Яке ім'я вибрати для дівчинки народженої в 2014 році

Якщо ви ще до народження своєї принцеси задумаєтеся про те, як назвати дівчинку в 2014 році, то у вас буде час підібрати підходящий варіант. Адже важливо, щоб ім`я вам не просто подобалося, але і мало відповідне значення. Адже вже давно відомо, що воно впливає і на характер, і на долю людини.

Якщо ви віруючі люди, то при виборі в першу чергу варто орієнтуватися на церковні святці. Тільки в них ви знайдете ті імена, якими краще назвати дитину, яка народилася в тому чи іншому місяці. Не варто нехтувати цією традицією, адже ім`я, підібране за церковним календарем, забезпечить заступництво тієї святої, в честь якої і була названа дочка.

Підбір жіночого імені за церковним календарем

  • Так, згідно з святцями, новонароджених в січні необхідно назвати: Уляна, Аглая, Анастасія, Сусанна, Єва, Євгенія, Агафія, Емілія, Аполлінарія, Тетяна, Ніна.
  • Для лютневих маляток виберете один з цього переліку: Римма, Інна, Агнія, Ксенія, Марія, Анна, Агафія, Марфа, Марія, Валентина, Світлана, Зоя, Єфросинія.
  • Народжених в березні краще назвати: Маріанна, Марина, Кіра, Антоніна, Євдокія, Іраїда, Анастасія, Галина, Василиса, Ніка, Христина.
  • Для квітневих новонароджених підходять: Дар`я, Алла, Олександра, Мотрона, Клавдія, Лариса, Парасковія, Лідія, Світлана, Ганна, Марія, Килина, Анастасія, Василина, Галина, Ніка, Ірина.
  • Народженим в травні, краще вибрати один з представлених варіантів: Олександра, Єлизавета, Глафіра, Марфа, Марія, Тамара, Сусанна, Зоя, Таїсія, Ликера, Ірина, Гликерия, Ірина, Муза, Єфросинія, Пелагея, Євдокія, Олександра, Клавдія, Фаїна , Юлія.
  • Для червневих принцес підходять: Олена, Єфросинія, Уляна, Калерія, Марія, Валерія, Марфа, Антоніна, Ганна, Килина.
  • Малятка, народження яких очікується в липні, згідно святцями повинні бути названі: Римма, Інна, Уляна, Агрипина, Єфросинія, Ангеліна, Анна, Марфа, Євдокія, Олена, Алевтина, Ольга, Валентина, Юлія, Марина, Маргарита.
  • Серпневих крихт краще назвати: Марія, Христина, Олімпіада, Анна, Парасковія, Анфіса, Серафима, Євдокія, Нонна, Марія, Уляна.
  • Якщо ваша малеча буде народжена в вересні, то згідно з церковними святцями, її необхідно назвати: Єлизавета, Наталія, Анфіса, Марфа, Василиса, Раїса, Пульхерія, Людмила, Софія, Анна, Любов, Надія, Руфіна, Віра.
  • Для жовтневих новонароджених підходять: Софія, Аріадна, Ірина, Поліксенія, Іраїда, Єфросинія, Ганна, Устинія, Вероніка, Пелагея, Віринея, Таїсія, Зінаїда, Парасковія.
  • Для маляток, народжених в листопаді, варто вибрати одне з таких: Клеопатра, Анна, Єлизавета, Гликерия, Капітоліна, Неоніла, Парасковія, Анастасія, Марія, Анна, Уляна, Олександра, Єфросинія, Мотрона, Клавдія, Степанида.
  • Якщо появи спадкоємиці ви очікуєте лише в грудні, то назвіть її: Августа, Анна, Цецилія, Варвара, Анфіса, Уляна, Ангеліна, Катерина, Зоя.

Звичайно, вибір для майбутніх батьків малят не великий, але не забувайте, що ви можете назвати свою дочку і по-іншому. Ось тільки при хрещенні підберіть другий варіант вже виключно згідно святцями. При цьому виборі краще порадитися зі священиком і попросити його допомогти визначитися.

рекомендації астрологів

Але якщо ім`я, підібране за святцями в статті aboutginka.ru, забезпечить заступництво обраної святий, то доля і характер малятка буде залежати від його значення, від сумісності зі знаком зодіаку і з по батькові. Тому краще витратити кілька годин, перш ніж вирішити, як назвати дівчинку в 2014 році, і перечитати сподобалися значення, розібратися чи підходять вони до знаку зодіаку, під яким повинна народитися ваша принцеса.

Так, енергію запальних і активних Овнів буває важко направити в мирне русло. Тому краще підібрати значення, які будуть змушувати їх прислухатися до голосу розуму. Новонароджену можна назвати: Алла, Олександра, Валерія, Галина, Катерина, Жанна, Лариса, Надія, Ярослава.

Господарським жінкам, які народилися під заступництвом земного Тельця, підходять багато варіанти. Адже вони і так володіють всіма характеристиками, які важливі для майбутніх берегинь: м`якість, вірність, жіночність і бажання піклуватися про близьких. Але крім цього вони нерідко виявляють твердість і можуть відстояти свою позицію. Їм підходять такі: Антоніна, Віра, Вікторія, Дар`я, Галина, Діана, Катерина, Єва, Марія, Поліна, Наталя, Тамара, Марина, Оксана.

