Який спосіб нарощування волосся вибрати, думки «з перших рук»


Ще десять років тому на питання «Ідеш стригтися?», Багато хто з нас зі сміхом відповідали: «Ні, відрощувати!». Сьогодні цей жарт давно перетворилася в повсякденну річ, а салони краси пропонують безліч різних технологій нарощування. Розглянемо кілька найбільш цікавих і популярних з них, а заодно дізнаємося, які переваги і недоліки помітили жінки, які скористалися такою послугою.

Гаряче нарощування волосся. Найчастіше його називають англійським або італійським нарощуванням. Під час такої процедури спеціальні капсули з клеїть складом стискаються і «розплавляються» гарячими щипцями, фіксуючи «нові» волосся біля коріння донорських. Кращий результат досягається при використанні натуральних, що пройшли спеціальну обробку волосся - вони виглядають дуже природно, а їх гладкість дозволяє уникнути сплутування.

ЗА.

Олена: «Півроку тому я вирушила на корпоративні курси англійської мови за кордон і встигла зробити гаряче нарощування волосся за кілька днів до літака. Цілих три місяці італійські хлопці в моїй групі постійно робили компліменти моїй розкішної «гриві», навіть не здогадуючись про її походження ».

ПРОТИ.

Ольга: «Не дуже сподобалася сама процедура - після« припікання »мої тонкі волосся стали сухими і ламкими, а через те, що майстер поспішала, в парі місць вона випадково припекла шкіру голови ».

Ультразвукове нарощування волосся.

Принципова відмінність цієї процедури від попередньої - в тому, що замість температурного впливу на крихітну кератіновую капсулу направляються хвилі ультразвуку. Досягнувши твердої поверхні кератину, вони перетворюються в теплову енергію і розплавляють клеїть, дозволяючи міцно прикріпити нові пасма волосся.

ЗА.

Оксана: «Приємним сюрпризом виявилося те, що процедура тривала зовсім недовго, трохи довше півтори години, під час яких майстер нарощувала волосся дуже тонкими, майже невагомими прядками. Ще дуже порадувало, що не було абсолютно ніякого дискомфорту і вже на наступний день волосся легко піддавалися укладанні ».

ПРОТИ.

Віка: «Цей спосіб я спробувала вперше і, чесно кажучи, результат мене трохи розчарував - можливо, я чекала більшого, підкупили фрази з рекламних буклетів про те, що цей метод елітний. Насправді результат на моїх волоссі виглядав точно так же, як і після дешевих процедур, а місця фіксації виглядали як трохи склеившиеся прядки ».

Холодне нарощування волосся.

Іноді його називають іспанським. Для кріплення волосся використовується спеціальний клей або, як альтернатива - крихітні металеві або пластикові намистинки. Колір клею або намистин може підбиратися в залежності від кольору волосся, зводячи до мінімуму відчуття «штучності» зачіски.

ЗА.

Галина Вадимівна: «Чесно кажучи, погодилася на процедуру з деяким побоюванням, боялася відчуття чогось чужого і стороннього. Насправді все виявилося куди приємніше - ніякого випадання волосся, можна користуватися звичними шампунями і масками і навіть ходить в римську парну ».

ПРОТИ.

Ірина: «Я наростила дуже довге волосся, можливо, що саме тому мені не дуже сподобався результат. По-перше, довелося звикати до того, що гребінець чіплялася за намистинки, до того ж спочатку було відчуття стягнутості шкіри голови ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Нарощування волосся, методи фото

Нарощування волосся, методи

Зараз в наш час технології настільки просунулися, що тепер будь-яка жінка зможе мати гарне волосся будь-якої довжини.…

Види нарощування волосся фото

Види нарощування волосся

Все більш популярною стає така процедура по догляду за собою, як нарощування волосся. Сама технологія з`явилася досить…

Мінуси нарощування волосся фото

Мінуси нарощування волосся

Сьогодні все більше число жінок хоче будь-якими способами добитися карколомного виду, а можливостей для цього в наші…

Шкода нарощування волосся фото

Шкода нарощування волосся

Послуга нарощування волосся в даний час дуже актуальна, адже всім хочеться виглядати красиво. А ще можна чарівним чином…

» » Який спосіб нарощування волосся вибрати, думки «з перших рук»