Як назвати хлопчика в 2014 році

Однією з головних проблем, яка хвилює багатьох майбутніх батьків, є питання про те, як назвати хлопчика в 2014 році. Відразу варто зауважити, що цей період є дуже сприятливим для народження малюків, адже саме в рік Коня народжуються неординарні і творчо обдаровані люди. Але крім дати народження і знака зодіаку майбутнього чоловіка, на його долю обов`язково вплине і ім`я. Краще узгодити його з церковними святцями: знаючі люди кажуть, якщо наректи новонародженого на честь святого, якого славлять в цьому ж місяці, це буде гарантувати його заступництво. Так, при правильно підібраному імені вашого хлопчика, протягом усього життя його оберігатимуть згори.

Підбір чоловічого імені за церковним календарем

  • Якщо ваш довгоочікуваний син народився в січні 2014 року, то вибирайте ім`я серед наступних варіантів: Тимофій, Григорій, Ігнатій, Іван, Данило, Петро, Адам, Микола, Степан, Юхим, Федір, Никанор, Марк, Макар, Йосип, Василь, Яків, Гордій, Афанасій, Георгій, Філіп, Омелян, Павло, Сава, Михайло, Прохор, Максим, Антон, Кирило.
  • Народженого в лютому краще назвати: Федір, Сава, Юхим, Максим, Тимофій, Макар, Геннадій, Климент, Іван, Герасим, Григорій, Мойсей, Аркадій, Ісаак, Єфрем, Феодосій, Роман, Лаврентій, Ігнатій, Василь, Іполит, Микита, Трифон, Петро, Микола, Семен, Юрій, Кирило, Юліан, Захар, Прохор, Дмитро, Всеволод, Влас, Гавриїл, Антон, Олексій, Євген, Онисим.
  • Якщо ви очікуєте появи спадкоємця в березні, то вибирайте серед наступних варіантів: Данило, Павло, Ілля, Федір, Кузьма, Лев, Тимофій, Георгій, Панас, Іван, Олександр, Тарас, Прокопій, Севастян, Василь, Микола, Нестор, Богдан, Федот, Арсеній, В`ячеслав, Герасим, Костянтин, Давид, Аркадій, Євген, Валерій, Єфрем, Григорій, Леонід, Юхим, Семен, Венедикт, Никифор, Ростислав, Денис, Кирило, Трохим.
  • Для новонароджених в квітні підійдуть такі імена: Іван, Віктор, Інокентій, Сергій, Кирило, Василь, Ісакій, Захар, Степан, Петро, Тихон, Гавриїл, Софрон, Полікарп, Юхим, Микита, Йосип, Єгор, Лазар, Георгій, Данило, Вадим, Родіон, Олександр, Федір, Максим, Терентій, Яків, Антип, Антон, Мартин, Трохим, Леонід, Семен.
  • Травневих хлопчиків можна назвати одним з наступних варіантів: Віктор, Іван, Кузьма, Юрій, Трифон, Никифор, Олександр, Федір, Гавриїл, Всеволод, Климент, Анатолій, Єгор, Олексій, Сава, Василь, Марк, Степан, Семен, Йосип, Віталій , Максим, Кирило, Микита, Макар, Яків, Борис, Давид, Гліб, Роман, Петро, Тимофій, Арсеній, Микола, Мефодій, Денис, Герман, Олександр, Юхим, Дмитро, Єфрем, Пахом, Богдан.
  • Народженим в червні малюкам підійдуть імена: Іван, Дмитро, Ігнатій, Сергій, Корнилій, Олександр, Тимофій, Олексій, Костянтин, Федір, Михайло, Леонтій, Микита, Семен, Георгій, Макар, Ніл, Исаакий, Устин, Денис, Никифор, Ігор , Костянтин, Леонід, Іларіон, Федот, Василь, Єфрем, Арсеній, Степан, Юрій, Мефодій, Єлисей, Мстислав, Тихон, Модест, Мануїл.
  • Якщо ви вирішили назвати липневого крихітку згідно святцями, то вибирати необхідно з наступних варіантів: Гліб, Леонтій, Гурій, Юліан, Терентій, Арсеній, Василь, Галактіон, Тихон, Артем, Герман, Святослав, Яків, Іван, Антон, Давид, Петро, Денис, Георгій, Самсон, Сергій, Софрон, Дем`ян, Никодим, Кузьма, Анатолій, Костянтин, Філіп, Юхим, Андрій, Афанасій, Прокопій, Федір, Панкрат, Кирило, Михайло, Стефан, Володимир, Павло, Омелян.
  • Серпневих хлопчиків краще назвати одним із запропонованих в церковному календарі імен: Серафим, Роман, Ілля, Опанас, Іван, Семен, Корнилій, Трохим, Гліб, Борис, Давид, Макар, Полікарп, Мойсей, Єрмолай, Герман, Микола, Климент, Никанор, Прохор, Костянтин, Валентин, Михайло, Елизар, Євдоким, Василь, Степан, Антон, Максиміліан, грі-грі, Леонід, Омелян, Юліан, Лавреньов, Федір, Олександр, Іполит, Капітон, Максим, Тихон, Аркадій, Демид, Павло, Мирон, Денис, Лавр.
  • Народжені в перший місяць осені - у вересні 2014 року, згідно з святцями, повинні бути названі: Тимофій, Васса, Андрій, Самуїл, Опанас, Петро, Арсеній, Адріан, Мойсей, Сава, Іван, Олександр, Данило, Петро, Софрон, Антон, Феодосій , Богдан, Федот, Гліб, Давид, Захар, Архип, Кирило, Михайло, Макар, Дмитро, Павло, Сергій, Юліан, Семен, Леонтій, Корнилій, Микита, Степан, Віктор.
  • Жовтневих малюків краще назвати: Ігор, Давид, Костянтин, Трохим, Федір, Олег, Михайло, Дмитро, Кіндрат, Макар, Петро, Іван, Владислав, Інокентій, Галактіон, Тихон, Герман, Єфрем, Марк, Ігнатій, Аристарх, В`ячеслав, Григорій , Харитон, Андрій, Денис, Купріян, Володимир, Матвій, Пилип, Сергій, Юліан, Трифон, Авраам, Яків, Веніамін, Назар, Микита, Лук`ян, Юхим, Антон, Кузьма, Дем`ян, Лазар, Йосип.
  • Якщо ваш малюк очікується лише в листопаді, то краще його назвати одним із запропонованих в церковному календарі імен: Іван, Артем, Яків, Іларіон, Олександр, Ігнатій, Іраклій, Максиміліан, Дмитро, Нестор, Марк, Арсеній, Степан, Терентій, Зіновій, Никодим, Дем`ян, Спиридон, Кузьма, Єгор, Йосип, Григорій, Галактіон, Герман, Павло, Кирило, Валерій, Федот, Лазар, Богдан, Михайло, Гаврило, Рафаїл, Родіон, Максим, Вікентій, Ніл, Никифор, Філіп, Гурій, Матвій, Лазар.
  • Новонародженим малюкам в останній місяць (грудень 2014 роки) підійдуть такі імена: Роман, Платон, Адріан, Григорій, Анатолій, Прокл, Архип, Михайло, Прокопій, Ярополк, Олексій, Олександр, Макар, Григорій, Петро, Климент, Юрій, Інокентій, Яків, Всеволод, Гаврило, Степан, Федір, Андрій, Афанасій, Наум, Іван, Савва, Гурій, Микола, Антон, Павло, Кирило, Софрон, Данило, Спиридон, Арсеній, Аркадій, Євген, Трифон, Орест, Модест.

