Якщо чоловік тебе назвав іншим ім'ям, що це значить?

Іноді, навіть одне слово може перевернути нашу свідомість, порадувати, або ж дуже образити. Якщо чоловік тебе назвав іншим ім`ям, що це значить? Як ставиться до його слів і що необхідно зробити?

Отже, якщо чоловік тебе назвав іншим ім`ям, що це значить, і як це варто розуміти? По-перше, не потрібно відразу ж впадати в істерику і параною. Все-таки, кожен з нас обмовляється. Можливо, він назвав тебе ім`ям сестри або кращої подруги. Тоді, звичайно ж, нічого страшного в цьому немає. Сама подумай, адже буває ж так, що ти цілий день спілкуєшся з кимось, називаєш по імені, а потім, автоматично вимовляєш це ім`я, звертаючись до іншої людини. Всі ми маємо право на такі дрібні помилки. Це нічого не означає, просто рефлекс і не більше. Крім того, іноді люди схожі на кого-то і людина може випадково переплутати імена. Якщо ти знаєш, що нагадуєш якусь знайому, чиїм ім`ям він тебе і назвав, тоді теж не варто панікувати. Просто іноді нашу свідомість і підсвідомість плутає словесні образи. Але, це не означає, що людина може переплутати реальних людей. Тому, ні в якому разі не починай закочувати істерику, ображатися і звинувачувати молоду людину в усіх гріхах світу. Якщо ти точно знаєш, що є реальна, знайома дівчина, яка не має на твого хлопця ніяких романтичних планів, і саме її ім`я прозвучало, тоді просто посміхнися і пожартувати.

Ну що ж робити, якщо хлопець назвав тебе ім`ям, яке поки що не несе ніякої інформації про реальну особі, але вже моторошно дратує? Для початку, давай визначимося, в який саме ситуації воно було сказано. Якщо це сталося під час звичайної розмови, тоді також не варто починати бити тривогу завчасно. Адже, швидше за все, у тебе буває так, що, наприклад, якась пісня засяде в голову і крутиться цілий день. Так може бути і з ім`ям. Людина просто почув ім`я і воно, без ведених на те причин, застрягло в підсвідомості. У розмові, хлопець може назвати його не замислюючись, просто тому, що воно міцно засіло в його «базу даних» на сьогоднішній день. Але, все ж, для того щоб повністю заспокоїться, перепитай, хто ж така ця Маша, Даша, Саша, або ким він там тебе назвав. І подивися на реакцію молодої людини. Якщо він буде вести себе спокійно і адекватно, відповість відразу ж, або просто задумається, значить нічого страшного не сталося і це ім`я справді для нього нічого не значить. А от у випадку, коли молода людина починає нервово згадувати і «відмовлятися», у нього бігають очі і він хаотично намагається виправдатися, значить тут вже явно щось не те.


Люди, яким нема чого приховувати, ніколи не виправдовуються. Навіть, якщо ти почнеш його в чомусь звинувачувати, хлопець скаже правду і закриє тему. Він не буде скандалити або переконувати. Просто покаже всім виглядом, що він перед тобою чесний і чистий. А ось якщо, як то кажуть, у молодої людини «рильце в пушку», тоді він точно почне намагатися виправдатися і викрутитися. Люди, які брешуть, завжди і всіма силами намагаються приховати своє брехня за спокоєм і холодністю. Але, тільки одиниці це вміють, особливо, якщо їх застають зненацька. Тому, якщо ім`я, сказане хлопцем, багато для нього значить, він з усіх сил почне доводити тобі, що воно йому невідомо, буде виправдовуватися, говорити, що ти його звинувачуєш, навіть якщо ти станеш просто мовчати. Ось тут вже можна бити тривогу. Звичайно, не варто відразу ж думати, що він тобі зраджує. Але, можливо, йому сподобалася якась інша дівчина, і її ім`я засіло в його голові. Ось він так тебе і назвав, а тепер зрозумів, що зробив і намагається все виправити. Його поведінка теж можна тлумачити двозначним. Молода людина може чинити так, щоб переконати пильність і продовжити якісь таємні відносини. Або ж, навпаки, розуміє, що зробив дурість і крім тебе йому ніхто не потрібен, йому страшно втратити кохану людину, і тому він так намагається відвести від себе підозри. Якщо правильний другий варіант, хлопець, врешті-решт зізнається. Але тільки в тому випадку, коли ти пріпугнёшь його розставанням, якщо він не скаже правду. Швидше за все, молода людина покається і буде вимолювати у тебе прощення, що вже радує. Зрештою, можливо, це дійсно всього лише скороминуща слабкість. Звичайно, для профілактики потрібно показати, що тобі це неприємно, але, якщо ти бачиш, що хлопець дійсно визнає свою провину, не варто мучити його занадто довго. Глянути на когось і назвати чуже ім`я - це далеко не найтяжчий злочин, на яке здатний чоловік. Але, повторююсь, щоб в подальшому, не сталося чогось гіршого, все-таки проведи необхідні профілактичні заходи, які змусять наступного разу подумати, перш ніж називати кохану дівчину чужим ім`ям.

Найгірше, це якщо хлопець назвав тебе чужим ім`ям, та ще й під час сексу, а потім істерично намагається виправдатися і викрутитися, але у нього це не виходить і він повторює свої спроби все з більшим і більшим завзяттям, від чого його слова стають все менше і менше реалістичними. У цьому випадку, дійсно є привід ревнувати і задуматися про те. Що ж відбувається за твоєю спиною. Все-таки жодна дівчина не хоче сидіти в невіданні і вірити в любов, коли вже півміста знає про те, що її улюблений розважається з іншою жінкою. Тому, якщо ти зрозуміла, що хлопець відверто бреше, постарайся змусити його сказати правду, яка б гірка вона не була.

У такій ситуації, відповідь на питання: якщо чоловік тебе назвав іншим ім`ям, що це значить, буде зовсім не таким, як тобі хотілося б почути. Але, з іншого боку, краще знати правду і самій вирішувати, як чинити, ніж жити ілюзіями, які потім будуть жорстоко розбиті, а осколки ранять твоє серце. Чуже ім`я в устах твого хлопця може бути як простою випадковістю, так і приводом для того, щоб задуматися про його чесності, вірності, і про перспективи відносин. Головне, правильно визначити причину і зробити адекватні висновки. Тоді ти зможеш вступити максимально вірно, якщо таке станеться в твоєму житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » » Якщо чоловік тебе назвав іншим ім'ям, що це значить?