Чоловік-домогосподарка

Чоловік-домогосподарка
Часи, коли чоловік ходив на полювання і приносив видобуток в будинок, а жінка берегла сімейне вогнище і створювала затишок, безповоротно пішли в минуле. З кожним роком, та чого там, з кожним днем і навіть годиною, жінки стають все більш самостійною і більш незалежним від чоловіків. Добре це чи погано, інше питання, але факт залишається фактом.

Жінки краще адаптуються до реалій сучасного життя, більш гнучкі, та й «понтів» у них, на кшталт «так щоб я працював з восьми до шести за десять тисяч, ніколи!», Трохи менше. І взагалі, коли мене запитують: «Олена, а як Ви вважаєте, чому сучасні жінки стали такими сильними?», Завжди хочеться відповісти: «Та тому, що сучасні чоловіки стали такими слабкими, що вони нам не залишили вибору», а хіба не так? Інакше звідки б взагалі з`явилося таке явище, як «чоловік-домогосподарка?»

Чоловік-домогосподарка - це коли він береже сімейне вогнище, а вона тяжко працює як чоловік. Варіантів, чому ж так сталося, може бути кілька.

Варіант перший. Коли чоловік домогосподарка, але тимчасово

Це абсолютно нормально, принаймні я так думаю, коли на деякий час чоловік просвіщає себе родині, вдома і дітям. Так буває, ну на роботі криза, звільнився і поки в пошуку роботи, проблеми зі здоров`ям, або просто сидить вдома з дитиною, тому що у дружини зарплата більше і їй в декретну відпустку йти не вигідно. Зазвичай такі чоловіки викликають у мене справедливе повагу, це дуже серйозний і по-справжньому чоловічий вчинок, присвятити на час себе родині, щоб полегшити життя дружині і дітям.

домогосподарка

Варіант другий. Коли чоловік домогосподарка за покликанням

Да так буває. Це коли чоловік, типу чоловік, але в душі «жінка». Він любить готувати, мити підлоги, возитися з дітьми і час від часу впадати в депресію. Звичайно при такому розкладі на роботі (Будь-який) він довго не затримується, а так як чоловік начебто рідний і батько хороший, та й взагалі готує непогано, жінка вирішує відвести йому почесну роль «кухонного мужика». І все, напевно, задоволені. Дружина приходить після роботи, а у милого щі на плиті, дитина ситий і веселий, килими вичищені і свіжа вода в акваріумі. Дружина може іноді випити пива з подругами, сходити в баню і навіть з`їздити на полювання, щоб зняти стрес, накопичений на роботі. Головне, щоб у такої жінки не виросли вуса, і не прорізався бас. До речі, «підкаблучник» - це ті ж самі чоловіки-домогосподарки, абсолютно затюкані, своїми супер - дружинами, створення, без права голосу і вибору.

Варіант третій. Коли чоловік альфонс


Особисто я знаю як мінімум трьох таких чоловіків. Вони не працюють, тому що не хочуть, а дружини, «аби був милий поруч» годують цих вибачте на слові, чоловіків, покірно і, напевно, навіть із задоволенням. Робота - це що? Це вранці вставати рано, в будь-яку погоду йти в офіс, там нервування, гроші за красиві очі, вже давно не дають і на кой це чоловікам треба? Чоловік-домогосподарка вранці прокинувся, годині о дванадцятій, личко біле умив водою студеної, яєчню посмажив, і, а ну на диван назад, до телевізора. Увечері з відра сміття виніс, пива випив і знову на бочок. ... Самий огидний варіант, який просто таки процвітає в наші дні. До речі, якщо дружина відмовляється годувати такого здорованя, то він йде зазвичай до мами, і вже там живе на пенсію старенької, одночасно підшукуючи нову кандидатуру на вакансію «мужика в спідниці».

Післямова: і все-таки, нехай пробачать мене чоловіки-домогосподарки, чоловік-домогосподарка - це протиприродно. Тому, що апріорі чоловік повинен бути сильним, а жінка слабкою, а яка тут слабкість, якщо доводиться працювати на роботі, щоб прогодувати всю сім`ю. чоловік- домогосподарка, це те ж саме, що жінка-вантажник або бабуся-сапер, смішно і безглуздо одночасно.

Олена Гордина
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Просте сімейне щастя фото

Просте сімейне щастя

Людина створена для щастя, як птах для польоту. Тому кожен з нас хоче просто бути щасливим. І щоб ми там не говорили,…

Який він, ідеальний чоловік? фото

Який він, ідеальний чоловік?

З самого раннього віку всі дівчатка починають мріяти про Принца на білому коні. Але, дівочі мрії і міркування про те,…

Професія "домогосподарка" фото

Професія "домогосподарка"

Говоріть про домогосподарку, і відразу в вашому поданні вимальовується така матрона з косою навколо голови, фартухом з…

Поки чоловік на роботі ... фото

Поки чоловік на роботі ...

У багатьох сім`ях ситуація «працює чоловік і дружина домогосподарка» стає певним правилом життя. Чоловік,…

Про що мріють господині фото

Про що мріють господині

Кожна жінка мріє про те, щоб з нею поруч був справжній чоловік. Ще будь-яка жінка бажає бути красивою і чарівною в…

Чоловік - домогосподарка фото

Чоловік - домогосподарка

Дуже часто явища, поширені на Заході, насилу приживаються в російській дійсності. «Чоловік-домогосподарка? Цілком…

» » Чоловік-домогосподарка