Гречана дієта від «а» до «я»: меню, правила, види, відгуки

Варіанти гречаної дієти

Відправляючи чергове тістечко в рот, переглядаєш інтернет-сторінки про схуднення? Перед очима рясніють сотні незрозумілих дієт - як підібрати саму дієву? Вирішення питання ми взяли на себе. Гречана дієта - одна з найкорисніших схем низькокалорійного харчування для стрімкої втрати ваги.

Як працює гречана дієта в домашніх умовах

Відомо, що дієта на гречці не завдає шкоди організму, та й цією кашею годують з дитинства. З цікавості ми розібрали крупу гречки на молекули і з`ясували, що містить каша і чому допомагає худнути. Отже, представляємо список мінералів і вітамінів гречки:

  • Вітаміни групи В: велика кількість В1, В3 (РР), В6, В9
  • Вітамін Е
  • Кальцій, фосфор
  • Калій, магній
  • Залізо, мідь
  • натрій
  • Йод, цинк
  • Лецитин, рутин
  • крохмаль
  • рослинний протеїн
  • Ліпіди (рослинні насичені жири)
  • Органічні кислоти: лимонна, малеїнова, щавельная
Дівчина на гречаній дієті

Дієта гречка з кефіром в рази підвищує стійкість до захворювань, зміцнює стінки судин і серця. Її рекомендують не тільки для боротьби із зайвою вагою, але і лікарі при лікуванні атеросклерозу, діабету, проблем з кишечником і шлунком.

Чи можна схуднути на гречці? Безумовно! 100 грам сухої крупи містить лише 313 ккал, а 100 г запареною каші на воді близько 90 ккал, з шматочком масла - до 113 ккал. При цьому 86% поживних речовин витрачаються організмом на користь, чи не відкладаючись жировим прошарком. Так рослинний білок суцільно складається з незамінних амінокислот - ядра гречки прирівнюють навіть до м`яса. А насичені рослинні жири повністю витрачаються на підтримку нормального БЖУ, при цьому займають 2,5 г з 3,3 г ліпідів на 100 г гречки. Завдяки такому складу гречана дієта для схуднення знижує рівень холестерину в крові, розганяє обмін речовин і розчищає жирові бляшки на стінках судин. Додавання кефіру в план харчування позитивно впливає на шлунково-кишкового тракту - відновлює нормальну мікрофлору, вирівнює рівень рН шлункового соку, допомагає перетравлювати їжу і бере участь в спалюванні жиру. Плюс до всього кефір - це білок.

Інгредієнти для гречаної дієти

Однак, в силу великого вмісту мікроелементів і певних вітамінів, дієтологи не радять сидіти на дієті довше 7 днів.

Вище ми згадали, що гречкою годують з дитинства. Знаєте чому? 18 амінокислот, що входять до складу протеїнів ядриця, вбивають радіацію в організмі, очищають від токсинів і активують ріст! Неймовірно корисна каша.

Гречана дієта: інструкція для схуднення

Поговоримо про те, як правильно готувати гречку для схуднення і на кефірі.

вибір крупи

На полицях супермаркетів продаються два види ядриця: зелені і коричневі. Кажуть, що перші краще, але перевага їх незначний, а ціна на порядок вище. Чи не можете розщедритися на зелену крупу, сміливо беріть звичну коричневу гречку.

різниця:

  • Зелена каша містить більше клітковини і рослинних волокон, так як не піддавалася обсмажуванні. Підходить для пророщування. Має нейтральний смак. Найважче перетравлюється.
  • Коричнева каша проходила термообробку для кращого збереження через що отримала такий відтінок. Природно кількість клітковини дещо знизилося, але продовжує лідирувати серед інших каш. Притаманний яскраво виражений смак. Легко перетравлюється.

вибір кефіру

Невідомо чому переважна кількість сайтів про дієти пише, що використовувати тільки 1% кефір. Це страшне оману! Терапевти рекомендують 2-2,5% жирність, вся справа в кислотності шлункового соку. 1% кефір сильно кислий для середовища шлунка, нерідко викликає запалення, болю в животі. Якщо у дівчини гастрит з підвищеною кислотністю, і зовсім посилює захворювання, аж до виразки.

2-2,5% - це оптимальна жирність. Повірте, зайвий 1 грам жиру ну ніяк не зашкодить фігурі, тим більше на дієті. Ніхто не говорить виключати 1% кефір зовсім, пийте на здоров`я. Але сидіти на тижневої дієти гречка з кефіром 1% - заборонено.

Щоб зовсім не переживати про стан шлунка і зайві калорії, купуйте 0% кисло-молочний продукт - безперечний компроміс.

