Що таке любов до своєї дитини?

Дитячі пустощі мого Антошки легко могла трагічно закінчитися для нашої щасливої родини...

Дурниці, звичайно, але коли я дізналася, що виношую синочка, найбільше хотілося, щоб він був блондином з карими очима. Антошка вийшов - як на замовлення.

Світловолосий забіяка. І хитрощі карі очі. Мама схилялася над колискою і не переставала захоплюватися: - Донечко, до чого ж Антошка на тебе схожий! Просто вилитий! Чоловік сприйняв народження сина з ребячливость захопленням. Він жартівливо вимагав, щоб ми називали його «татком», схоплювався до дитини серед ночі і міг носити його на руках з вечора до ранку. Антошке виповнилося чотири роки, коли наше життя змінилося на сто вісім-десять градусів. У той день ми втрьох гуляли в міському парку. Навколо галасували діти і птиці, на галявинах живописно розташувалися групки відпочиваючих. Ідилія! Антошка йшов, тримаючи нас з чоловіком за руки. Несподівано він зупинився як укопаний. Ми одночасно нахилилися до сина: що сталося, любий? Антошка, як зачарований, не міг відірвати погляду від високого хлопця атлетичної статури. Той стояв прямо посередині алеї і з кимось жваво говорив по мобільному телефону. Чому хлопець так заінтригував сина, адже він був зовсім не знайомий нам? Антошка вирвався, підбіг до хлопця, задер голову і радісно вигукнув незнайомцю в обличчя: - Здрастуй, тато! Хлопець закліпав очима, відірвав руку з мобільним від вуха і моторошно почервонів. Поруч зі мною покривався густий багряної хвилею Толік, мій чоловік і справжнісінький батько Антошки. Я б розреготалася від немислимої дитячої витівки!

Я б знайшла тисячу необразливо для Толіка пояснень Антошкіна вчинку, але ... Але поруч стояв Толик і з неприхованою ненавистю дивився на мене. Ніяких таємних думок! Все назовні!

І я читала в його погляді: «Ти ... Ти стільки років обманювала мене! Антошка - не мій син! Напевно, ти зустрічаєшся з цим красенем потайки, приводиш до нього сина! Яка ганьба! А я так вірив тобі. Як ти могла?!"

- Анатолій! Ти остаточно з`їхав з глузду! - Різко прошепотіла я чоловікові.

- Про що ти? - Запитав він награно наївно. - Не розумію тебе!

Я не встигла відповісти. Антошка взяв атлета за руку і крикнув нам:

- Мамо! Батько! Я трохи походжу з цим татом по парку! Гаразд?

Хлопець посміхнувся і зніяковіло знизав плечима. На лавках завмерли пліткарки, з цікавістю спостерігаючи за хлопчиком з двома папами і абсолютно очманілий мамою. Я відкрила, було, рот, але почула поруч голос Толика:

- Тільки не довго! Ми тебе з твоєю мамою біля цього дубки почекаємо! Антошка потягнув незнайомця по алеї, а я нервово рвонула за ними.

- Ти куди? - Єхидно запитав чоловік і боляче схопив мене за руку.

- З глузду з`їхав, чи що? - Запитала я роздратовано. - Не знаю, що це на Антошку знайшло, але ти-то доросла людина! Стоїш зараз пнем, а наш син йде з незнайомим чоловіком у невідомому напрямку! А якщо його вкрадуть ?! Або він заблукає ?!

- Чому ж з незнайомцем? - Зло запитав Толік. - Мабуть, вони досить часто зустрічаються. Я розумію, в твої плани не входило знайомити мене з справжнім батьком Антона. Але тут доля злегка внесла свої корективи.

- Маячня якась! - Мене стало трясти як в лихоманці. - Пусти мою руку! Я йду за дитиною, а ти можеш стирчати тут далі і додумувати свої ідіотські вигадки! Ех ти!

А я думала, що ми настільки довіряємо один одному, що ніякі дурниці не зможуть цього похитнути! Наївна, як я помилялася! Толик диявольськи посміхнувся, раптово розтиснув свою долоню, і я відсахнулася, втративши рівновагу. Чоловік різко повернувся і пішов геть. «Гаразд, будинки поговоримо! Не до нього зараз! Ідіот нещасний! - Билося в голові. - Треба за Антошкой бігти! »Я наздогнала синочка і атлета в кінці алеї.

- Мамо! - Зраділо вигукнув Антон. - Зараз я тебе познайомлю! Цього тата звати Петя! Він - баскетбол!

- Чи не баскетбол, а баскетболіст, - поправила я сина і додала: - Нам пора додому! Попрощайся з дядьком. Потім я довго вибачалася за сина перед хлопцем і нарешті, повела засмученого забіяку додому. Ми йшли повільно, і я обережно випитувала малюка:

- Синку! З чого ти раптом назвав цього здорованя татом? - Тому що він - мій тато! - Відповідало моє чадо простодушно.- У дитячому садку нам показують картинку, і там все тата високі, як Петя! А ось лисих немає - жодного!

- Тато і мама живуть зі своїми дітьми разом, - я раптом втратила всі аргументи. - А все інші чоловіки - чужі, і вони для дітей не тата.

- Так нехай Петя з нами живе, - не здавався Антошка. - Буде добре?

- Не можна! У всіх дітей один тато і одна мама! Невже ти вибереш Петю? А як же твій справжній тато? Він тебе так любить! Адже він засмутиться!


