Мій чоловік - ловелас

Мій чоловік - ловелас
Жінки сходять від нього з розуму, він привертає своєю чарівністю, дотепністю, легкістю поведінки і впевненістю в собі - він ловелас, але в той же час він ваш чоловік, і число його романів з іншими жінками вас абсолютно не вражає.

Зазвичай такі чоловіки дуже довго не дають себе приручити, мета їхнього життя - як можна більше число нових знайомств з пишногрудими блондинками або довгоногими брюнетками, вони отримують задоволення від кожного нового роману і бояться, що хтось їх одружує на собі. Але навіть у завзятих донжуанів періодично настає період одомашнення, і якщо в цей момент представниця прекрасної статі проявить свої чари любові - ловелас може вступити в шлюб.

Але будьте обережні: щоб остаточно упевнитися в зміні чоловічих пріоритетів, жінці не досить штампа в паспорті і обручального кільця, вона повинна докласти максимум зусиль, щоб стати єдиною в мріях і серце свого чоловіка-ловеласа.


Можливо, ваш улюблений сам не вірить в себе, він все ще впевнений - його хобі обов`язково зіпсує ваше життя і зруйнує законний шлюб, але саме ви повинні вселити йому зворотне. Як можна частіше відзначайте його протилежні сторони, відкривайте в ловеласа хорошого сім`янина, а може бути, турботливого батька. Не бійтеся того, що ваші слова - банальне перебільшення, такому чоловікові вкрай важливо повірити в іншу Модель поведінки, щоб в корені змінити себе.

У той же час не забувайте, що чоловік-ловелас - природжений мисливець, одного разу він вас завоював, але хижа пристрасть не скоро вщухне в його палаючої душі. Тому не розслабляйтеся. Завжди зберігайте якусь загадку, ви повинні заманювати власного чоловіка, грати різні ролі, весь час втілювати його головну пристрасть - інтерес до різним жінкам. Щоб змінити свого чоловіка, потрібно трошки змінити себе. Слідкуйте за своїм образом, зовнішністю, спілкуйтеся з друзями і змушуйте трохи ревнувати - вже вашому чоловікові таке ставлення піде на істотну користь.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жінка кокетка фото

Жінка кокетка

З дуже давнього часу жінки вміли користуватися своєю красою і чарівністю для підкорення чоловічих сердець. Кокетство -…

Мій чоловік - ловелас фото

Мій чоловік - ловелас

Хто ж, власне, такі - ловеласи? За загальним уявленням, це чоловіки, від яких без розуму переважна більшість жінок, які…

Коли чоловік старше фото

Коли чоловік старше

У сучасному світі нікого вже не дивує шлюб молодої дівчини і чоловіки, який може бути старше в два або три рази. У…

» » Мій чоловік - ловелас