юності, перший поцілунок. Для інших - перша гострий біль і образа.

Все проходить в цьому тлінному світі. І перше кохання давно перестала вас бентежити і турбувати. Життя котиться вперед і вперед, стираючи спогади.

Уже позаду і друга, і третя закоханість. І відносини з чоловіком давно перетворилися в суто родинні. Іноді вам здається, що дитинство і юність - це просто кольоровий сон, який не має ніякого відношення до реальності.

Хто був той хлопчик, у якого ви закохалися в 15 років з першого погляду, дізнавшись його у великій галасливій юрбі як єдино рідного і близького вам? Боже мій, ви шепотіли один одному: «я люблю тебе».

Де він зараз? Як склалася його доля? Можливо, ви дещо чули про нього. Ах, не має значення. Адже це був сон.


Але одного разу, коли чоловік на роботі, а вас тормошат діти, лунає телефонний дзвінок, і ви, до свого ж безкрайньому подив, відразу дізнаєтеся голос, який не чули чорт зна скільки років, і серце готове вистрибнути з грудей. В голові туман, в очах зайчики.

Він в вашому місті і хоче зустрітися, щоб попросити вибачення. Адже він вас, здається, тоді образив. А ви не пам`ятаєте образ. Ви з жахом дивіться на свою розпливлася фігуру, на свій скромний гардероб - Все не те!

І ось зустріч, збентеження, квіти. Перші незграбні фрази. Альбоми з фотографіями. Ви судорожно розповідаєте один одному все своє життя, часу мало (йому на літак). І раптом у всій цій метушні ви відчуваєте себе тією дівчинкою 15 років, легкої і наївною. Жахливо щасливою. Ви не бачите його віку, першої сивини і огрубілих рук. Ви бачите перед собою все того ж хлопчика, дуже рідного і закоханого у вас.

І дуже хочеться наробити масу дурниць. Але! Ви ж дорослі і відповідальні люди.
Так це був не сон. Це все було наяву. Просто дуже-дуже давно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шалене кохання фото

Шалене кохання

Сьогодні я хочу розповісти про шалене кохання. Любов - це святе в цьому світі. Але іноді твою неймовірну любов просто…

Як зустріти хлопця з армії фото

Як зустріти хлопця з армії

Ви занадто довго чекали цього дня. І ви, і ваш молодий чоловік відчуваєте радість і хвилювання. Але молоді люди, які…

Кохання з першого погляду фото

Кохання з першого погляду

Свіжість буває тільки одна - перша, вона ж і остання. А якщо осетрина другої свіжості, то це означає, що вона тухла! -…

На те вона і перше кохання ... фото

На те вона і перше кохання ...

Романтична прихильність підлітка назавжди залишається в серці як тепле і ніжне або ж хворобливий спогад. Важлива роль…

Спогади про перше кохання фото

Спогади про перше кохання

Перше кохання запам`ятовується людям назавжди. Ні чоловіки, ні жінки не зможуть забути людини, який змусив їх серце…

» » Перша любов не забувається?