У мене відчуття, що мій коханий чоловік мене розлюбив

І жили ви довго і щасливо ... До одного судного дня, коли ти стала помічати за ним, своїм благовірним, незвичні для тебе раніше дивацтва в його поведінці. Його ласки і знаки уваги почали здаватися тобі награним. Він став менше спілкуватися з тобою, замкнувся в собі, став якийсь черствий і чужий. Одним словом, помітно віддалився від тебе. Все це, звичайно, зачіпає тебе і твою гордість, до самої глибини душі. Через це ти стала дратівливою і нервової, втратила моральне спокій і впевненість в його почуттях до себе. Отже, тема нашої сьогоднішньої статті: «У мене відчуття, що мій коханий чоловік мене розлюбив».

Найголовніше в цій ситуації, це не панікувати, а раціонально і спокійно осмислити всю мета ваших з ним стосунків. А раптом, ти просто даремно панікуєш і справа зовсім, не в тому, що його почуття до тебе згасли. Ніколи не роби передчасних висновків, не переконавшись у їх істинної основі і справжності. Це може повести за собою небажаний результат. Наприклад, ти своїм, безпосереднім, тиском на чоловіка, можеш, сама того не бажаючи, просто відштовхнути його від себе. Чоловіки зовсім не люблять, коли на них тиснуть і, вже тим більше, намагаються, за нього, керувати його почуттями. Перш за все, розберися в причині його різкого охолодження щодо тебе. Поглянь на ваші відносини, як би з боку. Може, це просто випадковість, він зайнятий роботою, або втомився від повсякденного побуту, або у нього якісь проблеми, з якими він не наважується з тобою поділитися і обговорити. Спробуй проявити до нього толерантність і, не соромлячись, цивілізовано, коректно, без всяких докорів і докорів, запитати його про те, що насправді відбувається. Кричати всім наліво і направо: «У мене відчуття, що мій коханий чоловік мене розлюбив», - зовсім не варто. Може, він зовсім тебе не розлюбив, ми адже часто вміємо дуже добре накрутити свою підсвідомість і завдяки цьому, починаємо видавати нереальне за існуюче. Постарайся розбавити обстановку спогадами, як вам раніше було добре разом, розмова повинна бути душевний, ти повинна змусити його звернути на себе увагу. І, тим самим, вивести вашу бесіду на емоційний рівень. Тільки на цьому рівні, чоловік зможе довіритися тебе і розповісти справжню причину, такої своєї поведінки.

Якщо ж твої побоювання підтвердилися і вся справа саме в тому, що його почуття до тебе просто зникли. Знову ж, не панікуй. Пам`ятай, що як би ти себе не відчувала, принижено і спустошено, постарайся взяти себе в руки і спробуй запобігти втраті коханого. Звичайно, це в тому випадку, якщо він тобі дійсно потрібен. Якщо ж, ти просто втомилася і не хочеш боротися за його почуття. Просто відпусти його, ви не власність один одного, віддана в вічне володіння, а живі люди зі своїми амбіціями, емоціями і правом на кращу особисте життя. Якщо ти впевнена в собі і тому, що ситуацію не виправити, просто відпусти його з миром. А ти обов`язково знайдеш того, хто полюбить тебе. Вирішила боротися за його любов і йти до кінця, тоді приступай до цього. Тут варто пам`ятати про те, що затягувати, зовсім не варто. Так, як він ще може, сам для себе точно не вирішив, чого, він хоче насправді від життя. Тому, змінювати ситуацію і брати його в оборот, треба поки він ще «зовсім гаряченький», тобто, поки чоловік остаточно не прийняв рішення, яке буде зовсім не в твою користь. Думаю, кілька цінних порад, як вести себе в цій ситуації, тобі зовсім не завадять.


В першу чергу, якщо ви проживаєте спільно під одним дахом, негайно постарайтеся роз`їхатися, що б остаточно не наламати дров. Адже, як відомо, від любові до ненависті лише один крок. Так що, не зволікайте з цією справою. Спробуйте пожити окремо, можливо ваші почуття відновляться, та й ти зможеш все спокійно обдумати і прийняти правильне рішення.

Після цього, діставати його постійними дзвінками і візитами в гості зовсім не варто. А вже тим більше, закочувати істерики і жувати соплі. Цим ти його не змусиш знову себе полюбити. А навіть навпаки, відштовхнеш ще довше. Крім, як жалості, він нічого до тебе випробовувати не почне. Гордість - ось твій основний «коник». Займися, своїм, зовнішнім виглядом, відвідай салон краси, перукарню, одним словом, «розквіту» йому на зло у всій своїй красі. Можеш навіть, кардинально змінити свій імідж. Хай бачить, як тобі і без нього добре. Повір, його це обов`язково зачепить. Всі чоловіки власники і егоїсти, і навіть, коли він думає, що жінка йому вже зовсім не потрібна. Але бачить її задоволеною, доглянутою і впевненою в собі і без нього, це дуже зачіпає його его. Будь впевнена, він скоро подзвонить. Звичайно, з першого дзвінка здавати свою позицію зовсім не варто. Пограй з ним, розкажи про те, як живеш без нього, тільки роби це в барвистих і позитивних тонах. Підлий масла в вогонь, нехай замислиться над тим, кого втратив. Побачитися з ним, ти зможеш, вже на третій, четвертий дзвінок. Головна мета вашої зустрічі - це ніякої нав`язливості з твого боку. Просто зустрілися, обговоріть приємні моменти минулого. Ця зустріч повинна, безпосередньо, мати непомітний характер побачення. Звичайно, приставати до нього не варто, як то кажуть, щоб, не злякати, а ось легкий флірт буде доречний. Ти повинна зробити все можливе, щоб результатом цього спілкування стала передумова на наступне, так зване «побачення». Саме з нього і почни діяти, як справжня спокусниця. Психологія чоловіка - це зовсім не вивчена частина його життя, тому, так само легко, як розлюбити, він може тебе і полюбити знову. І, до того ж, ще з більшою силою, ніж тоді, коли ці почуття були в перший раз.

Так, що знай, все в твоїх руках і залежить тільки від тебе самої. Якщо в твоєму мозку часто мелькає думка: «У мене відчуття, що мій коханий чоловік мене розлюбив», - не бери її як дане, як факт, а старайся зрозуміти причини і змінити себе. І наостанок, прийми до свого відома, якщо почуття чоловіка, стали до тебе затихати, зверни увагу на свою поведінку. Може, саме своєю поведінкою, ти його і відштовхнула. І, щоб, більше, не наступати на свої ж граблі, зміни своє ставлення до речей і своєму чоловікові, безпосередньо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шалене кохання фото

Шалене кохання

Сьогодні я хочу розповісти про шалене кохання. Любов - це святе в цьому світі. Але іноді твою неймовірну любов просто…

» » » У мене відчуття, що мій коханий чоловік мене розлюбив