Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки?

Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки? На які основні людські якості звертає увагу жінка при зустрічі з чоловіком, на зовнішні якості або на внутрішні? Що є основним фактором при виборі свого «єдиного і неповторного»? Зрештою, жінка йде на поводу інстинктів і емоцій або керується силою розуму, коли зустрічає чоловіка? Спробуємо розібратися в цих питаннях.

Той факт, що жінка завжди повинна мати гарний вигляд, ні у кого не викликає сумнівів. Це як аксіома, яка не потребує доказів і доказів, адже чоловік «любить очима», і цим все сказано. У той же час, прийнято вважати, що чоловік повинен бути «трохи краще мавпочки», і на цьому вся справа закінчено. Тобто, звичайний по зовнішності чоловік - це як би вже красень і гідна партія. Насправді ж зовнішність чоловіка, так само як і жіноча зовнішність грають важливу роль при виборі партнера. І, звичайно ж, перший свій погляд ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд чоловіка: на його обличчя, статура і запах ... Ні для кого не секрет, що красиві хлопці завжди користуються «великим попитом» у дівчат. Такі щасливці долі буквально нарозхват, за ними «бігають» всі дівчата з класу, ну і, як результат, це ж і псує молодих і симпатичних. Звикаючи до такого «попиту» на власну красу, такі хлопці дуже часто не налаштовані на серйозні стосунки, адже для них вибір великий і вони цим користуються. Природно, починаючи з підліткового віку, формується особистість такого майбутнього чоловіка.

З іншого ж боку відомо те, що молода людина гарний на зовнішність, не завжди буває легковажним і вітряним. Зустрічається, що красиві здатні на серйозні відносини і відрізняються досить високими моральними життєвими принципами, в той же час, як деякі «простачка», бувають, славляться роллю Казанови.

Так чого правду приховувати, ми в якомусь плані стаємо «безсилими» при вигляді красивого чоловіка, особливо, якщо останній нам починає приділяти знаки уваги. Але, як то кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Коли «прелюдія» завершена, це я про перше знайомство, починається пізнання один одного. І якщо чоловік нічого з себе не представляє як людина і як особистість, то, думаю, «красива упаковка» незабаром розвіє все склалося враження. Те ж можна сказати і про красивій дівчині. Якщо вона насправді просто «пустушка», то чоловік для серйозних стосунків навряд чи вибере таку персону. І, як кажуть, бути розумною і красивою погано, але саме такі жінки як раз в ціні. Чоловікові, звичайно, в цьому плані трохи простіше. Для чоловіка важливіше бути красивим душею, вміти красиво говорити і бути цікавим і успішним, ще раз підкреслю, успішним. Саме, спроможність і успіх, розум здатні підкорити жінку найбільшим чином.


Якщо чоловік ще й замислюється над питанням «Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки», то, думаю, жінка твердо знає на це питання відповідь. А відповідь буде наступний: «Важлива, але не обов`язкова». Якщо розставляти пріоритети, то зовнішня краса буде займати десь 4-5 місце серед чоловічих якостей і достоїнств.

«Зараз я зустрічаюся з дуже неохайним чоловіком, з яким абсолютно наплювати, як він виглядає і йому все одно, що про це думають сторонні. У той же час, він дуже цікавий і глибокий чоловік. У ньому - справжній і сильний чоловік, за спиною якого мені не страшно і затишно. Це при всьому тому, що я, левиця за гороскопом, маю яскраву зовнішність, красиво одягаюся і стежу за своїм зовнішнім виглядом. Його прикраса - це я ... Приходжу до висновку, що протилежності притягуються. Для мене головне, щоб чоловік подобався мені і був сексуальним для мене », - відверто каже Рита. Так, іноді зустрічаєш парочку, начебто зовсім не кілька один одному, але в той же час люди щасливі і їм добре удвох. Внутрішнє чарівність чоловіки - це якраз той козир, який здатний підкорити жінку куди сильніше, ніж просто зовнішні дані.

Варто зауважити, що якщо жінка зустрічається з красивим, струнким і найсексуальнішим чоловіком, то це ще не говорить що вона його вибере собі в супутники життя, адже для стабільної сімейного життя потрібні зовсім інші якості. Тут вже важливо щоб чоловік любив дітей, був надійним, вірним і розумним. Як сказала одна моя давня знайома: «У чоловіка важливі дві складові: запах і те, що ти хочеш мати від нього дітей. Якщо ці «два» присутні - сміливо під вінець ».

Який чоловік вашої мрії, знати тільки вам. Який основний фактор вашого вибору, краса чи розум, а, можливо, те й інше - це головні нотки, які підказує ваше серце. Покладаючись на своє серце, ви завжди зробите правильний вибір. Красивих, розумних і привабливих чоловіків вам, милі жінки!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як маніпулювати чоловіком? фото

Як маніпулювати чоловіком?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся кілька способів, як маніпулювати чоловіком, для досягнення своїх цілей і планів.…

Який він, ідеальний чоловік? фото

Який він, ідеальний чоловік?

З самого раннього віку всі дівчатка починають мріяти про Принца на білому коні. Але, дівочі мрії і міркування про те,…

Ідеальний чоловік фото

Ідеальний чоловік

Ви закриваєте очі і уявляєте його - ідеального чоловіка, мрію всього вашого життя. Про ідеального чоловіка мріють усі…

» » » Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки?