Як подобатися чоловікам

Як себе вести, щоб подобатися чоловікам? Справа тут не в зовнішності, формах, одязі або зачісці. П`ять чарівних рад - як залучати чоловіків, як подобатися чоловікам.

"Напевно, Ви не раз замислювалися про те, чим відрізняються жінки, які мають величезний успіх у протилежної статі, які подобаються чоловікам, від звичайних людей? І справа тут навіть не в зовнішності, не в особливих формах, не в одязі і навіть не в грошах. Секрет полягає в тому, що поведінка жінок, які подобаються чоловікам, сильно відрізняється від поведінки тих жінок, які думають, що вони нещасні.

Відразу напрошується питання, а як же тоді треба вести себе, щоб протилежну стать притягався до тебе, як до магніту? Як подобатися чоловікам?

Найголовніше: потрібно зробити так, щоб чоловіки самі намагалися сподобатися тобі! Це поведінка називається ПОВЕДЕНИЕ ПРИЗУ. Ви приз, а він намагається і намагається завоювати Вас!

Коли ми знайомимося з людиною, розмовляємо з ним, спілкуємося і розуміємо, що цей чоловік нам подобається, то найбільше бажання, яке виникає в голові - це сподобатися йому! Намагаємося, щоб він звернув свою увагу на нас! Намагаємося йому догодити!

Ось в цьому-то і полягає найбільша помилка. Чоловік розуміє, що подобається жінці, і починає її менше цінувати. Вона для нього більше не приз! Йому не потрібно її завойовувати, вона сама шукає схвалення з його боку. В результаті призом стає сам чоловік, а інтерес його саме до цієї жінки поступово остигає! Хіба так треба подобатися чоловікам?

Що ж робити? Потрібно перевернути увагу не до нього, а до себе.

Практична порада № 1. Завжди думайте: «Що я роблю для того, щоб чоловік захотів залучити мене?». «Що я можу робити для того, щоб чоловік сам хотів сподобатися мені, щоб він боровся за мене?» Навіть якщо Ви нічого не знаєте - думайте так. Це вже буде дуже добре! У Вашій голові буде установка подобатися, і навіть деякі Ваші дії зміняться! Навіть якщо крім цього ви нічого робити не будете, все одно станете помічати, що більше, ніж раніше, подобаєтеся чоловікам.

Практична порада № 2. Переходимо до практичної частини рекомендацій ЯК ПОНРАВИТЬСЯ ЧОЛОВІКАМ. Частіше показуйте йому, що Вас, саме спілкування з Вами треба ще заслужити, що сподобатися вам непросто, що Вас треба ще домогтися, що ви для чоловіка міцний горішок! наприклад:

Він: Ти підеш зі мною в кіно?
Вона: Подивимося на твою поведінку, як ти себе будеш вести!


Практична порада № 3. Щоб сподобатися і привернути увагу чоловіків, створюйте навколо себе конкуренцію. Наприклад, скажіть чоловікові так ненав`язливо: «Я люблю, коли мені дарують квіти ...». Що можна зрозуміти з цієї фрази: по-перше, що Вам дарують квіти, а, по-друге, що дарують Вам квіти багато чоловіків.

Можна, наприклад, сказати чоловікові: «Мене сьогодні один підвіз. Так мені не сподобалося з ним їхати. Наступного разу поїду з іншим. ». Вам байдуже, що він подумає, але висновки свої він зробить: по-перше, що у Вас є друзі з машинами, а, по-друге, що друзів таких дійсно багато. Значить, Ви така дівчина, яка подобається чоловікам, і, отже, він - чоловік - щоб не поступитися іншим - теж захоче сподобатися Вам!

Практична порада № 4. Кидайте чоловікам виклик, їм подобається бути завойовниками. Так-так, саме такі дівчата - улюблениці чоловічої статі ненароком кидають виклики. Чоловікам це подобається, бо ж відомо всім, що «заборонений плід солодкий!». Скажіть серед чоловіків, наприклад, «Я не закохуюся в чоловіків».

Результат - багато хто захоче, щоб Ви закохалися. Або скажіть ненароком: «У тебе не вийде мене спокусити» - і чоловік буде докладати всіх зусиль, щоб сподобатися і спокусити Вас. А є одна сильна фраза (тут використані і прийоми НЛП) - «Навіть якщо б ти сильно захотів, у тебе не вийшло б спокусити і добитися мене!».

Частка «не» тут відіграє велику роль - чоловік дійсно захоче сподобатися, спокусити і закохати в себе жінку! Ця фраза - як заклик до дії!

Практична порада 5. Щоб сподобатися чоловікам, ніколи не виправдуйтеся. Недоліки потрібно показувати правильно і рідко! Але показувати потрібно, чоловікам подобатися "помічати" жіночі слабкості або промахи. Їм і невтямки, що їх можна створити штучно. Сприймайте і критику, і похвалу однаково. Ви ж приз!

Він: Ти така нахабна!
Ви: Так, я така.

Він: Ти така гарна!
Ви: Так, я така!

Показуйте, що ви подобаєтеся багатьом чоловікам, що вас взагалі люблять. Що Ви - бажаний приз для багатьох людей. Що багато чоловіків хочуть вам сподобатися, завести відносини з Вами. Проводити час з Вами! І неважливо, чи так це насправді! Якщо Ви будете думати, що чоловіки дійсно Вас люблять, що ви подобаєтеся, то незабаром Вам доведеться відбиватися від незліченної кількості шанувальників, і питання як подобатися чоловікам буде абсолютно для вас не актуальне.

Людмила Логвинюк спеціально для
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Даруйте чоловікам квіти фото

Даруйте чоловікам квіти

Чоловіки люблять квіти! Дослідження, проведене Товариством флористів показали, що більше 60% чоловіків хотіли б…

» » » Як подобатися чоловікам