Я на тобі ніколи не одружуся

Не так давно соціологи провели ряд опитувань, в ході яких спробували з`ясувати, які риси жіночого характеру найбільше відлякують неодружених чоловіків. Ось трійка "лідерів", з якими чоловіки не хочуть заводити сім`ю і жити разом довго і щасливо ...

Виявилося, що найбільше чоловіки бояться загадкових жінок! Ні, сильна стать цілком згоден з тим, що в жінці має бути щось інтригуюче. Як у пісні: "Повинна бути в жінці якась загадка, повинна бути таємниця в ній ..." Але ось постійно перебувати в напрузі і нескінченно «розгадувати» жіночу натуру мозок представників сильної статі просто не може. І фраза типу "Вгадай, що я зараз хочу" для чоловіка також складна, як теорема Ферма. Тому дуже загадкові дами відштовхують від себе потенційних женихів і шансів вийти заміж у них набагато менше, ніж у більш відкритих жінок. Висновок: будьте простіше, і чоловіки до вас потягнуться.


Користолюбство частини представниць слабкої статі - друга за поширеністю причина, відразлива чоловіків від бажання вступити в шлюб. Чоловіки категорично не згодні бути всього лише інструментами в руках своїх амбітних подруг. Тому, якщо проблема заміжжя для вас актуальна, заховайте в найдальші засіки свої бажання дорогих подарунків, особистого салону краси і "хочу об`їхати весь світ" - до речі, саме так уявляє себе більшість учасниць телепередачі "Давай одружимося" на Першому. А потім дивуються, що вибирають не їх, красивих і амбітних ...

Третій рядок своєрідного Антих-параду зайняли представниці прекрасної статі, які страждають частою зміною настрою. Різкі і безпричинні переходи від сміху до сліз, від гарного настрою до поганого, здатні відлякати навіть найстійкіших чоловіків. Думка чоловіків тут чітке - істерички.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мужня краса фото

Мужня краса

Заради краси готові на багато жертв не тільки представниці прекрасної половини людства, а й чоловіча частина населення.…

Чого бояться чоловіки фото

Чого бояться чоловіки

Часом жінки, що прагнуть відносин з чоловіками, роблять помилки, які змушують кавалерів зникати з їх життя зі швидкістю…

Цих заміж не беруть? фото

Цих заміж не беруть?

Заміжжя - мрія багатьох жінок. Причому, як жартують деякі чоловіки, заміж хочуть навіть жінки, у яких вже є сім`я. Але…

Кого вибирають чоловіки? фото

Кого вибирають чоловіки?

За якими критеріями чоловіки вибирають собі супутницю життя? Це питання і до цього дня залишається загадкою для…

» » » Я на тобі ніколи не одружуся