Як розлюбити одруженого чоловіка

Обговорюємо проблему, як розлюбити одруженого чоловіка.Отже, перед вами проблема - ви хочете знати, як розлюбити одруженого чоловіка.

"Якщо ви зустрічаєтеся з одруженим чоловіком, значить, в даний момент ви знаходитесь в ролі коханки. Щоб розлюбити одруженого, є кілька цілком робочих способів. І перший з них - поставити себе на місце його законної дружини. Спробуємо поміркувати, а як взагалі-то поживає його дружина? Що вона робить? Ким працює? Як він спілкується з нею?

Ці питання можуть здаватися дуже болючими. Але це тільки на перший погляд. Необхідно постаратися «вжитися» в роль дружини вашого чоловіка.

Давайте відповімо на питання: «Навіщо?». І дійсно, навіщо вам проходити через ці важкі внутрішні випробування? Повірте мені, це не для того, щоб «вибити клин клином», не для того, щоб вам було дуже боляче. Щоб розлюбити одруженого чоловіка, подивіться на все це з іншого боку. З боку дружини. Начебто ви його дружина.

Уявіть, що ваш чоловік затримався на роботі. Що ви будете відчувати? А тепер уявіть, що це відбувається постійно. Йому приходять смс-ки, хтось дзвонить. Він каже, що по роботі. Ви йому не вірите. Але продовжуєте жити, тому що хочете бути одружена з цим чоловіком.

З кожним днем, тижнем, місяцем, роком ви все менше розмовляєте і діліться своїми переживаннями. І стаєте все далі один від одного.

Побудьте на місці його дружини, тієї дружини, яка є зараз. Помучиться в підозрах і невпевненості, де він, з ким він, що робить ...

Все це уявити зовсім непросто. Як і розлюбити одруженого, але зараз так потрібного вам людини. Але це може дуже багато вам дати. Ви побачите іншу сторону свого коханого. Ви закохані тільки в одну його частину - ту, яку він показує вам при ваших зустрічах. Решта залишається за ширмою. Підніміть її і постарайтеся побачити вашого чоловіка з його достоїнствами і недоліками. Чи не тими недоліками, які здаються вам незначними і несуттєвими. А з тими, з якими мириться його дружина - з його потребою мати коханку.


Ще один абсолютно чудовий спосіб розлюбити одруженого чоловіка. Почніть говорити з ним: «А ось якби я була твоєю дружиною ...». Говоріть про це так часто, як це буде можливим. І любов піде, не залишивши й сліду.

Звичайно, може бути таке, що чоловік із задоволенням почне фантазувати на цю тему. І тоді можна сказати: «Давай одружимося».

Але, як правило, одружений чоловік дуже сильно лякається. І просто віддаляється від жінки. Він знаходить причини не зустрічатись, не спілкуватися. І якщо раптом ви починаєте наполегливо дзвонити ( як дружина ), Одружений чоловік стає злим, агресивним і нетерплячим. А злого та одруженого розлюбити набагато простіше, ніж ласкавого, доброго, розуміючого і турботливого.

Ще раз акцентую вашу увагу. Коли ви любите одруженого чоловіка, ви любите тільки одне його прояв. Ви любите його такого, який він з вами. Вивчіть його з інших сторін. Уявіть себе на місці тих людей, з якими він щодня спілкується. І запитайте себе: «Я хочу, щоб до мене ставились? Чи можу я любити, знаючи, що більшу частину часу, сил і уваги він віддає іншій жінці? Будучи на місці його дружини, я б любила його? За що?"

Світлана Морозова, психолог

Якщо ви хочете дізнатися більше, як розлюбити одруженого чоловіка і взагалі про відносини з чоловіками поза офіційним шлюбом, рекомендуємо наступні матеріали:

" Типи одружених чоловіків
Три найпоширеніші типи одружених чоловіків - з`ясуємо, на що вони придатні і чи є перспективи у відносинах.

школа коханок
Переважна більшість жінок мріють або мріяли стати ідеальними дружинами, але мало хто спочатку прагне стати коханкою. А що робити, якщо саме ви нею якраз і стали?

Як правильно вибрати коханця
Як бути, якщо єдиний ще не зустрівся? Хтось намагається пережити цю ситуацію всередині себе, а хтось починає думати про коханця. Як правильно вибирати коханця ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як розлюбити чужого чоловіка фото

Як розлюбити чужого чоловіка

Наше життя часом дуже складна і непередбачувана. Кожна жінка мріє полюбити, але ніхто не хоче закохуватися в одруженого…

Люблю одруженого чоловіка фото

Люблю одруженого чоловіка

Любов жінки до одруженого чоловіка - один з найпопулярніших сюжетів як у житті, так і в літературі. Цей сюжет виступає…

» » » Як розлюбити одруженого чоловіка