Способи приготування крупи для гречаної дієти

1-й спосіб:

  • Набираємо повний гранований стакан гречки і висипаємо в розпечену суху каструлю / сковорідку. Обсмажуємо ядриця до рум`яного золотистого кольору і злегка солимо. Грубо кажучи, смажимо крупу як насіння.
  • Тепер наливаємо 500 мл гарячої води і доводимо до кипіння з відкритою кришкою. Зводимо вогонь нанівець.
  • Ми залишаємо кашу нудитися з прочиненими кришкою на 10-15 хвилин, поки не випарується вода на 95%.
  • Знімаємо з плити, але поки не подаємо на стіл. Беремо махровий рушник, ковдру і загортаємо каструлю на 10 хвилин, щоб крупа остаточно розм`якшилася і ввібрала всю воду.
  • Додаємо 50 г вершкового масла і подаємо!

2-й спосіб:

Для дієти часто використовують саме цей варіант приготування, так як зберігається максимум вітамінів.

  • Гарненько промиваємо крупу під проточною водою і обшпарюємо окропом.
  • Кладемо на розпечену сковороду і трохи підсушують до зміни відтінку. Паралельно кип`ятимо чайник води.
  • Висипаємо гречку в каструлю і заливаємо окропом на 2/3.
  • Виділяємо затишне містечко для каші і кутаємо в ватяну, вовняну ковдру на ніч.
  • Вранці зайву воду зливаємо, але якщо вгадали з кількістю, каша все вбере.

3-й спосіб, кефірний:

Кращий метод для дієти на кефірі та гречці.

  • Крупу ретельно промиваємо, вибираємо зіпсовані ядерця.
  • Складаємо в каструлю і заливаємо 0,5 л кефіром.
  • Ми залишаємо цю масу на ніч в холодильнику або на підвіконні, якщо там досить прохолодно.
  • Чи не вбрався кефір буде як бульончик. Перед поїданням дайте каші підігрітися до кімнатної температури.

Гречана дієта для схуднення на 7 днів: меню на кожен ден

На щастя нашим передплатниці, існують не тільки кефірів і моно дієти на гречці. Представляємо смачний раціон на тиждень для швидкої втрати ваги.

Гречана дієта: Понеділок і вівторок


Запарену водою гречку ділимо в каструлі на чотири рівні частини. Це наш сніданок, полуденок, обід і вечерю. З`їдаємо з проміжком в 3-4 години. За добу випиваємо 6-8 склянок чистої води. Періодично робимо зелений чай, а краще трав`яний збір.

Спочатку дієта каже, що солити, перчити, підсолоджувати і є щось інше в ці дні, та й взагалі тиждень, не можна. Хоробрі духом можливо зможуть дотриматися цього правила, але ви пробували є запарену гречку? Це справжнє пекло, після однієї чайної ложки ви зненавидить її на місяць вперед. Ну а що говорити про 7 днів однаково супротивної годівлі?

Тому трохи розбавимо жахливе меню дієтичними продуктами, які ну ніяк не позначаться на втраті ваги. Це маленький шматочок вершкового масла 75% жирності - 10 грам, тост із хліба з висівками, невелика щіпка солі в кожну порцію. На перекушування підуть яблука кисло-солодкі, наприклад, Семерінка. А в ароматні трав`яні чаї покладемо чайну ложечку меду.

Зверніть увагу! Солити кашу в момент готування, чи то пак при запарюванні, нельзя.Ітак, новий раціон дієти становить близько 850-900 ккал на добу! Це навіть не дотягує до нижнього допустимого порогу в 1200 ккал, так що не примушуйте психіку і смакові рецептори.

Гречана дієта: Субота і четвер

Маніпуляції та кількість гречки все ті ж, але тепер вводимо варені і сирі овочі - буряк, помідори, моркву, перець, огірки. Чи не більше 200 грам за один прийом їжі. Води п`ємо 2 літри в день - це щоденна норма дієти. За бажанням в дієту додаємо соки: яблучний, апельсиновий, томатний, сливовий, грейпфрутовий, морквяний і селеровий.

І звичайно ласощі: приготуйте морквяно-яблучний салат, заправлений топленим медом - тарілочку оближеш! Хороший смузі вийде з селери, яблука і зелені з дрібкою солі і меленого перцю.

Гречана дієта: Пятница і субота

Дієта приймає салатний характер. Звичну кашу з`їдаємо з порцією овочевого салату, заправленого лимонним соком і чайною ложкою оливкової олії. Під ніж кладемо томати, солодкий перець, пекінську капусту, огірки, зелену цибулю, петрушку, кріп, морква. Корисно приготувати брокколі в яєчному клярі і побалувати себе разочок в день.

Гречана дієта: Вечірній

Ми на порозі нового тіла! Схема поділу гречки, пиття класична. Але тепер можна їсти сир, робити каву, чай з молоком і потихеньку радіти закінченню тижневого спринту на дієті!

Ура-ура, дівчата! Всі великі розумничка, хто пройшов цей шлях і може сміливо хвалитися результатами в коментарях до статті.

Гречана дієта з кефіром для схуднення: класичне мен

Найпоширеніший варіант дієти описаний в способах приготування - замінюємо окріп кефіром і заливаємо на ніч крупу. Або так: запиваємо кашу на воді склянкою кефіру - максимум 1 літра в день.

