Мода весна-літо 2014. Намалюйте на мені обличчя

Якщо для модного сезону весна-літо 2014 вам хочеться додати до традиційним літнім малюнків кілька речей з оригінальними принтами, сміливо використовуйте наші підказки.

Вулична арт-мода - вельми оригінальна, іноді незрозуміла, іноді дивує, але явно має право на життя. Цю тенденцію ми з вами спостерігали на показах від C line, Chanel і Alexander McQueen. Відмінна риса - абстрактні, яскраві і різноколірні принти, простий крій і незвичайна практичність речей.

Стільки осіб на одязі - це вже стійкий тренд в стилі поп-арт. Сюрреалістичні картини на сукнях - це модно (Prada, JCDC, Prada). Чудова ідея! Може бути вам варто заглянути на виставку і брати гроші за показ вашого плаття?


Напиши мені, напиши. Футболки, легкі кофтинки і сорочки будуть влітку розписані повідомленнями, короткими і довгими. Вибирайте слова відповідно до настрою, ситуацією і віком. Цікаві ідеї можна підглянути на подіумах Moschino, Jeremy Scott, Alexander Wang.

Етнічні мотиви - одна з найулюбленіших тенденцій дизайнерів для літніх колекцій. У сезоні весна-літо 2014 етніка може стати чуттєвої та сексуальної, як у Emilio Pucci, зухвалої і молодіжної як у Givenchy, зворушливою і романтичною, як у Valentino. Спробуйте те, що підходить саме вам.

Квіти в форматі 3D. Формат 3D актуальний не тільки в кіно, але і на подіумі. Влітку квіткові мотиви в цьому форматі підкорять жіночі серця. Особливо постаралися, щоб це сталося Dolce Gabbana, Elie Saab, Matthew Williamson. Подивіться, як красиво і як жіночно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мода весна літо 2016 фото

Мода весна літо 2016

Новини з Тижня моди, що пройшла на кращих подіумах Лондона, Мілана, Парижа і Нью-Йорка, нарешті відкрили завісу…

Мода весна-літо 2014. Принти фото

Мода весна-літо 2014. Принти

Мода весна-літо 2014 року - дивимося, які принти та малюнки будуть на модному одязі.Вибір принтів завжди визначався…

Мода весна-літо 2014. Сарафани фото

Мода весна-літо 2014. Сарафани

Жоден літній сезон неможливо уявити без такої комфортної і зручною речі, як сарафан. Він виручить в літню спеку і…

Модні спідниці весна-літо 2012 фото

Модні спідниці весна-літо 2012

Які нові тренди візуалізують собою модні спідниці весна-літо 2012, на які базові поняття слід звертати увагу при виборі…

» » » Мода весна-літо 2014. Намалюйте на мені обличчя