- Я його теж люблю, матуся - зізнався шибеник. - Навіть більше Петі.

З тим ми і доплентався додому. Толік сидів перед комп`ютером і всім виглядом показував неймовірну зайнятість.

- Батько! - Закричав Антон з порога. - Ти тільки не переймайся! Я люблю тебе більше Петі! Чесно-Пречесний!

- Ах так! Його звуть Петя! - Процідив чоловік. - А мамі він теж подобається?

- Мама каже, що ти хоч і лисий, зате рідній! - Видав Антошка.

- Я хотіла втрутитися в цей безглуздий діалог, але промовчала.

- І часто ви з Петром зустрічаєтеся? - Допитувався Толик.

- Часто! - Ляпнув Антошка, і моє серце покотилося в п`яти.

Чорт забирай, через дитячу дурниці може розвалитися нормальна сім`я. Чоловік схопився, нервово заходив по кімнаті, потім сів перед сином навпочіпки і запитав тихо:

- Де ви з ним зустрічаєтеся?

- Пап, ну на зображенні, - щиро зізнався Антошка. - Хороша картинка, красива дуже!

- У тебе є його фотографія?

- Ти з ним фотографувався разом? Так? - Намагався розшифрувати мій Толик.

- Ну, який ти, тато, нетямущий! - Сплеснув долонями синочок. - На зображенні в книжці! Там є і тато, і мама! І синочок! Вся родина!

- Покажи мені цю картинку! - Попросив чоловік. Антошка насупив брівки й почав нишпорити в ящику з книжками. Нарешті на світ Божий витягли тонюсенькая книжечка. Антошка розкрив її, погортав і тут же ткнув своїм пухким пальчиком.

- Ось я! Ось - тато! А ось - мама! - Говорив серйозно. Ми з Толіком схилилися над книжкою і одночасно ойкнули. З картинки на нас дивився хлопчина - точна копія нашого білявого і кароокого Антошки.

Не дивно, що синочок порахував, що в книжці зображений він. Поруч з малям радісно скалили зуби височенний міцно збитий тато і кругленька, як колобок, усміхнена мама. Син задумливо дивився в книгу, хмурився і коментував: - Я - правильний! Як в книжці! А тебе, тато, неправильно намалювали. Ти у нас якийсь лисенький. І мама у нас худа! Чи не така, як треба! Чи не кругленька зовсім! Дивно якось. Правда?

- Мама у нас - то, что надо! - Зітхнув з полегшенням Толик. - Це, синку, книжка неправильна! Ну, розсмішив!

- А я думав, що дітям можна мати і справжніх батьків, і книжкових. Правда, Петя схожий на тата з книжки?

- Схожий! - Хором відповіли ми.

- А мами підходящої чомусь не траплялося, - зізнався синку.

Ось тут-то і у мене в грудях неприємно йокнуло. Може, ми робимо щось не так, якщо наш Антошка шукає собі книжкових тата і маму? Коли синочок заснув, ми з Толіком цілу ніч пошепотітися, але так і не змогли зрозуміти, що, ж нам робити. А вранці син сам подарував нам відповідь на всі наші запитання. - Якби, крім вас, у мене були ще одні батьки, мені довелося б іноді ходити до них у гості, і я б нудьгував без вас. Ви ж - рідні! Як думаєте: може, тому я на зображенні такий сумний? Мис чоловіком кинулися до нещасливої книжці. Точно! Між височенним малювання татом і круглої пампушки мамою сумував маленький хлопчина. На наступний день ми закинули цю книгу на найдальший стелаж. Але з тих пір, коли ми всією сім`єю гуляли в парку, я ще довго сахалася від всіх пишненька жінок, а Толик косо поглядав на всіх рослих чоловіків. Але Антошка проводжав байдужим поглядом потенційних книжкових мам і тат. Здається, він цілком задоволений справжніми батьками. І тепер ми всі дуже навіть щасливі ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розлучення: зрада чоловіка фото

Розлучення: зрада чоловіка

Коля вже вдруге дзвонив, я спізнювалася. Буду через півгодини, - пообіцяла коханому. - Жди ... Мамуся, можеш закрити за…

Любов і подружні стосунки фото

Любов і подружні стосунки

Молодший брат півроку зустрічався з дівчиною, а потім Іра до нього переїхала. Наші батьки - люди консервативні -…

Не подобається дівчина брата фото

Не подобається дівчина брата

Досить довгим і нелегким був той пренепріятнейший період часу, про який я хочу розповісти. Зараз, коли я подорослішала…

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

Таємні любовні відносини фото

Таємні любовні відносини

Цього року перший сніг з`явився досить-таки пізно. Сніжинки, падаючи на вії, раптом нагадали мені про початок…

Завдання на логіку для дітей фото

Завдання на логіку для дітей

Про розвиток логіки малюка часто батьки згадують тоді, коли дитині вже доводиться стикатися зі стереометрическая…

Хобі, захоплення дітей фото

Хобі, захоплення дітей

Днями я полізла на антресолі, щоб прибрати подалі прочитані журнали. Тільки відкрила дверцята, як зверху на мене…

Дитині мало приділяють уваги фото

Дитині мало приділяють уваги

Прагнеш жити Умій вертітись! Ось ми з чоловіком і крутилися, як могли. Але тільки в турботах про бізнес зовсім забули,…

» » » Що таке любов до своєї дитини?