Поцілунок. Що означає вміти цілуватися? Все про перший поцілунок, французький поцілунок, поцілунок уві сні ...

Я запитав сьогодні у міняйли,
Легше вітру, тихіше Ванського струменів,
Як назвати мені для прекрасної Лали
Слово ласкаве "поцілунок"?

Сергій Єсєнін

"У нашому житті буває не так багато моментів, які запам`ятовуються надовго, а то й назавжди. Один з них - перший поцілунок. Всі ми більшою чи меншою мірою пам`ятаємо, коли, де і з ким він стався. Пам`ятаємо почуття і емоції, які охоплювали нас тоді. Не завжди це, може бути, приємні спогади, але залишаються вони з нами назавжди.

Коли мені було років 15, я дуже переживала, що ще не вмію цілуватися. (А раптом зустріну прекрасного принца, а тут така халепа!) Більш досвідчена подруга пропонувала мене особисто навчити, як треба правильно цілуватися. Нічого такого, просто дружня допомога! Але я чемно відмовилася, пояснивши, що краще потренуюсь на помідорах. Правда, я, як не старалася, не змогла зрозуміти, що ж, все-таки, робити з цим м`ясистим овочем. Після тривалих знущань над бідним томатом я поставила на собі хрест і з горя з`їла тренажер ...

Зараз все набагато простіше. На допомогу сучасним тінейджерам в питаннях освіти з найрізноманітніших питань, в тому числі і по техніці поцілунків, приходить всезнаючий Інтернет. Набравши в пошуковій системі певну комбінацію слів, можна потонути під лавиною інформації на тему, що цікавить. Докладні статті поетапно розкажуть молодим людям як треба стояти, як повернути голову, як відкрити рот ... А для тих, хто не любить читати, навіть є відео уроки. Молодим дівчатам і хлопцям дуже хочеться в відповідальний момент бути на висоті і вразити партнера своєю майстерністю. Їх бажання цілком зрозуміле. Але чи так уже важливо вміти цілуватися? І що взагалі це значить? Давайте запитаємо про це жінок, в житті яких вже колись трапився перший поцілунок.

Ксенія 32 роки, адміністратор:

Перший поцілунок вже й не пам`ятаю, про це треба було в інституті питати ... А хто сказав, що важливо вміти добре цілуватися? Що значить - добре? Поцілунок - це вираження почуттів, і якщо вони є, то і поцілунок буде здаватися класним, а якщо почуттів немає, немає хоча б пристрасті, то, як би там партнер не изгалялся - не буде хорошого поцілунку.

Вероніка 30 років, домогосподарка:

Перший поцілунок був якраз в день мого семнадцатилетия. Нам з подружкою подобався один і той же хлопець. Він почав нам, дурним гуски, подобається тому, що став називати нас некрасивими і товстими. Ми придивилися до нього після цього і зрозуміли, що він нам подобається. За день до дня народження наша компанія гуляла (без мене), і той хлопець поцілував мою подругу. Дізналася я про це тільки на наступний день. Звичайно, мені було прикро! На дні народження ми грали в «пляшечку» і мені випало поцілуватися з цим хлопцем. В той момент для мене було дуже важливим показати, що я вмію цілуватися, і не вдарити в бруд обличчям. І я стала згадувати все романтичні фільми. Сам поцілунок я особливо не запам`ятала - хвилювалася сильно, пам`ятаю тільки, що дуже старалася. Потім через спільного друга дізналася, що мій поцілунок сподобався ... Що значить - вміти цілуватися? Напевно, вміти відкривати губи самої, а не під тиском партнера, як-то так ... А важливо вміти цілуватися, щоб не вдарити в бруд обличчям. Що б хлопець не думав, що ти така «лохушка», яку ніхто не цілував.

Юлія 31 рік, менеджер з продажу:

Перший поцілунок був ну, так би мовити ... Я соромилася дуже, по-перше, по-друге мені в душі смішно було, і, по-третє, все думала: як це з боку виглядає. На мій погляд, головне - не техніка, а відчуття. Якщо людина подобається, то і цілується він супер, аж ноги підкошуються. Напевно, все таки, це не важливо вміти цілуватися. Я, наприклад, до цих пір не вмію, а деяким подобається. Головне - відчуття, які випробовуєш з цією людиною!

Аліна 32 роки, домогосподарка:

Мій перший поцілунок був шкільний, невмілий, зворушливий ... Для обох це був перший поцілунок.
Мені здається, техніка тут не дуже важлива. Головне - почуття, без них будь-хто, навіть самий технічний поцілунок задоволення не доставить. Для кожного існує своє "добре". А важливо добре вміти цілуватися, напевно, для того, щоб партнерові було приємно з тобою це робити!

