Секс не зовсім за власним бажанням

Секс не зовсім за власним бажанням
Відповідь на питання про те, чи потрібно займатися сексом, однозначний. Однак робити це потрібно не завжди. Досить часто на те, щоб зайнятися сексом, нас спонукає що завгодно, але не власне бажання. Точніше, бажання є, але не явне. Причин, які нас штовхають на не зовсім бажаний секс, маса. Так дівчатка-підлітки часто виходять з міркувань типу «всі мої подруги вже займалися сексом, а я ще ні. І це в 17 років! ». Йдемо далі.

Секс під градусом часто зовсім не пов`язаний з бажанням. Справа в тому, що кожна третя жінка вважає секс цілком логічним завершенням знайомства, прийнявши алкоголь. У всякому разі, про це говорять результати соціологічного дослідження. Любі жінки, будьте обережні з алкоголем, інакше ви ризикуєте не згадати не тільки ім`я партнера, але і всі події минулої ночі. А це загрожує поганими наслідками.

Секс з цікавості. Припустимо, у ваше місто заїхала відома або не дуже відома зірка або ви просто зустріли хлопця, який вважався найкрасивішим і взагалі най-най хлопцем в школі. Звичайно, цікаво, яка зірка або кращий хлопець зі школи в ліжку. Але ви все ж подумайте перед цим, що буде потім? Потішите ви цим своє марнославство? Так навряд чи.

Боязнь залишитися наодинці теж може змусити жінку зайнятися сексом буквально з першим зустрічним чоловіком. немає ні пристрасті, ні іскри, а є просто надія на те, що цей чоловік виявиться тим «принцом на білому коні», якого ви так довго чекали. Це реально, але малоймовірно. Що можна сказати з упевненістю, так це те, що ви ризикуєте залишитися наодинці з собою і не збулися, причому неодноразово.


Коли жінка прагне отримати від сексу якусь перспективу (гроші, коштовності, шубка, подарунки), її називають нецензурним словом. Крім того, є ризик не отримати нічого в разі розкриття задуму.

Секс з «колишнім» - це теж такий вид сексу, який не має практично ніякого відношення до власним бажанням. Якщо вас кинув хлопець або чоловік, не варто намагатися повернути його через ліжко. Можна також думати, що не трапиться нічого поганого, що секс з «колишнім» - всього-на-всього гра. Емоційна залежність від партнера, в яку можна мимоволі впасти під час занять сексом - це не те, що вам потрібно, повірте.

Займатися сексом, тому що його давно не було - це теж не варіант. Інша справа, якщо ви відчуваєте до партнера потяг. Тут навіть не обов`язково любити чоловіка. Не йдіть на поводу у нераціональних причин, що спонукають вас до сексу. Якщо вам неприємний людина, краще і не намагатися з ним переспати.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс з колишнім хлопцем фото

Секс з колишнім хлопцем

Жінка розлучилася з чоловіком, з хлопцем, розлучилася з чоловіком ... У будь-якому випадку, це - стрес для неї, навіть…

Секс утрьох. Хто третій? фото

Секс утрьох. Хто третій?

Коли відносини між партнёрамістановятся рутинними, обов`язково знайдеться той, хто запропонує освіжити їх івийті на…

Анальний секс для вагітних фото

Анальний секс для вагітних

Яка жінка при вагітності не переживає про те, чи можуть їх сексуальні переваги нашкодити дитині. Наприклад, чи може…

Секс по годинах фото

Секс по годинах

Напевно, у вашій сексуальної практиці іноді траплялися такі ситуації, коли вам хочеться сексу, а вашому партнерові -…

Секс через не хочу фото

Секс через не хочу

Причин небажання сексу може бути безліч. Це і втома, і захворювання, і просто розлад у стосунках. Але як би не було,…

» » Секс не зовсім за власним бажанням