Сценарій нового року для дітей: сценарій казки на новий рік 2016

Хочете написати сценарій для дитячого ранку на Новий рік 2016? Прочитавши нашу статтю, ви організуєте дитяче свято і складете цікаву новорічну казку. На її основі можна провести святковий захід будинку, в дитячому саду, в орендованому банкетному залі або в кімнаті дитячого кафе. Діти не залишаться байдужими до вашим старанням і будуть на сьомому небі від щастя.

З чого починається підготовка дитячого новорічного свята

Перше, що потрібно зайнятися - це придумати сценарій Нового року для дітей. Після цього підбирають реквізит, костюми, музику, ігри, конкурси та призи.

Сценарій казки на Новий рік: як написати

  1. Вибираємо дійові особи

    У будь-якому традиційному сценарії казки на Новий рік головними героями є Дід Мороз та / або Снігуронька. Але без інших персонажів уявлення буде нецікавим. Тому варто «запросити» в казку популярних героїв.

  2. Пишемо новорічну казку для дітей

Щоб дітям було цікаво, чергуйте спілкування персонажів і «розгортання сюжету» з активними дитячими іграми та конкурсами. Тоді дошкільнята з цікавістю дивитимуться виставу.

Будь-дитячий сценарій на свято на Новий рік включає в себе:

  • опис оформлення сценічного майданчика (декор);
  • репліки і діалоги героїв;
  • музичний супровід, пісні, танці;
  • опис дій персонажів;
  • список реквізиту та призів (якщо проводяться конкурси).

Сценарій дитячого свята Нового року: відрив

Діючі лиця:

  1. Снігуронька Ельза
  2. Сніговик Олаф
  3. лисиця
  4. Зла чарівниця гримза
  5. Добра фея

Виходить сніговик.

Олаф: У крижаному палаці, що на горі розташувався,

Живе прекрасна Снігуронька Ельза.

Ця дівчинка - справжня чарівниця.

Ах, знали б ви, хлопці, яку красотищу вона творить з льоду!

З палацу виходить Ельза. Олаф ховається від дівчини і продовжує розповідь.

Сніговик: Я чув, що у Ельзи є якась таємниця. Всім лісовим жителям цікаво розгадати секрет, який зберігає Ельза. Я теж дуже хочу розгадати цю таємницю. Кажуть, зла чарівниця гримза наклала на нашу Снігуроньку-Ельзу закляття: все, до чого торкається Ельза, перетворюється на лід!

Виходить зла чарівниця.

Гримза: Ну привіт, Ельза! Коли я накладала на тебе чари, то думала, що все від тебе відвернуться. Але немає: лісові жителі щосили цікавляться тобою і намагаються розгадати твою таємницю.

Снігуронька Ельза: З чого ти це взяла, гримза?

Зла чарівниця: Да вот, полюбуйся.

Гримза бере палицю і виганяє Олафа з його притулку. Сніговик впирається, але гримза показує його Ельзі.


Снігуронька: Снеговичок! А я тебе пам`ятаю! Позавчора я зліпила тебе на узліссі. Ти ожив ?!

Олаф: Так це була ти? Ельза, спасибі тобі!

Сніговик біжить до Ельзи і намагається обійняти. Але гримза розштовхує їх.

Гримза: Нічого слюні розпускати. Це - моя казка. І я тут головна!

Зла чарівниця співає пісню «Бійтеся мене».

Гримза: Раз ти така розумна, що твориш добро, я влаштую тобі і твоїм лісовим улюбленцям солодке життя.

Зла чарівниця вистачає Олафа.

Гримза: Дивись, Ельза! Якщо ти не перестанеш творити свої казкові чудеса, то я знищу Олафа і вижену всіх лісових звірів геть. Подумай, Ельза. Настав твій час змінюватися. Я чекаю, коли ти станеш поганий. Коли змінишся, приходь до мене. Де мене шукати ти знаєш.

Олаф: Ельза, допоможи!

Гримза тікає і забирає в полон Олафа. Снігуронька Ельза плаче.

Снігуронька: Ах, що мені робити? Скоро Новий рік, я хотіла подарувати всім лісовим звірам свято, прикрасити новорічну ялинку. І тут з`явилася зла гримза! Не бачити мені і лісовим жителям новорічного торжества!

Виходить добра фея.

Фея: Не журися, Ельза! Тобі під силу перемогти гримза. Але одна ти з цим складним завданням не впораєшся. Поклич когось собі в допомогу. Тобі знадобляться друзі в важкій подорожі до замку гримза.

Ельза: Але хто мені може допомогти?

Фея: Озирнись навколо! Бачиш, скільки дітей хоче відсвяткувати Новий рік? Якщо ти не переможеш гримза, то і у них не буде новорічного свята. Клич дітей на допомогу. Бажаю вам перемоги, діти. Ельза, удачі!

Добра фея іде.

Порада: після діалогу героїв потрібно залучити дітей до участі в конкурсах, які будуть випробуваннями Ельзи на її шляху до палацу злої чарівниці.

Можна взяти цей уривок сценарію новорічної дитячої казки за основу і написати свій. Загальний час вистави - від 40 хвилин до 1 години. Діти будуть в захваті, якщо ви їх порадуєте сучасною казкою на Новий рік 2016.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Новорічне свято для дитини фото

Новорічне свято для дитини

Традиційно Новий рік вважається святом для дорослих. Коли приходить опівночі, багато дітей вже сплять, але є сотні…

Вірші з новим роком 2016 фото

Вірші з новим роком 2016

Пропонуємо Вашій увазі повністю оригінальні і ніде раніше не публікувалися твори. Сподіваємося, саме добірка Новорічних…

» » » Сценарій нового року для дітей: сценарій казки на новий рік 2016