По суті це і все відмінності дієти на кефірі та гречці. Пам`ятайте, що пакет відкритого кисломолочного товару не зберігається довше трьох діб в холодильнику! Вживання 1 літра кефіру за 24 години не позбавляє вас від випитого кількості води - 2 літри.

Гречана дієта з кефіром і фруктами або ягодами

Додамо трохи екзотики і в цю дієту. Купіть банан, малину, полуницю або ківі. Розімніть фрукти або ягоди виделкою і додайте в кашу з кефіром - ох, яке це смакота! Ось на таке дієті можна сидіти вічно. А головне - скільки корисних речовин отримує організм, і нітрохи не калорійно.

Гречана дієта для схуднення на 7 днів: тільки реальні відгук

Наш поштовий ящик раніше отримав багато листів з проханням описати цю дієту, відгуками та рекомендаціями, які зазнали на собі такий раціон. Дізнаємося, чим поділилися дівчинки.

Катя, 24 роки

Рівно за тиждень я схудла на 6 кг 455 грам. Вважаю, що це хороший показник. Моя вага до дієти був, ой як соромно, 63 кілограми! При зрості 160 см я була справжнім мамонтеня. Але дієта мені допомогла, хоча витримується непросто. Перші дні ламало на солодке, солоне, кисле - взагалі на будь-які смаки, крім каші з гречки. А ще помітила слабкість, яка до кінця дня ставала сильнішою.

Я знайшла вихід: на сніданок їла 2-3 чайних ложки меду або брала в аптеці батончик з гематогенному. В іншому їла овочі. Калорійність мого харчування не перевищувала 1000 ккал. Вага спочатку погано йшов, але про те, що це нормально, я прочитала на форумі і заспокоїлася. На 4-5-й день, що називається, поперло! Я скинула відразу 3 кг - стрибала задоволена до стелі! )) В перші дні йшло по 500-700 грам. Ну і під кінець вага закріпився. Уже важу 56 кг 545 грам. Змінила два розміри одягу і ліфчик.

Фото до і після

Юлія, 31 рік, Єкатеринбург

Дієта мене підійшла. Села після пологів і витримала класичну схему без нічого, крім каші. За порадою лікаря, я купила вітамінний комплекс і пила тільки трав`яні чаї, ще полюбила імбирний чай з лимоном. Він теж спалює жири і не дає захворіти.

В останні дні додавала сухофрукти - курагу, інжир, родзинки - і їла цукати. На втрати ваги це ніяк не позначилося, а мій настрій покращився. Вдалося скинути 4,5 кілограмів від 58 початкових. Вага до пологів був 49 кг. Мені здається - це нормальна цифра, хоча за таку наругу хотілося б більшого. А ось подрузі взагалі не підійшла дієта. У неї посипалися волосся! Думаю, тому що вона не пила ні вітамінів, ні трав`яні збори, а їла одну кашу.

Дякуємо за листи!

Настав час підсумків: гречана дієта - хороший і швидкий спосіб схуднути за 7 днів. Кожен день крім каші їжте фрукти, овочі, мед, пийте трав`яні чаї та вітамінні комплекси. Тільки тоді дієта по-справжньому корисна!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Каша гречана фото

Каша гречана

1. Перш ніж варити кашу, гречану крупу добре перебираємо, частинки сміття і дрібні каінгредієнти:Вершкове масло - 0,5…

Каша гречана в мультиварці фото

Каша гречана в мультиварці

Промийте крупу під холодною проточною водою (промивати потрібно до тих пір, поки вода не стінгредієнти:Гречана крупа -…

Кефіру гречана дієта фото

Кефіру гречана дієта

Кефіру гречана дієта приносить відмінні результати і має найкращі відгуки на форумах для схуднення - давайте…

Гречана дієта. Відгуки! фото

Гречана дієта. Відгуки!

Гречана дієта допомагає скинути від 3 до 7 кг за тиждень, при цьому Ви не відчуваєте почуття голоду, зберігаєте гарний…

Кефіру гречана дієта фото

Кефіру гречана дієта

Кефіру гречані розвантажувальні дні - один з найбільш результативних варіантів харчування для швидкого схуднення. Два…

Гречана дієта фото

Гречана дієта

Гречка дає ситість і одночасне очищення організму. На дієті з гречкою можна скинути 4-10 кг за тиждень або два.Гречана…

Плюси і мінуси гречаної дієти фото

Плюси і мінуси гречаної дієти

Гречану дієту можна віднести до монодиетам, до того ж вона вважається найпопулярнішою дієтою. Дієта полягає у вживанні…

Дієта на гречаної каші фото

Дієта на гречаної каші

Гречана каша вважається однією з найбільш корисних, а причиною тому безліч містяться в ній мікроелементів і мінералів,…

» » » Гречана дієта від «а» до «я»: меню, правила, види, відгуки