Beauty-правила для ідеального відпустки

Ми добре вміємо працювати, але в силу нестачі практики не завжди правильно відпочиваємо. Щоб повною мірою насолодитися довгоочікуваним відпусткою, а по його завершенні ловити на собі захоплені погляди колег, прислухайтеся до порад JustLady.


До пляжу готова!

"Не знаю як ви, а ось я, наприклад, люблю процес підготовки до пляжного сезону більше безпосередньо самого відпочинку. Коли мета поставлена, всі мислимі і немислимі засоби заготовлені і дати визначені - життя знаходить якийсь новий зміст.

1. Коротко про головне Зовсім недавно я виявила сред¬ство, яке дозволяє знизити згубний вплив навколишнього середовища до мінімуму. Революційний антиоксидант CE Ferulic, SkinCeuticals, в кілька разів підвищує естествен¬ную захист клітин шкіри і захищає від ультрафіолетових променів типу А! Використовувати його я починаю за 2-3 тижні до виходу на пляж.

2. Хороший стимул Так як я визнаю тільки природний загар (солярії виключені!), За мінімальну кількість часу я хочу отримати максимальний результат. За три тижні до виходу «у відкрите море» я починаю готувати своє тіло до сонця за допомогою Celluli-Breaker Tan Stimulator, Lancaster. Це засіб гарантує придбання феєричного відтінку засмаги, а також бореться з целюлітом.

3. Важка артилерія Набряки - неприємність, яка починає переслідувати жінок після 30 років. У трьохетапну програму схуднення Minceur Cellulite, Orlane, входить унікальний засіб для виведення рідини. Якщо почати його використовувати за два тижні до виходу на пляж, то прояви набряклості можна значно зменшити. А якщо до процесу підключити ще і напій «Целлюстреч», Inneov і спеціальну літню дієту, то дренажний ефект посилиться в рази.

4. Без проблем щоб позбавитися навіть від натяку на целюліт, необхідно використовувати дійсно активні сред¬ства. Антицелюлітний крем XT, Cellcosmet, - потужна зброя. Виробники рекомендують почати використовувати його за вісім тижнів до моменту, коли ви захочете продемонструвати перші серйозні результати. Я почала за три - ефект був уже дуже помітний!

5. Під захистом манікюр та педикюр - Неодмінна частина програми. Мій маленький секрет - засіб «Колорфікс», Mavala. За допомогою цього фіксатора лак тримається набагато довше і колір його залишається яскравим протягом усього відпочинку.

запеклі будні

"Головний закон відпочинку під палючим сонцем - «Захищайтесь, захищайтеся і ще раз захищайтеся». Крім цього у мене є ще кілька правил, що дозволяють виглядати на пляжі на всі сто.

1. Маски-шоу Жодна поважаюча себе aboutginka.ru не покине батьківщину більше, ніж на один день, якщо в його дорожній сумці чи не лежать маски-пластирі. Вони не займають місця в валізі, через них не потрібно здавати речі в багаж, і вони в рекордно короткі терміни усувають набряки, сухість шкіри і синці під очима. Ось список моїх фаворитів: маска для додання сяйва шкірі Radiant Facial, La Mer- розгладжує маска Masque Design Revelateur de Beaute, Payot- маска після сонця Soothing After Sun Mask, Kanebo Sensai- маска для очей Skin Caviar Revitalizing Mask, La Prairie.

2. В усій красі На сонці волоссю необхідний додатковий догляд. Мій фірмовий трюк - концентроване масло L`Huile, Opalis, яке я наношу прямо на пляжі. В результаті волосся приємно пахнуть мигдалем, сексуально блищать і, що найважливіше, не сохнуть під палючими променями.

3. По-французьки Навіть самий бездоганний французький манікюр час від часу вимагає корекції. Найзручніші кошти - дует Nail Touch, YSL. З їх допомогою так просто підправити найтоншу білу лінію, що обрамляє ніготь! А ще я завжди беру з собою універсальний олівець для догляду за нігтями і кутикулою «4 в 1» від Alessandro - він напрочуд багатофункціональний.

4. Аромати літа Парфумерне творіння Molecule 01, Escentric Molecules, - кращий афродизіак! Ще одна важлива перевага цього аромату полягає в тому, що він ледь вловив. А значить, підходить для пляжу, де з-за жа¬ри все запахи посилюються. Для вечора, як завжди, найкраще підходять духи J`Adore, Dior, - у новій зручній упаковці для сумочки.

5. Останній штрих Мерехтливий гель для тіла Giltter to go, Givenchy, в зручних міні-упаковках в лічені хвилини обплутає тіло мережею перламутрових частинок.

Любиш кататися?


