Секрети здоров'я: як зміцнити свої зуби

Секрети здоров`я: як зміцнити свої зуби
Свіжий подих, білосніжна посмішка, міцні і здорові зуби - рекламні ролики щосили використовують ці вирази, щоб висунути свою продукцію в авангард стрункого ряду зубних паст, жувальних гумок і ополіскувачів для зубів. І їхні гасла б`ють точно в ціль: здоров`я зубів важливо саме по собі, адже воно в свою чергу відбивається на впевненості в собі. Сяючого усміхнену людину всюди помітять, а куди частіше посміхаються ті, чиї зуби відрізняються здоров`ям, а емаль білизною. Всіх нас турбує те, як ми виглядаємо в очах оточуючих, а значить варто подумати і про те, як зміцнити зуби. Жіночий сайт aboutginka.ru розповідає про нехитрих способи, як зберегти наші зуби здоровими і білосніжними.

Скільки разів доводилося чути, що справжню «голлівудську» усмішку можна отримати тільки в кріслі у стоматолога. А закінчуються такі розмови в більшості своїй однаково: Вам розкажуть страшилки про пошкоджену емалі, зіпсованих зубах і нескінченних походах до дантиста. Можливо, в цьому і є частка правди, хоча чутка часто перебільшує небезпеку подібних процедур. Але є й інші способи, як не тільки надати своїй усмішці кришталеву білизну, а й як зміцнити емаль зубів.

Як зміцнити зуби? Сідаємо на зубну дієту!

Здорове збалансоване харчування не тільки сприяє поліпшенню вашої фігури, нормалізує обмін речовин і допомагає підтримувати імунітет. Виявляється, існує й своєрідна дієта для зубів. Ви запитаєте: «Як же впливає наше харчування на здоров`я зубів?» А залежність тут найбезпосередніший. З дитинства всім знаком постулат: цукерки і солодощі шкідливі для зубів, вони сприяють розвитку карієсу. Але хіба цим обмежуються загрожують їм небезпеки? Деякі продукти виділяють кислоти, які пошкоджують емаль наших зубів, а надмірно м`які продукти залишаються на них, що призводить до утворення армії хвороботворних бактерій, а як наслідок розвивається карієс, гінгівіт або пародонтит. Інші ж продукти навпаки сприяють відбілюванню і зміцненню емалі. Так що правильно складений раціон харчування допоможе не тільки уникнути зайвих неприємностей, але підкорювати шанувальників своєю чарівною усмішкою.

як зміцнити емаль зубів

У давнину зуби людей відрізнялися відмінним здоров`ям, хоча про пастах, щітки і стоматологічної допомоги тоді й не чули. Зате в їх раціон харчування входили насіння і горіхи, які видаляють зубний наліт і захищають емаль зубів. Натуральні жири, що містяться в насінні і горіхах, створюють захисний бар`єр, вберігає від освіти всіляких бактерій. Не знаєте, як зміцнити зуби, не вдаючись до консультації лікаря і дорогим стоматологічним процедурам? Настала пора додати в меню кунжутні, гарбузове насіння, а також всілякі горішки.

Виявляється, тверді хрусткі продукти для наших зубів корисніше м`якої або в`язкої їжі. Прилипаючи до зубів, м`які продукти утворюють на них наліт, який стає прекрасним середовищем для бактерій, що вражають ясна. А тому лікарі радять їсти побільше овочів (селера, цвітну капусту, моркву) і фруктів (яблука, ківі, полуницю). Ретельно пережовуючи, ви очищаєте наліт, що утворився на зубах під час їжі. Така ось корисна чистка виходить: і посмішка стане білосніжною, і організм тільки спасибі скаже. А ось випічкою зловживати не варто. Вона не тільки фігуру зіпсувати здатна!

Сири і молочні продукти можуть стати прекрасною заміною десертів, до того ж зубам від цієї їжі тільки краще. Багаті кальцієм і вітаміном D, молочні продукти стають будівельним матеріалів для зміцнення емалі. Та й із захистом порожнини рота ці компоненти справляються прекрасно: і бактерії здолають, і рівень кислотності понизять. Чим більше в меню молока, кефіру, йогурту і сирів, тим міцніше ваші зуби.

як зміцнити хитаються зуби

Мало подбати про те, як зміцнити емаль зубів і ясна і позбавити від хвороботворних бактерій! Свіжий подих додасть впевненості в собі будь-якій жінці. Є прості способи домогтися відмінного ефекту і в цьому напрямку. Якщо чорний чай і кава фарбують зуби в неприємний жовтий колір, то зелений чай для зубів, навпаки, корисний. Мало того, що він бактерії знищує, так ще й допомагає позбавитися від неприємного запаху з рота. Випиваючи пару чашок зеленого чаю в день, можна досягти непоганих результатів. А чай далеко не єдине вирішення проблеми неприємного запаху. М`ята освіжає подих, як ніякий інший продукт. Саме м`ятні жувальні гумки заслужили велику любов споживачів з усього світу. Це вже потім стали додавати смакові добавки. Спочатку ж була м`ята. Пожувати кілька листя цього природного освіжувача дихання в день нікому і ніколи не завадить. Схожими властивостями володіє і петрушка, яку добре додавати в салати.


Ніякі засоби не допоможуть, якщо планомірно і послідовно не зміцнювати свої зуби. А тому не варто забувати про прості правила, які допоможуть Вам знайти чарівну посмішку і білосніжні міцні зуби.

1. Харчуйтеся регулярно, перекуси не тільки відіб`ються на вашій фігурі, від них і зуби постраждають. А після кожного прийому їжі добре б полоскати рот.

2. Чим менше цукровмісних продуктів ви вживаєте, тим нижче ризик виникнення карієсу. Тому не варто зловживати газованою водою і десертами. Ваші ясна вам спасибі не скажуть.

3. Звичайно, не можна забувати і про прості правила зубної гігієни.

Подбайте заздалегідь про здоров`я своїх зубів.

Сергєєва Надія
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як швидко відбілити зуби фото

Як швидко відбілити зуби

Не можна знайти якогось людини, який не мріяв би про білосніжну усмішку. Однак, на жаль, з плином часу наші зубки…

Зміна кольору зубів фото

Зміна кольору зубів

Кожному з нас хочеться бачити свої зуби перлинно-білого кольору, і ми намагаємося досягти цього будь-якими способами.…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Як відбілити зуби без шкоди фото

Як відбілити зуби без шкоди

Куріння, чай, кава, солодощі стають причиною появи зубного нальоту. Якщо посмішка не буде вже сяяти білизною, багато…

Як прибрати зубний наліт фото

Як прибрати зубний наліт

Протягом життя зуби набувають жовтуватий відтінок. Всьому виною чай, кава, нікотин та інші продукти і речовини, які…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як захистити зуби фото

Як захистити зуби

Страви і напої, які ми вживаємо, можуть впливати на стан наших зубів. Деякі продукти захищають наші зуби, а деякі,…

Як чистити зуби фото

Як чистити зуби

Очищення зубів є необхідною щоденною процедурою, яка освіжає подих і попереджає хвороби зубів і ясен. І основне…

» » » Секрети здоров'я: як зміцнити свої зуби