Запіканка з сиру в мікрохвильовці

Для приготування запіканки з сиру в мікрохвильовці я використовую спеціальний посуд

інгредієнти:

  • Сир - 400 Грам
  • Яйце - 2 Штуки
  • Цукор - 3 ст. ложки
  • Масло вершкове - 70 Грам
  • Сметана - 3 ст. ложки
  • Банан - 2 Штуки
  • Ванілін - 1 За смаком
  • Манка - 4 ст. ложки

інструкції

Для приготування запіканки з сиру в мікрохвильовці я використовую спеціальний посуд. Постарайтеся і ви вибрати найбільш підходящу - напевно у вас вдома знайдеться щось, у чому можна готувати таку запіканку. Як приготувати запіканку з сиру в мікрохвильовці: 1. Сир і яйця з цукром добре розтерти. 2. Масло розтопити. 3. Банан почистити і порізати кубиками. 4. До сиру додати манку, масло, ванілін, банан, сіль і добре перемішати. 5. Викласти сирну масу в посуд для мікрохвильовки, змастити сметаною. 6. Запікати приблизно 7 хвилин на максимальній потужності. От і все. Запіканка з сиру в мікрохвильовці готова. Як на мене, це - чудовий сніданок, оскільки готується запіканка всього 20 хвилин і без зайвої метушні. Точніше сказати, взагалі без якоїсь метушні :) Дуже просто і швидко, однак смачно і поживно - тут адже вам і сир, і яйця ... Про голод раніше обіду точно не згадаєте. Смачного!


Кількість порцій: 4-5

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Бісквіт в мікрохвильовці фото

Бісквіт в мікрохвильовці

Викласти в миску, в якій будете готувати тісто, м`яке вершкове масло і цукрову пуінгредієнти:Борошно - 100 ГрамВершкове…

Пудинг в мікрохвильовці фото

Пудинг в мікрохвильовці

Отже, як же зробити пудинг в мікрохвильовці, цей смачний з десертів, без турбот і беінгредієнти:Сир - 100 ГрамЯйце - 1…

Капуста в мікрохвильовці фото

Капуста в мікрохвильовці

Те, як приготувати капусту в мікрохвильовці, повинна знати кожна господиня! подумайте самінгредієнти:Капуста - 400…

Печериці в мікрохвильовці фото

Печериці в мікрохвильовці

В наш час знайти печериці нескладно в будь-який час року. У магазинах вони продаються крінгредієнти:Печериці - 15-20…

Сир в мікрохвильовці фото

Сир в мікрохвильовці

Любителям смачної домашньої їжі варто знати, як приготувати сир в мікрохвильовці, адже еінгредієнти:Сир - 500 ГрамЯйця…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Сирники в мікрохвильовці фото

Сирники в мікрохвильовці

Ця страва дуже підходить для вихідного дня. Вся сім`я будинку, ніхто нікуди не поспішає, і всеінгредієнти:Сир - 250…

Сирна запіканка з лохиною фото

Сирна запіканка з лохиною

Сирна запіканка з лохиною - одне з моїх фірмових страв на сніданок. готувати можнінгредієнти:Рікотта (нежирний сир) -…

Омлет в мікрохвильовці фото

Омлет в мікрохвильовці

Розбиваємо яйця в глибоку миску. Солимо. Збиваємо яйця з сіллю. Додаємо молоко і ще миінгредієнти:Яйця - 5 ШтукМолоко -…

Запіканка в мікрохвильовці фото

Запіканка в мікрохвильовці

Для приготування запіканки в мікрохвильовці треба, в першу чергу, підготувати специаінгредієнти:Копчена курка - 300…

» » » » Запіканка з сиру в мікрохвильовці