Психологія відносин: секс - багатогранне задоволення

Психологія відносин: секс будує любов

Секс, як і любов, - одна із важливих складових життя будь-якої людини. Так чому ж інтимна близькість настільки важлива для нас і на які межі нашого життя вона впливає? Чому психологія стосунків секс визнає невід`ємною частиною формування щастя?

Психологія відносин: секс і здоров`я

Чому багато медиків називають регулярний секс панацеєю від усіх хвороб? Виявляється, на це є вагомі причини:

  • Секс призводить в активну дію серцево-судинну систему, змушуючи її працювати швидше. Як наслідок, прискорюються всі обмінні процеси, організм насичується киснем, а токсини виводяться.
  • Заняття любов`ю благотворно впливають на стан щитовидної залози і гіпоталамуса.
  • Секс - це найкраще позбавлення від мігрені і передменструальних болів. Так що якщо болить голова, не відмовляй своєму чоловікові в близькості, а навпаки, запроси його в ліжко першої.
  • Як не дивно, секс - це ще й чудова профілактика карієсу.

І ще один плюс для твого дорогоцінного здоров`я: жінки, які регулярно займаються сексом, рідше лікуються від гінекологічних хвороб.

Психологія відносин: секс і зовнішність


Жінки, в чиєму житті секс має важливе значення і відбувається регулярно, виглядають на всі 100, і це цілком зрозуміло:

  • Значно знижується ризик появи зморшок: займайся сексом частіше - і не доведеться витрачати гроші на пластичні операції.
  • Зміцнюються волосся і нігті: шикарна коса і довгі нігті - чим не причина намагатися частіше займатися любов`ю?
  • Також поліпшується стан шкіри: вона стає ніжною і бархатистою.

А вже заміни тренажерний залу краще сексу не знайти! Під час статевого акту задіяні практично всі м`язи: згадай, як іноді болить все тіло після бурхливої ночі. Через навантаження на серце спалюється весь зайвий жир. Спорт - це добре, звичайно, його ніхто не скасовує, але займатися сексом набагато легше і незрівнянно приємніше, чи не так?

Психологія відносин: секс і характер

Помічала за собою коли-небудь надмірну дратівливість, апатію, депресію? І якщо так, то такий занепад сил випадково ніяк не був пов`язаний з довгим утриманням від сексу? Погодься, така нестача любові самим негативним чином впливає на твою нервову систему. Чому це відбувається?

  • Під час сексу виробляються «гормони радості» або «гормони щастя» - серотонін і дофамін. Завдяки їм, підвищується опірність організму до стресів і поліпшується настрій.
  • Ендорфін, що виділяється при заняттях любов`ю, має заспокійливу для нервової системи ефектом.
  • В силу того, що під час сексу до жінки приходить усвідомлення власної привабливості, затребуваності, вона стає більш впевненим у собі.

Секс - багатогранне задоволення, яке не тільки приносить фізичне та моральне задоволення обом партнерам, воно ще й необхідно для збереження жіночого здоров`я і краси. Займайся коханням на здоров`я!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс - то, що доктор прописав фото

Секс - то, що доктор прописав

Секс розглядається більшістю людей тільки як надзвичайне задоволення. Дивно те, що під час цього заняття обидва…

Секс для розуму фото

Секс для розуму

Нинішньому поколінню давно відомо, що інстинкт розмноження - це секс. Секс - це найвища форма близькості, від якої дуже…

Радості сексу для здоров'я фото

Радості сексу для здоров'я

Користь сексу для здоров`я виходить далеко за межі спальні. Виявляється, секс настільки хороший як для настрою, так і…

Корисні властивості сексу фото

Корисні властивості сексу

Секс - це не тільки приємно, але ще й корисно. До цього висновку вже давно прийшло безліч вчених з усіх країн. Причому…

» » Психологія відносин: секс - багатогранне задоволення