Легка натура Близнюків часто потребує того, щоб їх хоч іноді опускали на землю. Вони можуть бути і прекрасними співробітницями і мамами, але тільки до тих пір, поки їм це цікаво. Тому ім`я їм треба підбирати таке, яке б хоч трохи скорегував їх характер, зменшило легковажність і додало сталість поглядів. Підійдуть такі варіанти як: Аліса, Аліна, Ангеліна, Валерія, Євгенія, Олена, Катерина, Каріна, Крістіна, Ксенія, Ліка, Надія, Оксана, Елліна.

Народжені під знаком Рака, добрі, чуйні, ніжні і жіночні. У сучасному світі їм не вистачає жорсткості і хватки, тому краще вибрати значення, здатне зробити їх хоч трішки сильнішими. Вибирайте серед наступних: Аніта, Олена, Лоліта, Лілія, Мілена, Мілана, Олеся, Симона, Селена, Яна, Юлія, Флоріта.

Вогненні Леви, незважаючи на свій темперамент, виявляються хорошими господинями, здатними обдаровувати всіх своїм душевним теплом. Але вони занадто вимогливі до людей, особливо до тих, хто їм дорогий. Їм рекомендуються наступні: Алла, Олена, Антоніна, Анжела, Вероніка, Дана, Влада, Діана, Жанна, Дарина, Ілона, Христина, Лідія, Наталя, Надія, Сусанна, Ельвіра, Юлія, Яна.


Народжені під знаком Діви, врівноважені, вірні і акуратні. З боку здається, що вони занадто самостійні, тому характер Дев необхідно пом`якшувати, робити її більш гнучкою. З цим завданням допоможуть впоратися: Анна, Валентина, Анастасія, Вікторія, Діана, Єлизавета, Зоя, Інеса, Ірина, Христина, Марія, Лідія, Наталя, Стела, Таміла, Таїсія, Тетяна, Регіна.

Примхливі і самозакохані Терези не можуть стримуватися при покупках: вони вибирають все найяскравіше, помітне і дороге. Але при цьому вони бояться самотності, для них головне, щоб чоловік завжди був поруч. Для народжених під знаком Терезів необхідно вибрати одне з наступних: Віра, Людмила, Надія, Софія, Анжела, Євгенія, Любов, Олена, Елла, Єсенія, Домініка, Ельміра, Елла, Кароліна.

Скорпіони з найраніших років відрізняються підозрілістю і скритністю. При цьому в їхньому характері поєднується любов до влади, чесність і самостійність. Їм підходять такі варіанти: Агнеса, Іскра, Інеса, Октябрина, Таїсія, Юдіта, Олександра, Стефанида, Катерина, Агафія, Марія, Марфа, Таміла, Зінаїда, Тамара, Анастасія, Яна.

Активні, екстравагантні і незалежні Стрільці потребують якомусь сталості. Але самі собі забезпечити вони його не можуть, тому представниці цього знака зодіаку часто змінюють роботу, нерідко бувають по кілька разів одружена або знаходяться в стані постійного пошуку. Їм необхідно стримуючий ім`я, яке хоч трохи зможе приборкати їх невгамовну енергію: Діана, Аліна, Жанна, Олександра, Маріанна, Василиса, Муза, Марина, Серафима, Катерина, Тамара, Варвара.

З цілеспрямованістю і незалежністю Козерогів не може змагатися жоден знак зодіаку. Тому дівчаткам, яким він протегує, необхідно підібрати пом`якшувальну ім`я, яке допоможе стати їй більш делікатною і жіночною. Вибирати краще серед наступних: Віра, Кіра, Дарина, Софія, Анна, Зінаїда, Тетяна, Євгенія, Поліна, Наталя, Ольга, Нора, Катерина, Лілія, Алевтина, Віола, Ілона, Жанна, Світлана.

Незважаючи на гадану безтурботність Водолія дівчата, народжені під цим знаком зодіаку, відрізняються цілеспрямованістю, самовідданістю і працездатністю. Але вони не визнають компромісів і ніколи не готові йти на поступки. Тому значення має підкреслювати сильні сторони характеру Водолія і трохи коригувати їх зайву прямолінійність: Аліна, Анна, Ілона, Влада, Дарина, Ізольда, Лінда, Ірина, Нонна, Ірма, Ельза, Світлана, Юлія, Яна.

Невелика інертність Риб прекрасно компенсується їх яскравою особистістю і витонченістю. У більшості дівчата, народжені під заступництвом цього знака зодіаку, м`які, гнучкі, але при цьому досить меркантильні. Їм чудово підійде одна з наступних: Аліна, Єва, Євгенія, Інна, Лоліта, Лілія, Лада, Марія, Ірина, Марина, Поліна, Наталя.

При виборі не забудьте перевірити, як ім`я буде поєднуватися з по батькові. Зауважте, значення імені батька дівчинки впливає на її характер, підбирайте варіанти, які будуть відповідати йому.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як назвати дівчинку в 2015 році фото

Як назвати дівчинку в 2015 році

На щастя, зараз все більше батьків відповідально ставляться до вибору імені для своєї дитини. Вони розуміють, що воно…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Яке ім'я вибрати для дівчинки народженої в 2014 році