Любов 32 роки, працівник салону краси:

вміти цілуватися, по-моєму, це від природи має бути. Це що б після поцілунку у чоловіка залишався питання - хм, а що далі? Загалом, щоб подобалося не тільки тобі, але і партнеру. Це ж, по суті, перший крок до розуміння того, наскільки вам може бути разом добре. По тому, як чоловік цілується, я, наприклад, можу зрозуміти, наскільки добре він зможе і все інше ... Поцілунок - це перший крок до більш інтимного спілкування ... Не просто привіт-пока-як справи, а вже до чого- то більше між двома людьми. Це певний крок - визнання того, що ця людина тобі доріг і що ти йому довіряєш ... Мій перший поцілунок трапився років в 15, абсолютно ні з хлопцем, який мені подобався ... Просто синові друзів нашої родини зобов`язали проводити мене до будинки після дискотеки. Він з небажанням взявся за це. Я, щоб розрядити обстановку весь час про щось базікала. У нього на той момент була дівчина, і я пристала з простим питанням, а ви вже цілувалися? Ми один одного знали з дитинства - тому моє запитання мені самій не здавався нетактовним, хоча звичайно він таким був. Він був старший за мене і, мабуть, моє запитання наштовхнув його на якісь думки ... Він примружився і запитав: а сама-то цілувалася хоч раз? Я чесно сказала: немає. Ну, він нахилився і ... Мені все дуже сподобалося. Я до сих пір дуже люблю цілуватися. Вважаю, що перший поцілунок повинен бути саме з людиною, який подобається. У моєму випадку було не так, але мене врятувало те, що мені було по-перше дуже цікаво і цікавість переважило в той момент той факт, що це не хлопчик в якого я закохана. Ну і те, що ми 100 років вже були знайомі. Я розуміла, що він не може зробити мені боляче, погано, неприємно ... Я йому довіряла. Зараз вже цілуюся тільки з тими, хто мені глибоко симпатичний і з ким я готова переходити до наступного етапу, який йде за поцілунками ...

Лана 32 роки, домогосподарка:
Я не знаю, що означає - вміти цілуватися, але знаю, що для здоров`я, кажуть, корисно. Мій перший поцілунок, чесно кажучи, не пам`ятаю. Я, правда, не знаю для чого потрібно вміти цілуватися правильно. Зараз мало хто це вміє робити правильно. Особисто мені є з ким порівнювати.

Анна 27 років, керівник:
Вже не знаю, що відповісти, бо чоловік цілує собачку частіше, ніж мене ...

Аріна 30 років, дизайнер:
Мій перший поцілунок був несподіваний, під місяцем, як кажуть, і з коханою людиною. Був такий ще підлітковий, нам тоді було по 18 років. А тепер ця людина - мій чоловік. Вміти цілуватися, думаю, значить - не накидатися з дикими очима, не робити якихось різких рухів, а дуже тонко і вчасно відчувати партнера. А важливо вміти добре цілуватися тому, що нічого, крім справжнього поцілунку не може довести на рівні інтуїції ставлення до тебе партнера. Тільки так - тонко, чуттєво, дбайливо, ніжно, загадково, щоб в цю мить усі думки пішли, і залишилися тільки двоє - ти і він.

Манана 33 роки, домогосподарка:
Вміти цілуватися важливо, звичайно, щоб партнерові було з тобою приємно. Ну, і треба це робити тільки з коханою людиною або тим, хто тобі дуже сильно подобається. Інакше ніякого задоволення. Мій перший поцілунок був достатній пізній, в 18 років. І то стався він від того, що все подруги вже не тільки цілувалися, а й більшу дозволяли, а я ходила недотепою. В юності я була повна, і на мене хлопці не зважали. Один став доглядати, ось я і вирішила з ним поцілуватися, бо треба було. Але він мені зовсім не подобався, був дуже негарний і взагалі ... Поцілунок мені теж не сподобався, до сих пір при згадці про нього, аж противно стає. Бррр ...

Марина 22 роки, менеджер:
Мій перший поцілунок був на курорті. Ми познайомилися на березі чорного моря, поспілкувалися пару годин і поцілувалися. Це було класно, ніколи не забуду! Вміти цілуватися - це, значить, давати привід, що ти можеш піти на великі. Вважаю, що потрібно вміти добре цілуватися, адже це може бути першим приводом стати незамінним для партнера.

Інга 43 роки, вчитель географії:
Особисто моя думка - справа не в умінні цілуватися, а - з ким поцілунок. Поцілунок двох люблячих людей - це найпрекрасніший з поцілунків! І не важливо, добре ти цілуєшся чи ні. Взагалі, це поняття відносне. Мій перший поцілунок був пристрасний, і запам`ятався на все життя! Коли прийшла додому, довго дивилася на свої опухлі губи ...

Олена 28 років, домогосподарка:
Мій перший поцілунок був з моїм майбутнім чоловіком, і триває до сих пор! Сталося це 10 років тому. Був він самим незабутнім !!! Головне - щоб все було з душею і з почуттями! А інше неважливо.

В юності ми часто переживаємо з приводу власної недосвідченості в мистецтві цілуватися. Як все пройде? А що подумає хлопець? А як відкривати рот? Загалом, море питань і одні хвилювання. З роками починаємо розуміти, що все «целовательние» навички далеко не так важливі, як нам колись здавалося. Головне - щоб був поруч кохана людина, з яким хочеться цілуватися і не важливо, як - добре чи не дуже. Почуття самі скажуть все за себе.

