Дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо ...

Я глибоко переконана в тому, що дружби між чоловіком і жінкою не існує. Моя подруга, навпаки, постійно вживає слово "дружба", кажучи про молодих людей. Ми нерідко сперечаємося на цю тему, але так ні до чого і не прийшли.

Що ж виходить: дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо ...

Саме поняття "дружба" по-різному як для чоловіків, так і для жінок. Чи можете ви уявити собі компанію чоловіків, що виливають один одному душу, що ллє сльози на плечі у одного через чергового невдалого роману, із захопленням розповідає про недавно купленої кофтині або балакає по телефону з одним більше години? Безглузда картина, чи не так !?

Даний опис більше підходить жінкам. Чоловіча ж дружба грунтується на вчинках. Рідкісний чоловік не боїться здатися слабким.

Величезну роль відіграють стереотипи. Дружба між людьми однієї статі ясна і зрозуміла. Дружба між чоловіком і жінкою викликає ряд питань і непорозумінь навіть у сучасному суспільстві. Але така дружба неминуча і має місце бути. Хіба цього варто дивуватися в сучасному світі?

При цьому багато жінок довіряють свої секрети одного-чоловікові, а чоловік зберігає свої таємниці для жінки, яка не обов`язково виявляється нареченою або дружиною.

Таке спілкування може перейти в справжню, міцну дружбу. Однак не варто виключати того, що в таких відносинах, нехай і приховано, присутній секс. Така дружба, безумовно, приваблива, але вступ в інтимні стосунки передбачає великий ризик. Як то кажуть: "дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо чоловік не приваблює жінку як сексуальний об`єкт".

І все-таки, дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо:

1. Їх пов`язує ділове співробітництво. Багато хто вважає цей вид дружби найпродуктивнішим. Нерідко партнерами по бізнесу виявляються жінка і чоловік. Як то кажуть, в бізнесі немає відмінностей за статевою ознакою.


2. Професійний інтерес. Як сказав один мій знайомий: "Я можу дружити з дівчиною, якщо у нас є спільні інтереси". Наприклад, ви любите грати в покер або годинами спілкуватися на тему спорту чи туризму.

3. Вони родичі. В цей вид дружби я вірю і вам раджу. Хоча, про що це я! Пам`ятається мені, як в 17 років я закохалася в свого троюрідного брата ....

4. Вони колишні коханці. Так, саме так. Сексуального потягу вони вже не відчувають, зате знають один одного як облуплені.

5. І тут же напрошується варіант: якщо вони майбутні коханці! Так-так, це і мій особистий приклад, і багатьох моїх подруг. Починається все з дружніх розмов "про те, про се", ну а закінчується, самі розумієте чому ....

6. Дружба в чистому вигляді! Дружба, заснована на повазі, загальних інтересах. Ваші розмови зовсім не стосуються любові і відносин, а все частіше стосуються захоплень, хобі, життя взагалі. Ваші партнери не ревнують вас тому, що бачать, що ви не втручаєтеся в особисте життя один одного. Дуже рідко, але і таке трапляється.

7. Найактуальніше варіант на сьогоднішній день. Вони хороші друзі тому, що у них різна орієнтація. Деякі вважають, що саме ця дружба і є справжнісінькою і міцною. Ви разом ходите по магазинам, обговорюєте нові бренди, косметику, Васю, Машу ...

Звичайно, варіантів ще може бути дуже багато. Наприклад, він хлопець твоєї кращої подруги. Або ж вона дружина твого друга. Але коли починаю думати про дружбу між чоловіком і жінкою, мимоволі пригадується фраза про те, що дружба між чоловіком і жінкою слабшає з настанням ночі.

Як то кажуть, думайте самі, вирішуйте самі, мати або не мати друга-чоловіка.

Адже дізнаючись все ближче і ближче цього красеня-чоловіка, ви вже й самі будете не раді тому, що колись запропонували залишитися просто друзями.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дружба жінок і чоловіків фото

Дружба жінок і чоловіків

Друг в біді не кине, зайвого не запитає, ось що означає справжній, вірний друг ... Ці слова з дитячої пісеньки…

Дружба і на завершення секс фото

Дружба і на завершення секс

Чи можливі дружні стосунки між чоловіком і жінкою? Це питання супроводжує протягом життя багатьох людей різних професій…

Дружба і кохання: де межа? фото

Дружба і кохання: де межа?

Дружба і любов між людьми існують стільки ж, скільки існує рід людський. І якщо дружити можуть самі різні люди, то…

Чи існує дружба між жінками? фото

Чи існує дружба між жінками?

Одні вважають, що дружба між жінками існує, інші ж стверджують, що це всього лише усталений міф. Причому, деякі дами…

» » » Дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо ...