Вайкуле лайми дієта

дієта Монтіньяка

"Іноді переді мною виникає необхідність скинути 4 кг. Тоді я починаю приймати активні заходи, адже при невеликій вазі скинути 4 кг набагато складніше, ніж при 100 кілограмах. Іноді я пару днів голодую - п`ю тільки воду, чай і каву і не їм взагалі нічого. якщо це не допомагає, сідаю на 9-ти денну дієту:


перші 3 дні - тільки рис, причому порожній, без солі, без масла, можна з соєвим соусом і приправами. Другі 3 дні - тільки біле куряче м`ясо. Ні в якому разі не стегенця! Останні 3 дні - тільки яблука. 1 день - мінус 1 кілограм. А взагалі у мене давня звичка, яка не залежить від вагової категорії в даний момент: один день в тиждень я голодую. "

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Водна дієта фото

Водна дієта

Водна дієта - говоримо про те, як правильно пити воду, щоб схуднути.Теорія про те, що за допомогою однієї тільки води…

3 Кращих літніх дієти фото

3 Кращих літніх дієти

Літо - чудова пора для схуднення. Саме ці три теплих місяця сприятливо впливають на наш спосіб життя і вносять в неї…

Дієта «кохана» фото

Дієта «кохана»

Прібліжаютсяновогодніе свята. Природно, що кожна жінка хоче виглядетьпревосходно до цих дат. Для повного приведення в…

Баскова николая дієта фото

Баскова николая дієта

Співак Микола Басков змусив свою подругу співачку Таїсію Повалій сидіти на його діете.Секрет цієї дієти - в особливому…

Дієта на шість днів фото

Дієта на шість днів

Пити можна знежирений кефір, чай без цукру і воду не менше 1.5 літра в день. Дієта дуже дієва, рекомендується чергувати…

Жокейська дієта фото

Жокейська дієта

Дієта, що застосовується в разі, якщо необхідно терміново схуднути. Ефект посилюється завдяки відвідуванню сауни і…

Апельсинова дієта 2 фото

Апельсинова дієта 2

На даному типі апельсинової дієти можна схуднути на 4-8 кг за тиждень. 1 тиждень: в день 1 кг апельсинів, 2 яйця, 2 л…

Вегето-дієта фото

Вегето-дієта

Вегето-дієта набуває все більшої популярності серед прихильниць правильного харчування і здорового способу життя.…

Дієта монтіньяка і індекси фото

Дієта монтіньяка і індекси

Колись дієта Монтіньяка наробила багато шуму, весь світ дізнався про роздільне харчування, повірив чоловікові,…

Дієта п'єра дюка фото

Дієта п'єра дюка

Основою дієти відомого лікаря-дієтолога П`єра Дюка можна назвати вживання в їжу таких продуктів, які містять якомога…

» » Вайкуле лайми дієта