Давня подруга в довірчій бесіді, як-то, поділилася зі мною: «Мій чоловік сказав, що я не вмію цілуватися. Правда, відразу додав, що і сам не вміє. Ось такі ми обидва невмілі і цілуємося один з одним. Але нам ця невмілість, - вона зробила багатозначну паузу і лукаво усміхнулася, - анітрохи не заважає! ».

бонус:

Кращі сцени поцілунків!

Техніка французького поцілунку. Дивіться і вчіться.

Англійською, але все зрозуміло без слів.

Фантастична музика для поцілунку! Kiss the Rain!

Тлумачення снів: Поцілунок уві сні. Символ щастя або зради?

Ви цілуєте кого-то уві сні, хтось цілує вас: як же можуть тлумачитися ці символи сновидінь?

Як це нерідко трапляється в реальному житті, поцілунок уві сні часто, в залежності від партнера і контексту, може тлумачитися, як збентеження, сум`яття, здивування або відчуття щастя.

На відміну від образів смерті, щури або чорного кольору уві сні, поцілую часто приписують незмінно позитивне значення. Якщо розглядати в загальному, то поцілунок позначає з`єднання, об`єднання, зв`язок і щастя. Але при цьому він може виявитися і символом зради (Юда цілує Христа, перш ніж зрадити його).

Поцілунок в різних контекстах


"Поцілунок розглядається не тільки, як знак симпатії і розташування, а й як жест примирення. Саме тоді, коли в реальному житті має місце сварка або протистояння з близькою людиною, дуже часто уві сні бачать себе, коли вони цілувалися саме з такою близькою людиною. І в цьому проявляється саме бажання примирення і очищення ситуації.

Отримати поцілунок означає, що людину поважають і цінують, якщо поцілувати когось, це може тлумачитися, як успіх у протилежної статі. Поцілунок руки слід розглядати, як застереження від лестощів і обману, якщо уві сні спостерігати, як цілуються інші, це розтлумачується, як спрага любові і бажання захищеності.

Деякі з представлених вище значень досить просто простежуються в реальному житті. Поцілунок руки трактується, швидше, як негативний символ, але в певних контекстах може пояснюватися і як ввічливість, особливо тоді, коли побачив такий сон і в реальному житті має прихильність до того, чию руку він цілує уві сні. Так як цілування руки в наш час практично забуте, такий поцілунок руки може тлумачитися і як форма вишуканої ввічливості. Негативний тлумачення в довідниках тлумачення снів ймовірно є результатом того, що цілування руки в далекому минулому було дуже широко поширене, в т.ч. при французькому королівському дворі, і саме там плелися найбільш вишукані інтриги - не дивлячись на зовнішню ввічливу форму спілкування і звернення.

Якщо уві сні цілувати старого людини, багато сонники тлумачать це, як розчарування. Але така інтерпретація абсолютно не однозначна, тому що старі люди репрезентують не тільки кінець життя і близькість смерті, а й зрілість і життєвий досвід. Таким чином, такий образ уві сні може вказувати на те, що здійснений мудрий і зрілий вчинок або такий вчинок буде здійснений в найближчому майбутньому.

З точки зору народних символів:

"Поцілунок уві сні символ - прощання, розриву відносин, скандалів.

Якщо ваш коханий цілує - значить скоро дізнаєтесь про його зраду.

Самі когось цілуєте - самі зіпсуєте стосунки із кимось.

Якщо вам послали повітряний поцілунок - передвістя отримання звістки.

Цілувати виродка, людей похилого віку - позбавлення від чогось непотрібного.

Бачити цілуються - близька людина засмутить вас.

Цілуватися потайки або в темряві - ви не відаєте, що робите.

Чи не соромитеся цілуватися на людях або з незнайомцем - опинитеся в скрутному становищі.

Цілувати комусь руку - у вас з`явитися впливовий покровитель.

Вам цілують руку - хтось схиляється перед вами.

Мертвого целовать- передвістя нещастя, хворому такий сон пророкує смерть.

Цілувати ворога, знак ненависті або заздрості.

На нашому форумі в рубриці ПСИХОЛОГІЯ, АСТРОЛОГІЯ, непізнаного ви можете замовити тлумачення вашого сну

А в рубриці ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ обговорити проблеми особистих взаємин.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як правильно цілуватися фото

Як правильно цілуватися

Як і при занятті, сексом, поцілунок можна поліпшити, практикуючись все життя. Завдяки поцілую, ви можете отримати…

10 Фактів про поцілунки фото

10 Фактів про поцілунки

Таке явище як поцілунок з`явився дуже давно. Навіть під час античності давньогрецький філософ Платон роздумував про…

Уроки поцілунків фото

Уроки поцілунків

Поцілунок - прекрасний спосіб вираження своїх почуттів. Це магічний, інтимний, ніжний, пристрасний момент тяжіння між…

Перший поцілунок з хлопцем фото

Перший поцілунок з хлопцем

Перший поцілунок дівчина чекає з великим хвилюванням і пам`ятає потім все життя. Вона не забуде, як боязко і трепетно …

» » » Поцілунок. Що означає вміти цілуватися? Все про перший поцілунок, французький поцілунок, поцілунок уві сні ...