"Як відомо, справедливості в цьому світі днем з вогнем не знайдеш. І як би ретельно ми не доглядали за особою, тілом і волоссям в процесі відпочинку, все одно після повернення додому нам доведеться активно займатися їх відновленням.

1. Чудо морське Якщо на море головним для нас було слово «захист», вдома воно перетвориться в «зволоження». Зараз вона потрібна нашій шкірі як ніколи - інакше засмага змиється під першим же душем. Революційний Creme de la Mer як і раніше залишається панацеєю для втомлених, пошкоджених сонцем клітин. Знахідка цього літа - зволожуючий крем 24-годинної дії - Bienfait Multi-Vital, Lancome.

2. Екстрені заходи Уявити процес відновлення шкіри обличчя без поживних масок просто неможливо! Один з найрозкішніших варіантів - регенерує маска Sublimage Masque, Chanel. Саме такого божественного догляду гідно особа, яку ми без страху підставляли під пекучі промені сонця. Особисто я відчуваю справжнє удоволь¬ствіе не тільки в той момент, коли дивлюся в дзеркало і бачу результат, але і в процесі нанесення засобу. Спробуйте!

3. Вічне життя Догляд за шкірою тіла, що продовжує загар, - це не мрія, а реальність. Я, наприклад, помітила, що коли використовую засіб після засмаги Solar Expertise, L`Oreal Paris, смаглявий колір виглядає набагато привабливіше (читай: яскравіше і рівніше) і тримається значно довше. Спасибі активного компоненту автозасмаги, що ввійшов в його склад.

4. І вдень, і вночі Засмагле тіло і висушені під солн¬цем волосся - картина негармонійна. Тому після відпочинку шевелюру необхідно відновлювати. Я люблю «розумну» маску Overnight Hair Care, Marlies Moller, хоча б за те, що на її використання не потрібно виділяти час. Треба лише нанести засіб на ніч, і тоді вже вранці ви станете щасливою власницею розкішної копиці волосся. Ще одна паличка-виручалочка - відновлює спрей Pumpkin Enzyme, Healthy Sexy Hair, - його можна використовувати як безпосередньо після миття волосся, так і в процесі укладання.

Як вдома

"Знаєте, як створити затишок в самому похмурому готельному номері? Прихопіть з дому пару улюблених свічок, спрей для постільної білизни і ароматичні палички ... Це займе не так багато місця у валізі, але воно того варте!

1. Своя стихія Немає нічого більш розслабляючого, ніж спостерігати за мерехтливим вогнем свічки. Навіть в короткі відрядження я завжди беру з собою свічки Jo Malone. Принцип бренду «аромат, що оточує вас, повинен бути таким же привабливим, як той, який ви носите на шкірі» дуже мені близький. Гідна альтернатива - свічка Comme des Garcons 2.

2. Парфумовані палички Hiver En Russie, Guerlain, нагадають про рідну країну, навіть якщо ви перебуваєте дуже далеко від неї! Причому спогади ці будуть виключно позитивними. Перевірено!

3. Своя ліжко Я люблю спати в своєму ліжку, але возити її з собою по світу дорого і незручно. Тому кожен раз, коли я лягаю спати далеко від дому, я дякую марку Jo Malone за існування одеколону для постільної білизни Linen Spray. Я наношу аромат на простирадла і рушники (те ж саме я роблю і вдома) і відчуваю себе в своїй тарілці.

4. Молочні берега Не факт, що аромат кошти для ванни, який ви знайдете на туалетному поличці готельного номера, буде вам до смаку. Киньте в чемодан пару пакетиків пудри для ванни, і чудовий настрій під час прийняття водних процедур вам гарантовано. Молочні пудри Quizas, Quizas, Quizas, Loewe, і Milk Powder, KenzoKi, перетворять повсякденне купання в ритуал справжньої насолоди.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як надати загар особі фото

Як надати загар особі

Засмага йде всім без винятку. Помірний, легкий загар - це красиво і сексуально. Надати особі красивий відтінок…

Захисні засоби від сонця фото

Захисні засоби від сонця

Як захистити свою шкіру від надмірного впливу сонячних променів хвилює багатьох людей. Щоб отримати задоволення від…

Догляд за засмаглою шкірою фото

Догляд за засмаглою шкірою

З приходом теплих, сонячних днів багато людей хочуть, більше часу проводити на пляжі, щоб добре і красиво засмагнути.…

Гарну засмагу без солярію фото

Гарну засмагу без солярію

Щоб стати власницею розкішного засмаги, не зашкодивши своїй шкірі і здоров`ю, потрібно знати деякі тонкощі. До…

Секрети правильного засмаги фото

Секрети правильного засмаги

Під час літньої відпустки багато хто прагне відпочити на морських курортах і більшу частину часу проводять на пляжі в…

» » Beauty-правила для ідеального відпустки