Мода весна-літо. Різний гранж

Стиль гранж весна-літо

Незважаючи на те, що багато шановних будинку мод, немов змовившись, активно критикують гранж, його популярності це не збавляє. По крайней мере, навесні і влітку 2013 ми побачимо багато речей і цілих колекцій, створених на базі цього суперечливого напрямки.

Описати колекцію в стилі гранж - завдання технічно нездійсненне. У тому, власне, його і суть, що кожен може створити свій, абсолютно унікальний образ, нічим не нагадує магазинних манекенів. Але, знаєте, всьому є межа. У тому числі і гранжу. І якщо розповісти важко, то показати можна.

Колекція одягу гранж весна-літо 2013 від Phillip Lim

Перша колекція весна-літо 2013 від Phillip Lim про те, що всі хочемо якомога довше затриматися в дитинстві. Сяк-так укладене волосся, сорочка, зав`язана навколо талії, футболки з написами, черевики або сандалі з безліччю переплетень - гранж від Phillip Lim успішно приймається на модних подіумах. Так що приховувати, навіть я так можу одягнутися, коли збираюся «на пленер».


Колекція гранж весна-літо 2013 Dries Van Noten

Друга колекція - Dries Van Noten. Якщо гранж починався в 70-80-х як протест проти правил пристойності, стилю і моди як такої, то ті часи давно пройшли. Відчуття, що дизайнери спочатку вирішили зробити все в клітку, потім в квіточку, а потім махнули рукою, з`єднали і назвали гранж. І не підкопаєшся. Тільки от біда - не хочу я так одягатися сама і бачити поруч людей, так одягнених, теж особливого бажання немає. І нехай у нас демократія, кожен одягається як хоче, я такої демократії не хочу. Ви ж все таки живу жінку одягаєте, та ще на весну-літо. Де ж ніжність, радість, теплі фарби, романтика? Адже вмієте ...

Про те, що таке справжній гранд і як потрібно правильно одягатися, щоб показати свою свободу і індивідуальність, ми розповідали в статті Стиль одягу гранж - межі дозволеного

P.S. Поділитися своїми думками та ідеями ви можете в блоці коментарі, див. Нижче

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Макіяж в стилі гранж фото

Макіяж в стилі гранж

Бачачи на вулиці жінку або дівчину з яскравим макіяжем в диско-стилі, люди, як правило, реагують або захоплено, або з…

Наймодніша і стильна фото

Наймодніша і стильна

Модні тренди - це показник того, куди рухається мода, можна навіть сказати, якийсь п`єдестал модного сезону, на який…

Стиль гранж - мінімум заборон фото

Стиль гранж - мінімум заборон

Стиль одягу гранж, який протиставив себе звичного розуміння гламуру і розкоші, став одним з найпопулярніших завсідників…

» » » Мода весна-літо. Різний гранж