Як організувати дитячий випускний 2016: сценарій, вірші, пісні

Дорослі марно вважають, що випускний може бути тільки в 11 класі. Прощання з дитячим садком не менше важлива подія, тому давайте влаштуємо веселе і безтурботний дитячий випускний. Як? Зараз розповімо.

зміст

Організація дитячого випускного

Сценарій випускного в дитячому саду

Вальс для дитячого випускного, відео

Подарунки дітям і вихователям на випускний

Організація дитячого випускног

Організувати випускний в садку - справа клопітка. Проводять його, як правило, в дитячому саду, а потім відправляються (за бажанням) в кафе або розважальний центр. Для того щоб свято вийшов незабутнім продумайте наступні моменти:

  • прикраса залу
  • сценарій заходу
  • музичне оформлення
  • слова батьків
  • Подарунки дітям
  • Подарунки вихователям

Сценарії випускного в дитячому саду

Зал, як правило, прикрашається кулями. Цікаво виглядають плакати або стін. газети. Спробуйте зібрати фотографії ваших малюків в яслах і зараз, нехай всі побачать, наскільки вони виросли. Не забудьте створити дошку побажань, де кожен зможе написати напуття випускникам або намалювати добрий і милий малюнок.

Випускний в саду

Пісні в день випускного повинні звучати веселі й радісні. Це можуть бути композиції з мультиків і фільмів, дитячі мелодії. Великими музичними темами можуть стати пісні: "Дінь-дінь дитячий сад", "Стежкою знань", "Дитячий садок - чарівна країна", текст випускний пісні легко знайти в інтернеті.

З матусею улюбленої в "Дитячий світ" йдемо,

З полиці нову іграшку ми беремо.

Мені купили новий паровоз,

Паровозик малюкам я в дитячий сад приніс.

Паровоз в руках верчу, подарувати його хочу.

Приспів:

Дитячий садок, рідний і улюблений,

Скоро попрощаємося з тобою ...

По стежці знань, радісних мрій

Ми виходимо сміливо в світ великий.

Знову в "Дитячому світі" з мамою ми стоїмо,

На іграшки навіть не дивимося! Мені купили новенький портфель,

Я тепер не дошколенок, школяр я тепер!

Перед дзеркалом кручусь, я портфель носити вчуся!

Сценарій випускного в дитячому саду

Сценарій дитячого випускного повинен бути оригінальним, максимально розкривати таланти дітей. Пропонуємо кілька ідей:

Пісня на випускний в дитячому саду
  • Країна знань. Ведучий розповідає майбутнім школярам, що незабаром вони зустрінуться з цікавими персонажами: Математикою, Грамотою, Фізкультурою і т. П. Щоб поступітьв 1 клас потрібно продемонструвати свої знання з цих предметів. Для Грамоти діти читають вірші, дл Фізкультури танцюють і т. П. В кінці малюки отримають дипломи справжніх першокласників.
  • Традиційний випускний включає в себе віршовані привітання випускників своїм вихователям і няням, батькам і навіть працівникам кухні. В кінці звучить випускна пісня (її діти готують заздалегідь), наприклад, така:

    Ми росли в теплі і ласці,

    Як квіточки по весні,

    Кожен день зустрічали казки

    У дивовижній країні.

    Добре, що є на світі

    Держава "Дитячий садок".

    Там завжди грають діти;

    Багато маленьких хлопців!

Діти ще маленькі, тому їм сподобається "казковий випускний". Наприклад, подорож героя по казковій країні, де діти зустрічаються зі Сніговою королевою, Каєм і Гердою, Іваном Царевичем. Вони співають пісні і читають вірші, за що отримують медалі, а в кінці знаходять заповітний скриню зі знаннями.

Випускний в саду: фото

Фінальний - акорд пісня або вірші вихователям і батькам:

Ви послухайте швидше,

Ми хочемо вам всім розповісти

Про людей, хто нас колись

допомагали виховати

Ми гадали, ми вирішували:

Як же нам їх вітати?

Нарешті, ми всіх зібрали

І вирішили прославляти.

Вальс для дитячого випускного, вигляді

Дуже красиво і видовищно виглядає вальс, який вихователі готують заздалегідь.

Подарунки дітям і вихователям на випускно

Подарунки дітям повинні бути цікавими і практичними, а саме головною, їх дизайн повинен бути привабливим і подобатися малюкам. Ми склали рейтинг найпопулярніших подарунків на випускний:

  • Книги. Найпотрібніші: енциклопедії, шкільні хрестоматії, словники та довідники.
  • Набори першокласника.
  • Глобуси.
  • Електронні ( "говорять") плакати з алфавітом або таблицею множення.
  • Будильники або годинник.

Подарунки прийнято дарувати не тільки дітям, а й вихователям. Пропонуємо кілька можливих варіантів:

  • Індивідуальні подарунки (техніка, сертифікати і т. П.).
  • Подарунки для дитячого саду (штори, посібники).
  • Жартівливі сувеніри (дипломи, рамки, медалі).
  • Подарунки своїми руками (дитячі вироби, фотоколажі).

Сподіваємося, що наші ідеї дитячого випускного-2015 стануть вам корисні. А фото, підібрані нами, дадуть додаткове джерело натхнення.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Випускний в дитячому саду фото

Випускний в дитячому саду

Дитячий сад - це не просто те місце, де ваша дитина отримує перші ази дошкільного виховання. Це одна зі сторінок в…

» » » Як організувати дитячий випускний 2016: сценарій, вірші, пісні