На перший погляд, більшість представлених імен навіть не використовуються. Але якщо ви почнете згадувати, як назвали своїх хлопчиків багато знайомих вам батьки, то здивуєтеся, як часто стали називати діток саме давньоруськими іменами, які, здавалося б, уже й пропали з ужитку. Якщо вам не подобається жодне з представлених сайтом aboutginka.ru в потрібному місяці імен, то ви можете назвати малюка так, як вам хочеться, але при цьому під час хрестин вибрати друге ім`я згідно святцями.

рекомендації астрологів

При пошуку відповіді на питання, як назвати хлопчика в 2014 році, необхідно ще задуматися про те, що на долю дитини вплине і його значення. Астрологи часто повторюють, що краще вибирати унікальне ім`я, яке не надто поширене. Саме люди з рідкісними іменами здатні виділитися з натовпу, не злитися із загальною масою, вони ламають стереотипи і часто стають лідерами.

При підборі обов`язково варто врахувати і той факт, як ім`я буде поєднуватися зі знаком зодіаку. Добре якщо обраний варіант підходить кільком знакам - це буде запорукою того, що вашому спадкоємцю буде легше знаходити спільну мову з різними людьми. Краще підбирати ім`я так, щоб хоч трохи коригував дію знака зодіаку.

Якщо хлопчикові, який народився під заступництвом уперто Овна, дати жорстке, вольове ім`я, то з нього виросте відмінний лідер, який не буде ні з ким рахуватися. Швидше за все, він досягне певних висот в суспільстві, але оточуючі будуть його боятися і тихо ненавидіти. Для всіх знаків вогню (Овен, Лев, Стрілець) краще підібрати пом`якшувальну ім`я, яке зможе стримувати їх пориви і трохи приземляти.


Для водної стихії (Рак, Скорпіон, Риби) підберіть ім`я, яке буде стимулювати дитину діяти більш рішуче. Народжені під заступництвом водних знаків часто бувають інертними, їм необхідний поштовх для початку дій. Таким стимулом може стати правильно підібране ім`я.

Знакам землі (Телець, Діва, Козеріг) часто не вистачає творчої жилки, вони занадто «приземлені». Вони впевнені в собі, але відчувають себе добре тільки в тій сфері, де немає необхідності фантазувати, не треба продумувати варіанти рішень, а можна йти второваною стежкою. Для них краще підбирати імена, які будуть стимулювати творче начало.

Протилежністю є знаки повітря (Близнюки, Терези, Водолій). При підборі імен для них краще зупинити вибір на тих варіантах, значення яких обіцяє якусь твердість характеру, рішучість і активну життєву позицію.

Найкраще називати дитину помірно поширеними іменами. Не варто загострювати увагу ні на занадто рідкісних, ні на популярних варіантах.

До речі, трохи підкоригувати вплив імені можуть і батьки: якщо малюк росте дуже ніжним і м`яким, то називайте його скороченим варіантом імені, яке буде твердо звучати. Наприклад, замість Максимка - Макс, Ленечка - Леха, Сергійка - Серж і т.п.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як назвати сина правильно? фото

Як назвати сина правильно?

Як назвати сина - це досить серйозний, а часто і спірне питання для батьків. Відомо, що ім`я впливає на долю і характер…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Як назвати хлопчика в 2014 році