Сполучуваність речей між собою

Якщо ви хочете, щоб всі речі у вашій шафі легко поєднувалися і комбінували між собою, то вчините так. Виберіть для себе колірну гамму на майбутні два-три сезони. Оберіть два кольори, один з яких буде основним, а другий - доповнює.

Зрозуміло, що колірна гамма, яку ви оберете, по-перше, повинна бути максимально виграшною для вас, тобто, підходити до вашого типу зовнішності. По-друге, ці колірні відтінки повинні відповідати духу часу, бути модними. Не бійтеся того, що колірна гамма вашого гардеробу буде обмежена всього лише двома тонами. Вільно комбінуючи свої речі між собою, ви створите у оточуючих враження про те, що ви володієте великим гардеробом. Попутно зауважу, що головний секрет шику і елегантності криється саме в обмеженні, відборі потрібного і відкиданні зайвого. Саме так і формується ваш індивідуальний, неповторний стиль.

Отже, в найближчі пару сезонів комплектуйте свій гардероб речами тільки двох кольорів, обраних вами. Тоді всі вони будуть чудово поєднуватися один з одним, створюючи невимушені, елегантні комбінації. Поясню на прикладі. Припустимо, ви вибрали для себе два шляхетних, модних тони: темно-синій і сірий. Приступаючи до комплектування свого гардероба, купите, в першу чергу, такі речі: темно-синій костюм і світло-сіру блузу на кожен день, а також темно-синю шифонову блузу, яку ви зможете надіти для вечора разом з темно-синьою костюмної спідницею. Крім того, вам знадобиться тонкий темно-синій джемпер зі світло-сірим орнаментом.

Або другий приклад. Припустимо, ви обрали в якості колірної основи свого гардеробу чорний і білий кольори. Якщо ви надягнете чорний костюм з білою блузою, то у вас вийде елегантний офісний вигляд. А якщо ви надягнете піджак від цього костюма з шовкової спідницею в дрібний білий горошок і з гіпюровим або атласним топом чорного кольору, то у вас вийде шикарний вечірнє вбрання. Якщо ви надягнете спідницю в чорно-білий горошок з білим в`язаним джемпером, то у вас вийде ще один стильний комплект, в якому ви можете відправитися, наприклад, в гості або на прогулянку. Приклади можна множити до нескінченності. Наводячи їх, я лише хочу продемонструвати, що колірне обмеження зовсім не означає, що ваш вигляд стане безликим.

Ви можете розвивати базову основу вашого гардеробу, купуючи речі в тій же самій кольоровій гамі, але з візерунками, наприклад, в клітинку, смужку, з квітковим орнаментом і т. Д. Беї ці речі будуть чудово поєднуватися між собою, утворюючи безліч різноманітних варіантів.

Варіанти колірної гами. Я хочу запропонувати вам кілька безпрограшних, універсальних цветосочетаний. Ви можете з успіхом взяти один із запропонованих тут варіантів в якості основи для комплектування свого гардероба.

Отже, крім тих колірних пар, що наведені вище, ви можете вибрати для себе в якості основного і доповнює такі комбінації кольорів:
-чорний плюс світло-сірий,
-чорний плюс горіховий,
-темно-синій плюс білий, шоколадно-коричневий плюс бежевий,
-світло-коричневий плюс кремовий,
-сірий плюс бузковий.

Звичайно, можна було б запропонувати і більшу кількість колірних варіантів. Я обмежилася лише тим, що призвела безпрограшні, стовідсотково вдалі варіанти колірних пар. Все це, в кінцевому підсумку, залежить від моди, так як добре виглядають лише актуальні, модні цветосочетания і відтінки.


Отже, встановивши для себе колірну гамму, в майбутні два - три сезони купуйте собі речі тільки цих тонів, і ніякі інші (якщо ви, звичайно, хочете раціонально витрачати свої гроші). При цьому я хочу звернути вашу увагу на один дуже важливий момент. Дотримуйтеся тільки тих конкретних колірних відтінків, які ви обрали. Поясню на прикладі. Якщо ви взяли для себе горіхово-коричневий тон, то купуйте речі саме горіхового відтінку, а не інших нюансів коричневого кольору (наприклад, таких, як шоколадний або колір «кави з молоком» і ін.). Або, якщо ви обрали для себе певний відтінок синього кольору (наприклад, так званий, «колір капітанського мундира»), то дотримуйтеся саме його, і не купуйте речі інших відтінків синього. Тільки за цієї умови всі речі будуть між собою дійсно чудово поєднуватися.

Передбачаю ваше запитання. А чи не буде гардероб, обмежений лише двома кольорами, нудним, позбавленим «родзинки»? Раціональне вкладення коштів - це, звичайно, добре, але ви, як і більшість жінок, не хотіли б економити за рахунок своєї жіночності і привабливості, чи не так?

Почнемо з того, що обмеження колірної гами всього двома тонами, зрозуміло, не означає, що всі речі у вашому гардеробі мають бути неодмінно однотонними. Як я вже говорила, ви можете використовувати візерункові тканини у всьому їх різноманітті, наприклад з такими орнаментами, як клітина, смужка, горошок, квітковий візерунок і т. П. Сміливо включайте речі з візерунками та орнаментами в свій гардероб, тільки нехай вони будуть витримані в обраній вами кольоровій гамі. Ви можете купити собі спідницю в горошок, піджак у смужку, блузку або шийну хустку з квітковим візерунком і ін. Якщо все орнаменти будуть витримані в цій же гамі і в тих же відтінках, то всі ваші речі будуть як не можна краще поєднуватися між собою. І крім того, одяг складається не тільки з речей, зшитих з тканини. Не забувайте і про трикотажних або в`язаних виробах, про одязі, зшите із замші, шкіри, фактурних тканин, таких як твід, букле і ін. Приклади можна продовжити. Так що ви чудово можете урізноманітнити свій гардероб, використовуючи матеріали різних фактур.

Крім того, ви можете надати вашому вигляду неповторний індивідуальний стиль за допомогою доповнень. Величезна різноманітність всіляких аксесуарів для цього і створено. Якщо ви володієте істинно жіночим якістю, а саме, бажанням подобатися оточуючим, то ви, безсумнівно, знайдете спосіб, як це зробити. Шийні хустки, пояси, сумки, взуття, прикраси та багато іншого допоможуть зробити ваш вигляд цікавим, таким, що запам`ятовується, шикарним. Втім, про доповнення, як я вже обіцяла, ми поговоримо докладно далі.

Чи не боїтеся обмежити колірну гамму вашого гардеробу двома тонами. По-перше, завдяки цьому ви створюєте свій неповторний стиль. Крім того, всі ваші речі будуть чудово поєднуватися між собою!

Інна Кріскунова
"Елегантність і шик при невеликому бюджеті"

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Правила складання гардероба фото

Правила складання гардероба

Кожна дівчина хоче мати величезний гардероб. Але, на жаль, правила життя такі, що не завжди вистачає грошей на велику…

Гардероб сучасної леді фото

Гардероб сучасної леді

Всі ми не раз зустрічалися з ситуацією, коли в шафі повно одягу, а надіти нічого! Наявна одяг не поєднується між собою,…

Граємо з кольором фото

Граємо з кольором

Не треба бути чудовим смаком, щоб підібрати під білі штани білу ж блузку. Всім і так зрозуміло, що предмети гардероба…

Як вибрати колір інтер'єру фото

Як вибрати колір інтер'єру

Вибираючи колір для приміщення, враховуються не тільки розміри кімнати, але і на яку сторону виходять вікна, а також…

» » Сполучуваність речей між собою